HarroBOX: Pudełko niespodzianka Wielkanoc 2021

99,90 zł brutto

-10,10 zł

110,00 zł brutto

Wielkanocna edycja specjalna HarroBOX-a zawierająca azjatyckie produkty o wartości min. 100,00 zł!

Więcej szczegółów

Udostępnij

Co nas wyróżnia?

Pasja

kochamy, to co robimy i świetnie się na tym znamy

Obsługa klienta

zawsze chętnie Ci pomożemy e-mail: kontakt@harro.pl

Szybkość

realizujemy zamówienia najszybciej jak to możliwe

Opis:W tym roku na Wielkanoc mamy dla Was specjalne pudełka niespodzianki, które zawierają znane i polecane przysmaki z krajów azjatyckich. Limitowana edycja HarroBOX-ów wyróżnia się nie tylko unikatowym, wiosennym designem, ale również dużą różnorodnością produktów spożywczych, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości. Część z nich dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do wielkanocnych HarroBOX-ów. Co więcej w skład każdego pudełka Max wchodzi min. jeden zestaw DIY z naszej aktualnej oferty!

Sprzedaż wielkanocnej edycji naszych firmowych pudełek niespodzianek prowadzić będziemy do 28 marca 2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Złóż więc zamówienie odpowiednio wcześniej, aby mieć gwarancję otrzymania spójnego i przemyślanego prezentu, który zachwyci obdarowaną osobę.

Co możesz znaleźć w HarroBOX-ie?
Różne produkty o łącznej wartości min. 100 zł (np. słodycze, przekąski, zupy, napoje i drobne akcesoria takie jak ozdobne pałeczki bambusowe). Ponadto w skład każdego limitowanego HarroBOX-a wchodzi min. jeden zestaw DIY z naszej aktualnej oferty!

Przesyłki pakujemy w dobre jakościowo pudełka, co usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.
Wymiary pudełka:35 x 26 x 5/10 cm
Wysyłka:
Jeśli zamówisz oprócz HarroBOX-a inne produkty o małym gabarycie, umieścimy je w pudełku niespodziance. W przypadku, gdy zakupisz dodatkowo produkty o większym gabarycie, zapakujemy je w oddzielny karton i całość wyślemy wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

HarroBOX: Pudełko niespodzianka Wielkanoc 2021

HarroBOX: Pudełko niespodzianka Wielkanoc 2021

Wielkanocna edycja specjalna HarroBOX-a zawierająca azjatyckie produkty o wartości min. 100,00 zł!

Zobacz też