• Nowe
Danie Hot Chicken Flavour Ramen Light Samyang
Samyang

Danie Hot Chicken Flavour Ramen Light Samyang

9,90 zł
Brutto
  Obecnie brak na stanie

Samyang to koreańska firma z długoletnią historią. Została założona 15 września 1961 roku przez Jeon Jung-Yoona. W 1963 roku Samyang zrewolucjonizował rynek spożywczy w Korei Południowej, wprowadzając do sprzedaży pierwszą zupkę instant! W latach 80-tych swoją ofertę poszerzyli o produkty mleczne, przekąski i sosy. Dzisiaj są jednym z największych producentów dań instant na świecie.

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować jednego z nich. Oto wersja light klasycznego czarnego dania Hot Chicken z sezamem i wodorostami, która jest o 40% łagodniejsza i zawiera o 28% mniej tłuszczu! Jeżeli masz delikatne podniebienie i nie mogłeś/aś przełknąć czarnego Samyanga, Hot Chicken Light jest właśnie dla Ciebie!

Jak przyrządzić?
Zagotuj 550 ml wody. Dodaj do niej makaron i gotuj przez ok. 5 minut. Odlewając makaron, zostaw 8 łyżek wody. Dodaj do nich saszetkę z sosem i mieszaj przez ok. 30 sekund. Dobrze wymieszaj sos z makaronem i jedz!

Smak: kurczak z sezamem i wodorostami

Waga netto: 110 g
Waga brutto: 220 g