Napoje

Coca Cola

Coca Cola Minute Made Aloe & White Grape

11,90 zł

Minute Made Aloe & White Grape zawiera miąższ z liści aloesu i biotynę, nazywaną także witaminą H lub witaminą B7, która jest jednym z głównych składników odpowiedzialnych za porost włosów oraz za poprawę wyglądu skóry i paznokci. Dzięki wysokiej zawartości prawdziwego soku z białych winogron (stanowi ponad 10% składu) napój Minute Made ma owocowy i orzeźwiający smak.

made_in_japan.png

Cocochi

Cocochi Lychee Juice Nata de Coco

12,90 zł

Napój Cocochi Lychee Juice Nata de Coco do przysmak, którego sekretem jest rewolucyjne połączenie soku z owoców tropikalnych i delikatnych kawałków galaretki kokosowej. Jego niezwykły, egzotyczny smak orzeźwia ciało i umysł. Z każdym łykiem czujesz, jakbyś wgryzał się w soczysty owoc. Otwórz się na zupełnie nowe doznania i wgryź się w sok!

made_in_vietnam.png

Donga

Donga O Latte Apple 240 ml

6,90 zł

O Latte Apple to smakowite połączenie mleka i jabłka. Puszka o pojemności 240 ml w zielonym kolorze kryje w sobie słodki napój mleczno-jabłkowy, który po odpowiednim schłodzeniu świetnie gasi pragnienie w ciepłe dni. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku O Latte Apple od koreańskiej firmy Donga i dodaj sobie energii do działania! Produkt bogaty w wapń, nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów.

made_in_korea.png

Hatakosen

Hatakosen Ramune Blue Cola

11,90 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku coli i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Hatakosen Ramune Clear Apple

11,90 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Edycja specjalna Clear, w której lemoniada ramune jest przezroczysta, ale ma wyraźnie jabłkowy smak. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku ciemnego winogrona i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Hatakosen Ramune Japan

11,90 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Edycja specjalna Japan, na etykietach której widnieją motywy związane z japońską kulturą. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o klasycznym smaku i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Hatakosen Ramune Sakura

11,90 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku sakury i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Hatakosen Ramune Watermelon

11,90 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku arbuza i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Hatakosen Soda Aromatic Musk Melon

12,90 zł

Hata Aromatic Musk Melon Soda to znany i lubiany napój gazowany z Japonii. Przyjemnie melonowy smak i dużo bąbelków gwarantują orzeźwienie w każdej sytuacji. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów napojów – w swojej ofercie ma wody smakowe, gazowane oraz kultowe oranżady ramune. Spróbuj ich aromatycznej sody melonowej i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Hatakosen Soda Sunshine Mango

12,90 zł

Hata Sunshine Mango Soda to znany i lubiany napój gazowany z Japonii. Przyjemny smak mango i dużo bąbelków gwarantują orzeźwienie w każdej sytuacji. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów napojów – w swojej ofercie ma wody smakowe, gazowane oraz kultowe oranżady ramune. Spróbuj ich sody o smaku słonecznego mango i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Nawon

Nico Nico Nata De Coco 30% Fruit Juice: Passion Fruit 320 ml

6,90 zł

Nico Nico Nata De Coco Passion Fruit to napój, którego sekretem jest rewolucyjne połączenie 30% soku z owocu marakui i delikatnych kawałków galaretki kokosowej. Jego niezwykły, egzotyczny smak orzeźwia ciało i umysł. Z każdym łykiem czujesz, jakbyś wgryzał się w soczysty owoc. Otwórz się na zupełnie nowe doznania i wgryź się w sok!

made_in_vietnam.png

Nawon

Nico Nico Nata De Coco 30% Fruit Juice: Strawberry 320 ml

6,90 zł

Nico Nico Nata De Coco Strawberry to napój, którego sekretem jest rewolucyjne połączenie 30% soku z truskawek i delikatnych kawałków galaretki kokosowej. Jego niezwykły, słodki smak orzeźwia ciało i umysł. Z każdym łykiem czujesz, jakbyś wgryzał się w soczysty owoc. Otwórz się na zupełnie nowe doznania i wgryź się w sok!

