Lista produktów wg marki Samyang

Samyang

Danie Samyang 2x Spicy Hot Chicken Ramen

11,90 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować ich najostrzejszej wersji 2x Spicy. Danie z cienkimi kluskami ramen i ekstremalnie pikantnym sosem bije rekordy popularności na świecie, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Czy zdołasz podjąć wyzwanie "Hot Spicy Noodle Challenge" z YouTube?

Samyang

Danie Samyang Buldak Kimchi Ramen

11,90 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować jednego z nich. Danie z cienkimi kluskami ramen w aromatycznym, gęstym słodko-kwaśnym sosie kimchi bije rekordy popularności wśród Koreańczyków, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Jeśli szukasz wyzwania, ten mega pikantny makaron jest dla Ciebie!

Samyang

Danie Samyang Chacharoni Jjajang Ramen

11,90 zł

Chacharoni Jjajang Ramen od firmy Samyang to danie z długimi kluskami ramen w tradycyjnym koreańskim sosie jjajang z czarnej fasoli. Dzięki dodatkowi prawdziwej oliwy z oliwek oraz odpowiedniej kompozycji przypraw Chacharoni ma łagodny smak, którego nie sposób zapomnieć. Koreańczykom jjajang kojarzy się z domem i beztroskim dzieciństwem. Teraz i Ty masz okazję spróbować tego kultowego dania ramen z Korei Południowej!

Samyang

Danie Samyang Hot Chicken Ramen Carbonara

11,90 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować jednego z nich. Danie z cienkimi kluskami ramen w gęstym, aromatycznym i śmietanowym sosie carbonara z dodatkiem kurczaka bije rekordy popularności wśród Koreańczyków, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Jeśli szukasz wyzwania, ten mega pikantny makaron jest dla Ciebie!