• Nowe
Zupa King Cup Ilpoom Seafood Paldo
Paldo

Zupa King Cup Ilpoom Seafood Paldo

12,90 zł
Brutto

Paldo to południowokoreańska firma spożywcza, która powstała z miłości do jedzenia. Dużą uwagę przykłada do potrzeb swoich pracowników i klientów, bo to dzięki nim osiągnęła międzynarodowy sukces na rynku dań instant. Ich produkty charakteryzują się dużą różnorodnością smaków, są treściwe i można jeść je na wiele sposobów. Co więcej mają pyszny, sprężysty makaron, którego nie uświadczysz w zwykłych zupkach.

Pikantny ramen od południowokoreańskiej firmy spożywczej Paldo, który jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Pyszny, sprężysty makaron z bulionem o smaku pikantnych papryczek, mieszanką wyrazistych przypraw i owocami morza (m.in. kałamarnicami, krewetkami i ostrygami). Można jeść go samego lub z ulubionymi dodatkami.

Jak przyrządzić?
Sposób 1: Otwórz pokrywę w miejscu oznaczonym strzałką do połowy miski. Wyciągnij saszetki z przyprawami. Otwórz je i wsyp ich zawartość do miski. Dodaj wody w temperaturze pokojowej do linii wewnątrz miski. Zamknij pokrywę i wstaw zupę na 5 min do mikrofalówki (800W). Odczekaj 1 min, aby zupa wystygała. Dobrze wymieszaj i jedz!

Sposób 2: Otwórz pokrywę w miejscu oznaczonym strzałką do połowy miski. Wyciągnij saszetki z przyprawami. Otwórz je i wsyp ich zawartość do miski. Dodaj wrzącej wody do linii wewnątrz miski. Zamknij pokrywę i odstaw zupę na 4 min.

Smak: owoce morza

Waga netto: 110 g
Waga brutto: 220 g