• Nowe
Hot Chicken Flavour Ramen Jjajang Big Bowl Samyang
Samyang

Hot Chicken Flavour Ramen Jjajang Big Bowl Samyang

15,90 zł
Brutto

Samyang to koreańska firma z długoletnią historią. Została założona 15 września 1961 roku przez Jeon Jung-Yoona. W 1963 roku Samyang zrewolucjonizował rynek spożywczy w Korei Południowej, wprowadzając do sprzedaży pierwszą zupkę instant! W latach 80-tych swoją ofertę poszerzyli o produkty mleczne, przekąski i sosy. Dzisiaj są jednym z największych producentów dań instant na świecie.

Teraz i Ty masz okazję spróbować jednego z nich. Danie z cienkimi kluskami ramen w tradycyjnym koreańskim sosie jjajang z czarnej fasoli z dodatkiem kurczaka bije rekordy popularności wśród Koreańczyków, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Teraz Hot Chicken Flavour Ramen Jjajang z makaronem dostępny w dużej misce! Jeśli szukasz wyzwania, ten mega pikantny makaron jest dla Ciebie!

Jak przyrządzić?
Otwórz pokrywę w miejscu oznaczonym strzałką do połowy miski. Wyciągnij saszetkę z sosem. Dodaj gorącej wody do linii wewnątrz miski. Zamknij pokrywę i odczekaj ok. 4 minuty. Odlewając makaron, zostaw 8 łyżek wody. Dodaj do nich saszetkę z sosem i mieszaj przez ok. 30 sekund. Dobrze wymieszaj sos z makaronem i jedz!

Smak: sos jjajang

Waga netto: 105 g
Waga brutto: 240 g