Zupa Nissin Cup Noodles Ginger Chicken
  Nissin

  Zupa Nissin Cup Noodles Ginger Chicken

  11,90 zł
  brutto

  Nissin to japońska firma-legenda. Jej założyciel, Momofuko Ando, wynalazł zupę instant i jako pierwszy wprowadził ją na rynek, chcąc w ten sposób rozwiązać problem niedożywienia w Japonii spowodowany II Wojną Światową. Z początku jego drobiowy ramen był produktem drogim i uznawanym za luksusowy, ale szybko zyskał na popularności i rozpowszechnił się wśród Japończyków. Mimo upływu lat Nissin wciąż jest liderem w swojej branży, a jego zupami zajadają się ludzie z całego świata.

  Cup Noodles Ginger Chicken to aromatyczna zupa drobiowa skomponowana według oryginalnej japońskiej receptury. Ten wyrazisty bulion ze sprężystym makaronem, bukietem warzyw, imbirem i grzybami shiitake jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek instant. Możesz dodać do niego jajko lub ugotowane mięso, aby był jeszcze bardziej sycący. To łatwe i błyskawiczne w przygotowaniu danie z pewnością zasmakuje miłośnikom azjatyckiej kuchni!

  Jak przyrządzić?

  Otwórz pokrywę w miejscu oznaczonym strzałką. Wyciągnij saszetki z przyprawami. Otwórz je i wsyp ich zawartość do miski. Dodaj wrzącej wody do linii wewnątrz miski. Zamknij pokrywę i odstaw zupę na 3 min. Dobrze wymieszaj i jedz!

  Smak: kurczak z imbirem i grzybami shiitake

  Waga netto: 64 g
  Waga brutto: 110 g