made_in_vietnam.png

Nawon

Nico Nico Nata De Coco 30% Fruit Juice: Tropical Mix 320 ml

6,90 zł

Nico Nico Nata De Coco Tropical Mix Fruit to napój, którego sekretem jest rewolucyjne połączenie 30% soku z owoców tropikalnych i delikatnych kawałków galaretki kokosowej. Jego niezwykły, egzotyczny smak orzeźwia ciało i umysł. Z każdym łykiem czujesz, jakbyś wgryzał się w soczysty owoc. Otwórz się na zupełnie nowe doznania i wgryź się w sok!

made_in_vietnam.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Digimon Agumon Banana

14,90 zł
Gazowana woda o smaku bananowym, w kolorowej puszce z edycji limitowanej Digimon. Zdobądź unikatową puszkę z Agumonem i ciesz się owocowym aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Digimon Agumon Banana Sparkling Water to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana mangi i anime Digimon :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Digimon Gabumon Blueberry

14,90 zł
Gazowana woda o smaku jagodowym, w kolorowej puszce z edycji limitowanej Digimon. Zdobądź unikatową puszkę z Gabumonem i ciesz się owocowym aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Digimon Gabumon Blueberry Sparkling Water to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana mangi i anime Digimon :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Digimon Patamon Lemon

14,90 zł
Gazowana woda o smaku cytrynowym, w kolorowej puszce z edycji limitowanej Digimon. Zdobądź unikatową puszkę z Patamonem i ciesz się owocowym aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Digimon Patamon Lemon Sparkling Water to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana mangi i anime Digimon :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Dragon Ball Freeza Orange

14,90 zł
Gazowana woda o smaku pomarańczowym, w kolorowej puszce z edycji limitowanej Dragon Ball. Zdobądź unikatową puszkę z Frizerem i ciesz się owocowym aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Dragon Ball Freeza Orange Sparkling Water to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana mangi i anime Dragon Ball :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x My Hero Academia Bakugo Grape

14,90 zł
Gazowana woda o smaku winogronowym, w kolorowej puszce z edycji limitowanej My Hero Academia. Zdobądź unikatową puszkę z Katsugim Bakugo i ciesz się owocowym aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x My Hero Academia Bakugo Grape Sparkling Water to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana mangi i anime My Hero Academia :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x One Piece Nami Mango

14,90 zł
Gazowana woda o smaku soczystego mango, w srebrnej puszce z edycji limitowanej One Piece. Zdobądź unikatową puszkę z Nami i ciesz się owocowym aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x One Piece Nami Mango Sparkling Water to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana mangi i anime One Piece :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Sailor Moon Grapefruit

14,90 zł

Gazowana woda o smaku grejpfrutowym, w ślicznej puszce z edycji limitowanej Sailor Moon. Zdobądź unikatową puszkę z Sailor Saturn i ciesz się słodkim aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Sailor Moon Grapefruit to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana Czarodziejki z Księżyca :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Sailor Moon Kiwi

14,90 zł

Gazowana woda o smaku kiwi, w ślicznej puszce z edycji limitowanej Sailor Moon. Zdobądź unikatową puszkę z Sailor Neptun i ciesz się słodkim aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Sailor Moon Kiwi to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana Czarodziejki z Księżyca :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Sailor Moon Lychee

14,90 zł

Gazowana woda o smaku liczi, w ślicznej puszce z edycji limitowanej Sailor Moon. Zdobądź unikatową puszkę z Sailor Chibi Moon i ciesz się słodkim aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Sailor Moon Lychee to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana Czarodziejki z Księżyca :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Sailor Moon Pear

14,90 zł

Gazowana woda o smaku gruszkowym, w ślicznej puszce z edycji limitowanej Sailor Moon. Zdobądź unikatową puszkę z Sailor Mercury i ciesz się słodkim aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Sailor Moon Pear to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana Czarodziejki z Księżyca :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Sailor Moon Pineapple

14,90 zł

Gazowana woda o smaku ananasa, w ślicznej puszce z edycji limitowanej Sailor Moon. Zdobądź unikatową puszkę z Sailor Uranus i ciesz się słodkim aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Sailor Moon Pineapple to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana Czarodziejki z Księżyca :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Sailor Moon Pomelo

