HarroBOX Max: Pudełko niespodzianka Wielkanoc 2020

199,90 zł brutto

-10,10 zł

210,00 zł brutto

Wielkanocna edycja specjalna HarroBOX-a zawierająca azjatyckie produkty o wartości min. 200,00 zł!

Więcej szczegółów

Udostępnij

Co nas wyróżnia?

Pasja

kochamy, to co robimy i świetnie się na tym znamy

Obsługa klienta

zawsze chętnie Ci pomożemy e-mail: kontakt@harro.pl

Szybkość

realizujemy zamówienia najszybciej jak to możliwe

Opis:W tym roku na Wielkanoc mamy dla Was specjalne pudełka niespodzianki, które zawierają znane i polecane przysmaki z krajów azjatyckich. Limitowana edycja HarroBOX-ów wyróżnia się nie tylko unikatowym, wiosennym designem, ale również dużą różnorodnością produktów spożywczych, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości. Co więcej w skład każdego pudełka Max wchodzi wafelek Kit Kat Iyokan, wafelek Kit Kat Ichigo Daifuku, rybka Puku Puku Tai z edycji specjalnej Yumekawa Double Berry, pakiet Luckybag Medium od firmy Yaokin oraz min. jeden zestaw DIY z naszej aktualnej oferty!

Sprzedaż wielkanocnej edycji naszych firmowych pudełek niespodzianek prowadzić będziemy do 5 kwietnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Złóż więc zamówienie odpowiednio wcześniej, aby mieć gwarancję otrzymania spójnego i przemyślanego prezentu, który zachwyci obdarowaną osobę.

Co możesz znaleźć w HarroBOX-ie?
Różne produkty o łącznej wartości min. 200 zł (np. słodycze, przekąski, zupy, napoje i drobne akcesoria takie jak ozdobne pałeczki bambusowe). Ponadto w skład każdego limitowanego HarroBOX-a wchodzi wafelek Kit Kat Iyokan, wafelek Kit Kat Ichigo Daifuku, rybka Puku Puku Tai z edycji specjalnej Yumekawa Double Berry, pakiet Luckybag Medium od firmy Yaokin oraz min. jeden zestaw DIY z naszej aktualnej oferty!

Przesyłki pakujemy w dobre jakościowo pudełka, co usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.
Wymiary pudełka:35 x 26 x 10 cm
Uwagi:
Jeśli zamówisz oprócz HarroBOX-a inne produkty o małym gabarycie, umieścimy je w pudełku niespodziance. W przypadku, gdy zakupisz dodatkowo produkty o większym gabarycie, zapakujemy je w oddzielny karton i całość wyślemy wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HarroBOX Max: Pudełko niespodzianka Wielkanoc 2020

HarroBOX Max: Pudełko niespodzianka Wielkanoc 2020

Wielkanocna edycja specjalna HarroBOX-a zawierająca azjatyckie produkty o wartości min. 200,00 zł!

Zobacz też