UWAGA!
Jeśli chcesz dokonać świątecznych zakupów koniecznie wybierz opcję wysyłki kurierem Pocztexu 48h i opłać zamówienie za pośrednictwem systemu Dotpay.pl. Prosimy nie wybierać zwykłej przesyłki pocztowej, gdyż przesyłki te nie dotrą do świąt.

  •  Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 we wtorek 20 grudnia, zostaną wysłane do godz. 15.00 we wtorek 20 grudnia.
  • Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 w środę 21 grudnia, zostaną wysłane do godz. 15.00 w środę 21 grudnia i najprawdopodobniej dotrą jeszcze przed świętami
  • Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12.00 w czwartek 22 grudnia, zostaną wysłane do godz. 15.00 w czwartek 22 grudnia, przy czym mogą zostać dostarczone w piątek 23 grudnia lub już po świętach.
  • Od 23 do 26 grudnia nie pracujemy. Możecie jednak w tym czasie składać zamówienia, będą one realizowane po świętach, czyli od 27 grudnia.
  • Od 31 grudnia do 1 stycznia również nie pracujemy. Możecie jednak w tym czasie składać zamówienia, będą one realizowane już w nowym roku, czyli od 2 stycznia.


Informacje na temat rodzajów płatności oraz schemat płatności za pośrednictwem Dotpay.pl: http://harro.pl/content/5-platnosci

Informacje na temat rodzajów i kosztów wysyłki: http://harro.pl/content/1-koszty-wysylki

W razie jakikolwiek pytań prosimy o kontakt przez wiadomość prywatną na Facebooku lub pod adres e-mail: kontakt@harro.pl. Na wiadomości staramy się odpisywać najszybciej jak jest to możliwe.