Lista produktów wg marki Calbee

Calbee

Calbee Haitai Osatsu Sweet Potato Snack

21,90 zł

Haitai Osatsu Sweet Potato Snack to nietypowa, ale bardzo pyszna i zdrowa przekąska prosto z Korei Południowej! Smażone w głębokim tłuszczu chipsy ze słodkich ziemniaków osatsuimo, będących japońską odmianą batatów, są lekkie, chrupiące i pokryte słodkim syropem ziemniaczanym, który podkreśla ich konsystencję. Chipsy Osatsu Sweet Potato Snack posiadają naturalny smak ziemniaków osatsu i zawierają naturalny błonnik pokarmowy, którego często brakuje w codziennej diecie.

Calbee

Calbee Kappa Ebisen Hokkaido Cheese

14,90 zł

Calbee Kappa Ebisen Hokkaido Cheese to japońskie chrupki krewetkowe w kształcie karbowanych frytek wykonane ze świeżej mąki i zmielonych krewetek z dodatkiem żółtego sera z Hokkaio. Po otwarciu opakowania zachwyci Cię ich zapach oraz wyrazisty, bogaty smak. Spróbuj tej pysznej, lekkiej i kusząco chrupiącej przekąski z Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Calbee

Calbee Kappa Ebisen Original

14,90 zł

Calbee Kappa Ebisen Original to japońskie chrupki krewetkowe w kształcie karbowanych frytek wykonane ze świeżej mąki i zmielonych krewetek. Po otwarciu opakowania zachwyci Cię ich łagodny zapach oraz wyrazisty, słodkawy smak. Spróbuj tej pysznej, lekkiej i kusząco chrupiącej przekąski z Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Calbee

Calbee Pea Snack Saya Endo

14,90 zł

Spróbuj przepysznych, japońskich chrupek, które aż w 55% składają się z zielonego groszku! Pea Snack Saya Endo marki Calbee zawierają wysokiej jakości groszek, są pełne smaku i wartości odżywczych, a ich ciekawy kształt urozmaici każde spotkanie z przyjaciółmi. Produkt beztłuszczowy, bogaty w błonnik i białko.

made_in_japan.png

Calbee

Calbee Potato Chips Spicy Pizza

14,90 zł

Smaki chipsów ziemniaczanych Calbee wahają się od "Hmm, brzmi pysznie..." do "Czy oni serio to zrobili...?!". (Odpowiedź: Tak!) Nie musisz już lecieć do Japonii, aby spróbować ich szalonych przekąsek. Możesz to zrobić w zaciszu własnego domu! Gdybyśmy mieli opisać smak Potato Chips Spicy Pizza, zrobilibyśmy tak: pikantne, serowe, trudno powiedzieć, gdzie kończy się chips, a zaczyna pizza, pomidorowa nuta, pysznie chrupiące :)

made_in_japan.png

Calbee

Calbee Roasted Green Onion Snack

14,90 zł

Calbee Roasted Green Onion to chrupki kukurydziane w kształcie pierścieni o smaku pieczonej zielonej cebulki. Po otwarciu opakowania zachwyci cię ich wyrazisty, nieco ostrawy zapach i aromatyczny, cebulowy smak. Spróbuj tej pysznej, chrupiącej przekąski prosto z Korei Południowej. Teraz w 60 g opakowaniu!

Calbee

Calbee Zeppin Kappa Ebisen Salt & Fried Garlic

14,90 zł

Calbee Zeppin Kappa Ebisen Salt & Fried Garlic to japońskie chrupki krewetkowe w kształcie karbowanych łódeczek wykonane ze świeżej mąki i zmielonych wraz ze skorupkami krewetek. Po otwarciu opakowania zachwyci Cię smak chrupek Zeppin Kappa, będący połączeniem aromatycznego czosnku z solą pochodzącą z wód wybrzeży Parku Narodowego Iki Tsushima. Spróbuj tej pysznej, bogatej w wapń i kusząco chrupiącej przekąski z Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Calbee

Calbee Zeppin Kappa Ebisen Salt & Wasabi

14,90 zł

Calbee Zeppin Kappa Ebisen Salt & Wasabi to japońskie chrupki krewetkowe w kształcie karbowanych łódeczek wykonane ze świeżej mąki i zmielonych wraz ze skorupkami krewetek. Po otwarciu opakowania zachwyci Cię smak chrupek Zeppin Kappa, będący połączeniem wyrazistego wasabi z solą pochodzącą z wód wybrzeży Parku Narodowego Iki Tsushima. Spróbuj tej pysznej, bogatej w wapń i kusząco chrupiącej przekąski z Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png