• Nowe
Zupa King Cup Lobster Flavour Paldo
Paldo

Zupa King Cup Lobster Flavour Paldo

12,90 zł
Brutto

Paldo to południowokoreańska firma spożywcza, która powstała z miłości do jedzenia. Dużą uwagę przykłada do potrzeb swoich pracowników i klientów, bo to dzięki nim osiągnęła międzynarodowy sukces na rynku dań instant. Ich produkty charakteryzują się dużą różnorodnością smaków, są treściwe i można jeść je na wiele sposobów. Co więcej mają pyszny, sprężysty makaron, którego nie uświadczysz w zwykłych zupkach.

King Cup Lobster Flavour ma w sobie wszystko, co najlepsze! To błyskawiczne danie, które mistrzowsko łączy pyszny, sprężysty makaron z aromatycznym bulionem o smaku homara oraz kwaśną nutą limonki. Przyjemnie pikantny, słodko-kwaśny smak nadaje tej zupie niezapomnianego charakteru, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom azjatyckiej kuchni.

Jak przyrządzić?
Sposób 1: Otwórz pokrywę w miejscu oznaczonym strzałką do połowy miski. Wyciągnij saszetki z przyprawami. Otwórz je i wsyp ich zawartość do miski. Dodaj wody w temperaturze pokojowej do linii wewnątrz miski. Zamknij pokrywę i wstaw zupę na 5 min do mikrofalówki (800W). Odczekaj 1 min, aby zupa wystygała. Dobrze wymieszaj i jedz!

Sposób 2: Otwórz pokrywę w miejscu oznaczonym strzałką do połowy miski. Wyciągnij saszetki z przyprawami. Otwórz je i wsyp ich zawartość do miski. Dodaj wrzącej wody do linii wewnątrz miski. Zamknij pokrywę i odstaw zupę na 4 min.

Smak: homar

Waga netto: 110 g
Waga brutto: 220 g