• Nowe
Herbata Yogi Tea Bee Happy
Yogi Tea

Herbata Yogi Tea Bee Happy

19,90 zł
Brutto

Najnowsza herbatka Yogi Tea Bee Happy to mieszanka ziół aromatycznych, które są chętnie odwiedzane przez pszczoły. Żyj świadomie i wspieraj dzikich zapylaczy! Bee good. Do good. Bee Happy. Czy wiesz, że współpraca owadów z roślinami działa z korzyściami dla obu stron? Dzikie pszczoły mogą przetrwać, zbierając pożytek z kwiatów, a rośliny, dzięki zapylaniu, są w stanie wytwarzać nasiona i zwiększać swoją populację. Wierzymy, że jako ludzie powinniśmy wspierać inne gatunki w przetrwaniu, dlatego powstała herbatka Bee Happy! Kwiatostany roślin składających się na tę mieszankę są zbierane dopiero tuż po przekwitnięciu, gdy nie stanowią już pożytku dla dzikich zapylaczy. Pudełko zawiera 17 indywidualnie zapakowanych torebek herbaty Yogi Tea.

Yogi Tea ma swe korzenie w Ajurwedzie – prastarej, liczącej 3000 lat, indyjskiej nauce traktującej o równowadze między ciałem, umysłem i duszą. Te unikalne, ajurwedyjskie mieszanki herbaciana są oparte na oryginalnych przepisach Yogi Bhajana. Teraz i Ty możesz cieszyć się wyjątkowymi „Herbatami Jogina”, powstającymi z ponad 80 troskliwie dobieranych składników – ziół i przypraw z upraw ekologicznych, tworzących 44 odmiany Yogi Tea pełne niepowtarzalnego smaku, aromatu i właściwości zdrowotnych.

Sposób przygotowania:
Torebkę zalać świeżo przegotowaną wodą i zaparzać przez 7 minut lub dłużej w celu uzyskania mocniejszego smaku.

Skład:
mięta pieprzowa (30%), jabłko, kwiat rumianku (14%), lukrecja, hibiskus biały, rozmaryn, szałwia, kwiat lawendy (2,5%), tymianek, krwawnik, oregano

Rodzaj herbaty: rośliny miododajne
Waga netto: 32,3 g

ikona_produkt_certyfikowany.png