• Nowość
Danie Samyang Chacharoni Jjajang Ramen
Samyang

Danie Samyang Chacharoni Jjajang Ramen

11,90 zł
brutto

Samyang to koreańska firma z długoletnią historią. Została założona 15 września 1961 roku przez Jeon Jung-Yoona. W 1963 roku Samyang zrewolucjonizował rynek spożywczy w Korei Południowej, wprowadzając do sprzedaży pierwszą zupkę instant! W latach 80-tych swoją ofertę poszerzyli o produkty mleczne, przekąski i sosy. Dzisiaj są jednym z największych producentów dań instant na świecie.

Chacharoni Jjajang Ramen od Samyang to danie z długimi kluskami ramen w tradycyjnym koreańskim sosie jjajang z czarnej fasoli. Dzięki dodatkowi prawdziwej oliwy z oliwek oraz odpowiedniej kompozycji przypraw Chacharoni ma łagodny smak, którego nie sposób zapomnieć. Koreańczykom jjajang kojarzy się z domem i beztroskim dzieciństwem. Teraz i Ty masz okazję spróbować tego kultowego dania ramen z Korei Południowej!

Jak przyrządzić?

Zagotuj 550 ml wody. Dodaj do niej makaron i gotuj przez ok. 5 minut. Odlewając makaron, zostaw 8 łyżek wody. Dodaj do nich saszetkę z sosem i mieszaj przez ok. 30 sekund. Dobrze wymieszaj sos z makaronem i jedz!

Smak: sos jjajang

Waga netto: 140 g
Waga brutto: 260 g