• Nowość
Nissin Demae Ramen Tonkotsu Pork
Nissin

Nissin Demae Ramen Tonkotsu Pork

6,90 zł
brutto

Nissin to japońska firma-legenda. Jej założyciel, Momofuko Ando, wynalazł zupę instant i jako pierwszy wprowadził ją na rynek, chcąc w ten sposób rozwiązać problem niedożywienia w Japonii spowodowany II Wojną Światową. Z początku jego drobiowy ramen był produktem drogim i uznawanym za luksusowy, ale szybko zyskał na popularności i rozpowszechnił się wśród Japończyków. Mimo upływu lat Nissin wciąż jest liderem w swojej branży, a jego zupami zajadają się ludzie z całego świata.

Nissin Demae Ramen Tonkotsu Pork od japońskiej firmy Nissin to aromatyczny bulion o smaku wieprzowiny tonkotsu, będący wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący dzięki grubym, pszennym kluskom.

Jak przyrządzić?

Włóż makaron do 500 ml wrzącej wody i gotuj przez 3 minuty. Zdejmij garnek z ognia. Wlej zawartość saszetki z bazą do miski i zalej ją gorącą wodą, aby się rozpuściła. Przełóż makaron do miski i całość zamieszaj. Na koniec dodaj zawartość saszetki z przyprawami. Ciesz się oryginalnym, azjatyckim smakiem zupy Nissin!

Smak: wieprzowina tonkotsu

Waga netto: 100 g
Waga brutto: 145 g