Przekąski

Oishi

Chrupka Oishi Akiko Snack Coffe Mocha

2,90 zł

Chrupka Akiko Snack łączy w sobie przyjemność chrupania ze smakiem kultowej kawy mokka z dodatkiem dużej ilości mleka i czekolady. Spróbuj tej zupełnie nowej przekąski od wietnamskiej firmy Oishi. Zachwyci Cię nie tylko jej przyjemnie kawowy smak i czekoladowe nadzienie, ale i długość, bowiem Akiko Snack mierzy prawie 20 cm długości!

made_in_vietnam.png

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Burger Teriyaki

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku burgera teriyaki i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Cheese

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku sera fromage i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Corn Potage

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku zupy kukurydzianej i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Mentaiko

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku mentaiko i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Natto

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku potrawy natto i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Nori & Salt

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku solonych wodorostów nori i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Salami

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku salami i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Shrimp & Mayonnaise

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku krewetek z majonezem i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Takoyaki

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku takoyaki i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Tonkatsu Sauce

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku sosu tonkatsu i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Vegetable Salad

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku sałatki warzywnej i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Yakitori

3,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku szaszłyka drobiowego yakitori i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Cheetos

Chrupki Cheetos Corn Cracker American Turkey

17,90 zł

Corn Cracker to chińska odmiana znanych i lubianych chrupek Cheetos. Spróbuj niezwykłych chipsów kukurydzianych, które wyglądają jak maczugi! Cheetos American Turkey to pyszne, azjatyckie chrupki o smaku amerykańskiego indyka. Przypadną do gustu wszystkim miłośnikom i miłośniczkom dobrze przyprawionych przekąsek.

made_in_china.png

Cheetos

Chrupki Cheetos Corn Cracker Japanes Steak

17,90 zł

Corn Cracker to chińska odmiana znanych i lubianych chrupek Cheetos. Spróbuj niezwykłych chipsów kukurydzianych, które wyglądają jak maczugi! Cheetos Japanes Steak to pyszne, azjatyckie chrupki o smaku steka po japońsku. Przypadną do gustu wszystkim miłośnikom i miłośniczkom dobrze przyprawionych przekąsek.

made_in_china.png

Want Want

Chrupki Lonely God Potato Twists Rose Salt

19,90 zł

Want Want to największa firma produkująca przekąski na Tajwanie i w Chinach. Jednym z ich czołowych produktów są Lonely God Potato Twists – chrupki ziemniaczane w kształcie świderków, których maskotką jest uroczy cherubinek. W wersji limitowanej Rose Salt świderki mają jasnoróżowy kolor i łączą w sobie delikatny smak róży z odrobiną soli. Szukasz szybkiej, unikatowej przekąski? Musisz spróbować pysznych i chrupiących Potato Twists!

made_in_china.png

Want Want

Chrupki Lonely God Potato Twists Seaweed

11,90 zł

Want Want to największa firma produkująca przekąski na Tajwanie i w Chinach. Jednym z ich czołowych produktów są Lonely God Potato Twists – chrupki ziemniaczane w kształcie świderków, których maskotką jest uroczy cherubinek. W wersji Seaweed świderki mają zielony kolor i niepowtarzalny smak wodorostów. Szukasz szybkiej przekąski? Musisz spróbować pysznych i chrupiących Potato Twists!

made_in_china.png

Lotte

Chrupki Lotte Popping Chips Grilled Corn BBQ

15,90 zł

Puszyste, lekkie jak piórko, wybornie chrupkie chipsy kukurydziane marki Lotte. Popping, znane też pod nazwą Kkokkalcorn mają formę trójkątnych poduszek, oprószonych słodko-słoną przyprawą BBQ na bazie sosu sojowego, oregano, rozmarynu i oleożywicy paprykowej. Samodzielnie smakują świetnie, a jeszcze lepiej z odświeżającym dipem!

Tohato

Chrupki Tohato Nyanyo Great War Snack

13,90 zł

Nyanyo Great War Snack od firmy Tohato to chrupki kukurydziane o smaku aromatycznego bulionu warzywnego consommé, które idealnie sprawdzają się jako szybka przekąska. Spróbuj tych uroczych japońskich ciasteczek w kształcie postaci z gry mobilnej Nyanko Great War i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni! Każde pudełko zawiera 1 z 16 kolekcjonerskich naklejek z postaciami Nyanko Great War.

