• Nowe
Herbata Yogi Tea Sun Salutation
Yogi Tea

Herbata Yogi Tea Sun Salutation

19,90 zł
Brutto

Sun Salutation sięga do korzeni historii firmy, opartych na jodze i Ajurwedzie. Inspirująca i medytacyjna, podobnie jak sekwencja zwana Powitaniem Słońca w jodze, ta kompozycja z przypraw, ziół i owoców pozwala cieszyć się kolejnym dniem w równowadze. Cynamon, kardamon i prażony korzeń cykorii sprowadzają nas na ziemię, a nuta świeżej pomarańczy otwiera umysł. Korzenno-cytrusowy smak uzupełniony słodyczą rozwija się w ustach i manifestuje swoją moc dobrym samopoczuciem przez cały dzień. Pudełko zawiera 17 indywidualnie zapakowanych torebek herbaty.

Yogi Tea ma swe korzenie w Ajurwedzie – prastarej, liczącej 3000 lat, indyjskiej nauce traktującej o równowadze między ciałem, umysłem i duszą. Te unikalne, ajurwedyjskie mieszanki herbaciana są oparte na oryginalnych przepisach Yogi Bhajana. Teraz i Ty możesz cieszyć się wyjątkowymi „Herbatami Jogina”, powstającymi z ponad 80 troskliwie dobieranych składników – ziół i przypraw z upraw ekologicznych, tworzących 44 odmiany Yogi Tea pełne niepowtarzalnego smaku, aromatu i właściwości zdrowotnych.

Sposób przygotowania:
Torebkę zalać świeżo przegotowaną wodą i zaparzać przez 7 minut lub dłużej w celu uzyskania mocniejszego smaku.

Skład:
cynamon (26%), prażona cykoria (21%), kardamon (16%), słód jęczmienny, skórka pomarańczowa (8%), lukrecja, pieprz czarny, olejek pomarańczowy (2%), limonka

Rodzaj herbaty: korzenno-cytrusowa
Waga netto: 34 g

ikona_produkt_certyfikowany.png