• -10,10 zł
  • Nowe
  • Zniżka 10,10 zł
HarroBOX Mega Vege: Pudełko niespodzianka Halloween
Harro

HarroBOX Mega Vege: Pudełko niespodzianka Halloween

210,00 zł
199,90 zł
Brutto
  Obecnie brak na stanie

Letni festiwal smaków dobiegł końca, ale bez obaw! Mamy dla Ciebie kolejną, limitowaną edycję HarroBOX-a! Do stworzenia tego wyjątkowego pudełka niespodzianki zainspirowało nas Halloween – radosne święto, pełne przebieranek, upiornych dekoracji, psikusów i słodyczy. Przygotowaliśmy dla Ciebie masę różnorodnych produktów spożywczych, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości, i zapakowaliśmy je w pudełko z unikatowym designem pełnym straszno-uroczych, halloweenowych motywów.

Spraw słodki prezent sobie lub bliskiej Ci osobie i odkryj, jak barwny i różnorodny jest rynek azjatyckich produktów spożywczych. W tym roku odpowiedź na pytanie „Cukierek albo psikus?” jest prosta i brzmi „HarroBOX Halloween!” :) Sprzedaż jesiennej edycji naszych firmowych pudełek niespodzianek prowadzić będziemy do wyczerpania zapasów, nie zwlekaj więc z zamówieniem.

Co możesz znaleźć w HarroBOX-ie Vege?

Różne produkty o łącznej wartości min. 200 zł (np. słodycze, zestawy DIY, przekąski, zupy, napoje i drobne akcesoria takie jak ozdobne pałeczki bambusowe). Produkty w HarroBOX-ie Vege są bezmięsne i nie zawierają żelatyny, mogą mieć jednak w składzie mleko, jajka lub miód.

Dodatkowe informacje

Jeśli zamówisz oprócz HarroBOX-a inne produkty o małym gabarycie, umieścimy je w pudełku niespodziance. W przypadku, gdy zakupisz dodatkowo produkty o większym gabarycie, zapakujemy je w oddzielny karton i całość wyślemy wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Przesyłki pakujemy w dobre jakościowo pudełka, co usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.
Wymiary pudełka: 35 x 26 x 5/10 cm