Imei

Krakersy Imei Green Onion Soda Crackers

17,90 zł

Krakersy Green Onion Soda Crackers zawdzięczają swój unikatowy smak połączeniu kruchego, powoli wypiekanego ciasta pszennego z solą morską, zieloną cebulką oraz wysokiej jakości olejem roślinnym. Daj się oczarować ich słonemu, aromatycznemu smakowi, dzięki któremu były, są i będą niekwestionowanym ulubieńcem wśród miłośników azjatyckich przekąsek!

made_in_taiwan.png

Glico

Paluszki Glico Pretz Larb

7,90 zł

Pretz przypominają znane i lubiane Pocky, ale dostępne są nie tylko na słodko. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki o smaku pikantnej sałatki z mielonego mięsa charakterystycznej dla kuchni laotańskiej to pyszna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie Pretz Larb!

made_in_china.png

Glico

Paluszki Glico Pretz Original Flavour

7,90 zł

Pretz przypominają znane i lubiane Pocky, ale dostępne są nie tylko na słodko. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki o smaku pieczonych ziemniaków to pyszna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie klasycznych paluszków Pretz!

made_in_china.png

Glico

Paluszki Glico Pretz Sweet Corn

7,90 zł

Pretz przypominają znane i lubiane Pocky, ale dostępne są nie tylko na słodko. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki o smaku uwielbianej w Japonii kremowej zupy kukurydzianej to pyszna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie Pretz Sweet Corn!

made_in_china.png

Glico

Paluszki Glico Pretz Tom Yum Kung

7,90 zł

Pretz przypominają znane i lubiane Pocky, ale dostępne są nie tylko na słodko. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki o smaku pikantno-kwaśnej zupy Tom Yum King z krewetkami to pyszna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie Pretz w stylu tajskim!

made_in_china.png

Lotte

Paluszki Lotte Pepero Crunchy Crunky

9,90 zł

Pepero to kruche, koreańskie ciasteczka w polewie. Co sprawia, że niektórzy uważają je za lepsze od japońskich paluszków Pocky? Gruba warstwa czekolady z całą masą chrupiących, prażonych płatków zbożowych! Przekonaj się sam/a, jak niesamowicie smakują jedne z najpopularniejszych azjatyckich słodyczy w edycji Crunchy Crunky.

made_in_korea.png

Nissin

Przekąska Nissin Crisp Choco

11,90 zł

Crisp Choco od japońskiej firmy Nissin to przekąska w kształcie torciku składająca się z chrupiących płatków śniadaniowych Choco Flakes oraz całej masy pysznej mlecznej czekolady! Jeśli szukasz czegoś słodkiego, a zarazem chrupiącego i sycącego, dobrze trafiłeś/aś. Dodatkowo czekoladowe Crisp Choco podzielone jest na 8 kawałków, więc możesz zjeść je wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną :)

made_in_japan.png

Nuts Holic

Przekąska Nuts Holic Almond Strawberry

11,90 zł

Nuts Holic Almond to idealna przekąska dla miłośników orzechów. Chrupiące, prażone migdały o smaku truskawkowym od koreańskiej marki Nuts Holic świetnie nadają się jako dodatek do jogurtu lub szybki posiłek w przerwie od treningu. Jeśli jesteś fanem/ką nietypowego, azjatyckiego jedzenia lub po prostu masz już dość tradycyjnych, słonych przekąsek, koniecznie powinienieś/naś ich spróbować!

Pei Tien

Przekąska QinQin Cheese Cookie

2,90 zł

Przekąska od tajwańskiej firmy QinQin w postaci podłużnego ciasteczka o smaku żółtego sera. Świetnie zaspokaja mały głód. Jeśli lubisz próbować nowych, azjatyckich smaków, na pewno Ci zasmakuje! Sprawdź również drugi rodzaj przekąski QinQin dostępny w naszym sklepie.

made_in_taiwan.png

QinQin

Przekąska QinQin Salty Egg Yolk Cookie

2,90 zł

Przekąska od tajwańskiej firmy QinQin w postaci podłużnego ciasteczka o smaku solonego jajka. Świetnie zaspokaja mały głód. Jeśli lubisz próbować nowych, azjatyckich smaków, na pewno Ci zasmakuje! Sprawdź również drugi rodzaj przekąski QinQin dostępny w naszym sklepie.

made_in_taiwan.png

Harro

Zestaw na prezent Przekąski (2)

51,40 zł 46,90 zł

Azjatycki rynek spożywczy jest ogromny i niezwykle barwny, dlatego w naszej ofercie wciąż pojawiają się nowe, warte poznania smakołyki. Jeśli nie wiesz, co kupić lub po prostu szukasz pomysłu na wyjątkowy podarunek dla wyjątkowej osoby, zamów gotowy zestaw przekąsek na słono z paluszkami Pretz, ciasteczkami QinQin, chrupkami Lonely God oraz krakersami Green Onion Soda!

Harro

Zestaw na prezent Przekąski (3)

53,40 zł 48,90 zł

Azjatycki rynek spożywczy jest ogromny i niezwykle barwny, dlatego w naszej ofercie wciąż pojawiają się nowe, warte poznania smakołyki. Jeśli nie wiesz, co kupić lub po prostu szukasz pomysłu na wyjątkowy podarunek dla wyjątkowej osoby, zamów gotowy zestaw przekąsek na słono z paluszkami Pretz, ciasteczkami QinQin oraz chrupkami Nyanyo Great War Snack i Cheetos Corn Cracker!