14,90 zł

Gazowana woda o smaku pomelo, w ślicznej puszce z edycji limitowanej Sailor Moon. Zdobądź unikatową puszkę z Sailor Moon i ciesz się słodkim aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Sailor Moon Pomelo to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana Czarodziejki z Księżyca :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Ocean Bomb

Ocean Bomb x Sailor Moon Watermelon

14,90 zł

Gazowana woda o smaku arbuzowym, w ślicznej puszce z edycji limitowanej Sailor Moon. Zdobądź unikatową puszkę z Sailor Pluto i ciesz się słodkim aromatem oraz musującymi bąbelkami tego sodowego napoju tajwańskiej marki Ocean Bomb. Ocean Bomb x Sailor Moon Watermelon to pyszna, a zarazem orzeźwiająca propozycja dla każdego fana Czarodziejki z Księżyca :) Sprawdź pozostałe wzory dostępne w naszym sklepie!

made_in_japan.png

Sangaria

Sangaria Fuwatto Melon Cream Soda

5,90 zł

Fuwatto Melon Cream Soda to japoński napój gazowany o kremowo-melonowym smaku. Choć w Europie takie połączenie może wydawać się nietypowe, w krajach azjatyckich jest bardzo popularne i lubiane. Delikatna, śmietankowa słodycz, soczysty melon i orzeźwiające bąbelki gwarantują naprawdę ciekawe doznanie smakowe!

Sangaria

Sangaria Hajikete Melon Soda 250 ml

5,90 zł

Hajitake Melon Soda to jeden z najbardziej znanych i lubianych napojów gazowanych z Japonii. Do jego produkcji użyto pulpy melonowej, dzięki czemu ma przyjemny, wyrazisty smak. Nie zawiera również sztucznych barwników i konserwantów. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Hajitake Soda i dodaj sobie energii do działania!

Sangaria

Sangaria Hajikete Orange Soda 250 ml

5,90 zł

Hajitake Orange Soda to jeden z najbardziej znanych i lubianych napojów gazowanych z Japonii. Do jego produkcji użyto soku pomarańczowego, dzięki czemu ma przyjemny, wyrazisty smak. Nie zawiera również sztucznych barwników i konserwantów. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Hajitake Soda i dodaj sobie energii do działania!

Suntory

Suntory Boss Premium Coffee

9,90 zł

Wyjątkowa odsłona kultowej, puszkowanej kawy renomowanej japońskiej marki Suntory. Przedstawiamy napój Boss Premium Coffee na bazie autorskiego blendu wyselekcjonowanych, brazylijskich ziaren poddanych głębokiemu prażeniu, a następnie liofilizowanych i mielonych na jedwabisty proszek w celu uzyskania najbardziej wyrazistej, idealnie gładkiej kawy o subtelnie dymnym aromacie. W połączeniu z łagodnym smakiem kremowego mleka i dodatkiem cukru, otrzymujemy napój o zbalansowanym, nieprzesadnie słodkim smaku, w którym przebija się bogaty posmak ciemno palonej kawy. Znakomity wybór dla osób poszukujących zbalansowanej kawy z mlekiem, w której klasyczny smak i aromat kawy pozostają dobrze zachowane.

made_in_japan.png

Suntory

Suntory Boss World Journey Indonesia Coffee

9,90 zł

Limitowana odsłona kultowej, puszkowanej kawy renomowanej japońskiej marki Suntory. Przedstawiamy napój Boss World Journey Indonesia Coffee na bazie autorskiego blendu najwyższej jakości ziaren kawy z Sumatry poddanych głębokiemu prażeniu, a następnie liofilizowanych i mielonych na jedwabisty proszek w celu uzyskania najbardziej wyrazistej kawy o mocnym aromacie. W połączeniu z łagodnym smakiem mleka i dodatkiem cukru, otrzymujemy napój o zbalansowanym, nieprzesadnie słodkim smaku, w którym przebija się bogaty posmak indonezyjskiej kawy.

