• -20,10 zł
HarroBOX Max: Pudełko niespodzianka Boże Narodzenie
Harro

HarroBOX Max: Pudełko niespodzianka Boże Narodzenie

115,00 zł
94,90 zł
brutto

Boże Narodzenie kojarzy się nam z odwiedzinami bliskich, dobrym jedzeniem, miłością i życzliwością. Ale każdy wie, że nieodłącznym elementem Świąt są także prezenty. Jeśli nie wiesz, co kupić, lubisz być miło zaskakiwany/a lub po prostu szukasz pomysłu na wyjątkowy podarunek dla wyjątkowej osoby, zamów limitowaną edycję HarroBOX-a!

Przygotowaliśmy dla Ciebie masę różnorodnych produktów spożywczych, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości, i zapakowaliśmy je w pudełko z unikatowym, świątecznym designem. Sprzedaż zimowej edycji naszych firmowych pudełek niespodzianek prowadzić będziemy do wyczerpania zapasów, złóż więc zamówienie odpowiednio wcześniej, aby mieć gwarancję otrzymania spójnego i przemyślanego prezentu, który zachwyci obdarowaną osobę. Niech te święta będą magiczne, dzięki HarroBOX-owi Boże Narodzenie! :)

Co możesz znaleźć w HarroBOX-ie?

Różne produkty o łącznej wartości min. 100,00 zł (np. słodycze, zestawy DIY, przekąski, zupy, napoje i drobne akcesoria takie jak ozdobne pałeczki bambusowe).

Dodatkowe informacje

Jeśli zamówisz oprócz HarroBOX-a inne produkty o małym gabarycie, umieścimy je w pudełku niespodziance. W przypadku, gdy zakupisz dodatkowo produkty o większym gabarycie, zapakujemy je w oddzielny karton i całość wyślemy wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Przesyłki pakujemy w dobre jakościowo pudełka, co usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.
Wymiary pudełka: 35 x 26 x 5/10 cm