Chińska herbata - różne smaki (1 puszka 17 g)

12,90 zł brutto

Oryginalna chińska herbata w ozdobnej puszce dostępna w 6 rodzajach.

Więcej szczegółów

  • Yunnan Puer
  • Jaśminowa
  • Zielona

Udostępnij

Co nas wyróżnia?

Pasja

kochamy, to co robimy i świetnie się na tym znamy

Obsługa klienta

zawsze chętnie Ci pomożemy e-mail: kontakt@harro.pl

Szybkość

realizujemy zamówienia najszybciej jak to możliwe

Opis:Oryginalna chińska herbata w ozdobnej puszce dostępna w 6 rodzajach:
  • Ti Kuan Yin (Żelazna Bogini Miłosierdzia) - herbata częściowo fermentowana Jej duże zielonkawe liście zwijane w kulisty kształt charakteryzują się wysoką jakością. Zawiera małą ilości teiny, ma przyjemny i delikatny smak oraz aromat. Napar ma barwę złocistą.
  • Lung Ching (Smocze Źródło) - zdaniem smakoszy jedna z najlepszych i najpopularniejszych chińskich herbat, idealna dla miłośników zielonej herbaty. Ma charakterystyczne duże, sprasowane listki, słodkawy smak i kwiatowy aromat. Uprawiana jest w okolicach miasta Hangzhou w chińskiej prowincji Zhejiang.
  • Oolong - herbata półfermentowana o żółtawych liściach. Zanim listki uzyskają swój ostateczny kolor, najpierw schną i więdną na słońcu, by później znaleźć się w bambusowych koszach. W nich są wielokrotnie wstrząsane - tak długo, aż krawędzie listków będą dobrze otarte, co znacznie wspomaga proces fermentacji.
  • Yunnan Puer - herbata o mocnym, ziemistym smaku i przyjemnym aromacie bez dodatków. Należy do herbat półfermentowanych, ponieważ proces fermentacji liści przerywa się w połowie, by następnie poddać je suszeniu i pozostawić w specjalnie przystosowanych pomieszczeniach. Im dłużej liście w nich dojrzewają, tym jakość herbaty jest wyższa. Herbatę uprawia się w chińskiej prowincji Yunnan.
  • Jaśminowa - łagodna, aromatyczna zielona herbata sencha o bardzo przyjemnym jaśminowym smaku. Będą nią szczególnie zachwyceni wielbiciele jaśminu.
  • Zielona - klasyczna zielona chińska herbata o świeżym aromacie i subtelnym smaku z lekką nutą goryczy. Powstaje z płasko sprasowanych, drobnych, ciemnozielonych listków krzewów herbacianych.
Zawartość jednej puszki wystarcza do zaparzenia 6-8 filiżanek herbaty.
Producent:Cheong Hing Tea Co, LTD
Waga netto 1 puszki:
17 g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chińska herbata - różne smaki (1 puszka 17 g)

Chińska herbata - różne smaki (1 puszka 17 g)

Oryginalna chińska herbata w ozdobnej puszce dostępna w 6 rodzajach.

Zobacz też