made_in_japan.png

Thezoen

Thezoen Diet Konjac Jelly Lychee Flavor

9,90 zł

Diet Konjac Jelly Lychee Flavor to wyjątkowy, bo ultra niskokaloryczny deser (tylko 2 kcal w 100 ml) z Korei Południowej w formie owocowej, półpłynnej galaretki o smaku liczi. Deserowa galaretka do picia zawiera roślinny błonnik z korzenia azjatyckiej rośliny konjac, który daje uczucie sytości i nadaje jej przyjemnie gęstą konsystencję. Co więcej nie zawiera cukru, słodzona jest erytrolem, więc świetnie sprawdzi się, gdy jesteś na diecie, a masz nieodpartą ochotę na coś słodkiego.

made_in_korea.png

Thezoen

Thezoen Diet Konjac Jelly Peach Flavor

9,90 zł

Diet Konjac Jelly Peach Flavor to wyjątkowy, bo ultra niskokaloryczny deser (tylko 2 kcal w 100 ml) z Korei Południowej w formie owocowej, półpłynnej galaretki o smaku brzoskwiniowym. Deserowa galaretka do picia zawiera roślinny błonnik z korzenia azjatyckiej rośliny konjac, który daje uczucie sytości i nadaje jej przyjemnie gęstą konsystencję. Co więcej nie zawiera cukru, słodzona jest erytrolem, więc świetnie sprawdzi się, gdy jesteś na diecie, a masz nieodpartą ochotę na coś słodkiego.

made_in_korea.png

Thezoen

Thezoen Diet Konjac Jelly Watermelon Flavor

9,90 zł

Diet Konjac Jelly Watermelon Flavo to wyjątkowy, bo ultra niskokaloryczny deser (tylko 2 kcal w 100 ml) z Korei Południowej w formie owocowej, półpłynnej galaretki o smaku arbuza. Deserowa galaretka do picia zawiera roślinny błonnik z korzenia azjatyckiej rośliny konjac, który daje uczucie sytości i nadaje jej przyjemnie gęstą konsystencję. Co więcej nie zawiera cukru, słodzona jest erytrolem, więc świetnie sprawdzi się, gdy jesteś na diecie, a masz nieodpartą ochotę na coś słodkiego.

made_in_korea.png

Thezoen

Thezoen Diet Konjac Jelly Wild Mango Flavor

9,90 zł

Diet Konjac Jelly Wild Mango Flavor to wyjątkowy, bo ultra niskokaloryczny deser (tylko 2 kcal w 100 ml) z Korei Południowej w formie owocowej, półpłynnej galaretki o smaku mango. Deserowa galaretka do picia zawiera roślinny błonnik z korzenia azjatyckiej rośliny konjac, który daje uczucie sytości i nadaje jej przyjemnie gęstą konsystencję. Co więcej nie zawiera cukru, słodzona jest erytrolem, więc świetnie sprawdzi się, gdy jesteś na diecie, a masz nieodpartą ochotę na coś słodkiego.

made_in_korea.png

Tomomasu

Tomomasu Durian Cider

12,90 zł

Tomomasu Durian Cider Soda to znany i lubiany napój gazowany z Japonii. Nietypowy smak duriana i dużo bąbelków gwarantują orzeźwienie w każdej sytuacji. Firma Tomomasu to jeden z czołowych producentów napojów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jej produkty mają butelki ze szkła ze ślicznymi, kolorowymi etykietami i w całości nadają się do recyklingu. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Tomomasu Soda i dodaj sobie energii do działania!

Tomomasu

Tomomasu Mango Cider

12,90 zł

Tomomasu Mango Cider Soda to znany i lubiany napój gazowany z Japonii. Słodki smak mango i dużo bąbelków gwarantują orzeźwienie w każdej sytuacji. Firma Tomomasu to jeden z czołowych producentów napojów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jej produkty mają butelki ze szkła ze ślicznymi, kolorowymi etykietami i w całości nadają się do recyklingu. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Tomomasu Soda i dodaj sobie energii do działania!

Tomomasu

Tomomasu Muskmelon Cider

12,90 zł

Tomomasu Muskmelon Cider Soda to znany i lubiany napój gazowany z Japonii. Przyjemnie melonowy smak i dużo bąbelków gwarantują orzeźwienie w każdej sytuacji. Firma Tomomasu to jeden z czołowych producentów napojów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jej produkty mają butelki ze szkła ze ślicznymi, kolorowymi etykietami i w całości nadają się do recyklingu. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Tomomasu Soda i dodaj sobie energii do działania!