Realizujemy wysyłki wyłącznie na terenie Polski.

Koszty wysyłki obliczane są na podstawie wagi oraz gabarytu produktów.

  

Lp.WAGACENA
1
Poczta Polska do 500 g (GABARYT A) Ekonomia
6,00 zł
2
Pocztex 48h do 30 kg (GABARYT A i B)
12,00 zł
3
Paczkomaty 24/7 do 30 kg (GABARYT A i B)
12,00 zł
4zamówienia od 200,00 złGRATIS

   

Poczta Polska do 500 g (GABARYT A) Ekonomia
Przesyłki o wadze do 500 g i gabarycie A (żaden z wymiarów produktu nie może przekroczyć: wysokości 20 mm, szerokości 230 mm i długości 325 mm) mogą zostać wysłane listami poleconymi ekonomicznymi za pośrednictwem Poczty Polskiej. Do tego rodzaju przesyłek kwalifikują się: przypinki, drobne gadżety i słodycze, maks. 2 x komiks mniejszego formatu, którego ilość stron nie przekracza 180, 1 x książka.
Czas oczekiwania: 3-4 dni robocze

Pocztex 48h do 30 kg (GABARYT A i B)
Przesyłki o wadze do 30 kg i gabarycie A lub B wysyłane usługą Pocztex 48h za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeśli klient podał numer telefonu, otrzyma powiadomienie SMS o nadaniu przesyłki oraz jej numer śledzenia. Przesyłki Pocztex 48h są ubezpieczone.
Czas oczekiwania: maks. 48h

Paczkomaty 24/7 do 30 kg (GABARYT A i B)
Przesyłki o wadze do 30 kg i gabarycie A lub B wysyłane usługą Paczkomaty 24/7 za pośrednictwem operatora InPost. Wybierając tę metodę wysyłki, klient musi podać numer telefonu komórkowego, na który otrzyma powiadomienie SMS o nadaniu przesyłki oraz dostarczeniu do Paczkomatu.
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze

Zamówienia od 200,00 zł
Zamówienia o wartości od 200,00 zł wysyłamy GRATIS za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Paczkomatów 24/7 InPostu.
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze


PRE-ORDERY


Książki i komiksy
Jeśli w Twoim zamówieniu znalazł się produkt z kategorii Książki i komiksy → Pre-order, zostanie on wysłany w dniu swojej premiery listem zwykłym priorytetowym.
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze

Orientalne smaki
Jeśli w Twoim zamówieniu znalazł się produkt z kategorii Orientalne smaki → Pre-order, zostanie on wysłany w dniu swojej dostawy opłaconą przez Ciebie formą wysyłki.
Czas oczekiwania: zależy od formy wysyłki

Pamiętaj o tym, że pre-ordery oraz prenumeraty traktowane są jako osobne wysyłki.

Przykład: Klient zamawia 1 x Pocky czekoladowe oraz prenumeratę na tomy 1 i 2 manhwy The Breaker. W sumie otrzymuje trzy oddzielne przesyłki: pierwszą zawierającą 1 x Pocky czekoladowe nadaną po opłaceniu zamówienia, drugą z The Breakerem #1 nadaną w dniu premiery tomu oraz trzecią z The Breakerem #2 również nadaną w dniu premiery tomu.UWAGA! Nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez klienta.