Lista produktów wg marki Nissin Cup Noodles

Nissin Cup Noodles

Zupa Nissin Cup Noodles 5 Spices Beef

11,90 zł 11,31 zł

Cup Noodles 5 Spices Beef to pikantna zupa wołowa skomponowana według oryginalnej japońskiej receptury. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem, bukietem warzyw i mieszanką wyselekcjonowanych przypraw jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek instant. Możesz dodać do niego jajko lub ugotowane mięso, aby był jeszcze bardziej sycący. To łatwe i błyskawiczne w przygotowaniu danie z pewnością zasmakuje miłośnikom azjatyckiej kuchni!

Nissin Cup Noodles

Zupa Nissin Cup Noodles Ginger Chicken

11,90 zł 11,31 zł

Cup Noodles Ginger Chicken to aromatyczna zupa drobiowa skomponowana według oryginalnej japońskiej receptury. Ten wyrazisty bulion ze sprężystym makaronem, bukietem warzyw, imbirem i grzybami shiitake jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek instant. Możesz dodać do niego jajko lub ugotowane mięso, aby był jeszcze bardziej sycący. To łatwe i błyskawiczne w przygotowaniu danie z pewnością zasmakuje miłośnikom azjatyckiej kuchni!

Nissin Cup Noodles

Zupa Nissin Cup Noodles Soy Sauce Shrimps

11,90 zł 11,31 zł

Cup Noodles Soy Sauce Shrimps to aromatyczna zupa na bazie owoców morza skomponowana według oryginalnej japońskiej receptury. Ten wyrazisty bulion ze sprężystym makaronem, bukietem warzyw, krewetkami, pieprzem i sosem sojowym jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek instant. Możesz dodać do niego jajko lub ugotowane mięso, aby był jeszcze bardziej sycący. To łatwe i błyskawiczne w przygotowaniu danie z pewnością zasmakuje miłośnikom azjatyckiej kuchni!

Nissin Cup Noodles

Zupa Nissin Demae Ramen Chicken Flavour

6,90 zł 6,56 zł

Łagodny ramen drobiowy to apetyczna propozycja od japońskiej firmy Nissin. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.

Nissin Cup Noodles

Zupa Nissin Demae Ramen Curry Flavour

6,90 zł 6,56 zł

Ramen z dodatkiem aksamitnego sosu curry to apetyczna propozycja od japońskiej firmy Nissin. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.

 

Nissin Cup Noodles

Zupa Nissin Demae Ramen Miso Flavour

6,90 zł 6,56 zł

Ramen z miso – tradycyjną gęstą pastą japońska, produkowana ze sfermentowanej soi, to apetyczna propozycja od japońskiej firmy Nissin. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.

 

Nissin Cup Noodles

Zupa Nissin Demae Ramen Spicy Flavour

6,90 zł 6,56 zł

Pikantny ramen z dodatkiem papryczki chilli to apetyczna propozycja od japońskiej firmy Nissin. Ten aromatyczny bulion jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.