Realizujemy wysyłki wyłącznie na terenie Polski.

Koszty wysyłki obliczane są na podstawie wagi oraz gabarytu produktów.

CENNIK

Lp.WAGACENA
1
do 500 g (GABARYT A)
6,00 zł
2
do 1 kg (GABARYT B)
9,00 zł
3
do 30 kg (GABARYT B)
13,00 zł
4zamówienia od 200,00 złGRATIS

Do 500 g (GABARYT A)
Przesyłki o wadze do 500 g i gabarycie A (żaden z wymiarów produktu nie może przekroczyć: wysokości 20 mm, szerokości 230 mm i długości 325 mm) wysyłane są listami poleconymi ekonomicznymi za pośrednictwem Poczty Polskiej. Do tego rodzaju przesyłek kwalifikują się: przypinki, drobne gadżety i słodycze, maks. 2 x komiks, którego ilość stron nie przekracza 200, 1 x książka.
Czas oczekiwania: 3-4 dni robocze

Do 1 kg (GABARYT B)
Przesyłki o wadze od 500 g do 1 kg i gabarycie B (choć jeden z wymiarów produktu przekracza: wysokości 20 mm, szerokości 230 mm i długości 325 mm) wysyłane są listami poleconymi ekonomicznymi za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Czas oczekiwania: 3-4 dni robocze

Do 30 kg (GABARYT B)
Przesyłki o wadze od 1 kg do 30 kg i gabarycie B wysyłane są usługą Pocztex 48h za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeśli klient podał numer telefonu, otrzyma powiadomienie SMS o nadaniu przesyłki oraz jej numer śledzenia.
Czas oczekiwania: maks. 48h

Zamówienia od 200,00 zł
Zamówienia o wartości od 200,00 zł wysyłane są usługą Pocztex 48h za pośrednictwem Poczty Polskiej. Jeśli klient podał numer telefonu, otrzyma powiadomienie SMS o nadaniu przesyłki oraz jej numer śledzenia.
Czas oczekiwania: maks. 48h


PRE-ORDERY


Książki i komiksy
Jeśli w Twoim zamówieniu znalazł się produkt z kategorii Książki i komiksy → Pre-order, zostanie on wysłany w dniu swojej premiery listem zwykłym priorytetowym.
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze

Orientalne smaki
Jeśli w Twoim zamówieniu znalazł się produkt z kategorii Orientalne smaki → Pre-order, zostanie on wysłany w dniu swojej dostawy opłaconą przez Ciebie formą wysyłki.
Czas oczekiwania: zależy od formy wysyłki

Pamiętaj o tym, że pre-ordery oraz prenumeraty traktowane są jako osobne wysyłki.

Przykład: Klient zamawia 1 x pocky czekoladowe oraz prenumeratę na tomy 1 i 2 manhwy The Breaker. W sumie otrzymuje trzy oddzielne przesyłki: pierwszą zawierającą 1 x pocky czekoladowe nadaną po opłaceniu zamówienia, drugą z The Breakerem #1 nadaną w dniu premiery tomu oraz trzecią z The Breakerem #2 również nadaną w dniu premiery tomu.UWAGA! Nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez klienta.