Danie Chapaghetti Nongshim
Nongshim

Danie Chapaghetti Nongshim

9,90 zł
Brutto

Nongshim to południowokoreańska firma z branży spożywczej z siedzibą w Seulu, która sprzedaje swoje zupy ramyun, przekąski i napoje już w ponad 100 krajach. Ich dania instant, na tle innych tego typy produktów, wyróżniają się wysoką jakością i głębokim smakiem. Ponadto mają grubszy makaron i bardziej aromatyczne przyprawy. Jeśli szukasz alternatywy dla zwykłych zupek, dobrze trafiłeś. Nikt nie potrafi tak doskonale oddać azjatyckich smaków jak Nongshim!

Danie Chapaghetti trafiło do sprzedaży po raz pierwszy w 1984 roku i od razu stało się hitem wśród Koreańczyków! Swój niezwykły smak zawdzięcza połączeniu chajang, czyli pasty z czarnej fasoli z cebulą oraz pożywnym makaronem. Gęsty sos oprócz chajang zawiera płatki marchwi, cebuli i mięsa oraz najwyższej jakości oliwę z oliwek.

Jak przyrządzić?
Zagotuj 600 ml wody. Do wrzącej wody dodaj makaron oraz mieszankę warzyw. Gotuj przez 5 minut. Zdejmij garnek z ognia, odlej prawie całą wodę, pozostawiając w garnku około 4 łyżki wody. Dodaj bazę przypraw i olej. Dobrze wymieszaj i jedz!

Smak: chajang i cebula

Waga netto: 140 g
Waga brutto: 240 g