Lista produktów wg marki Nissin

Nissin

Nissin Crisp Choco Snacks

11,90 zł

Crisp Choco od japońskiej firmy Nissin to przekąska w kształcie torciku składająca się z chrupiących płatków śniadaniowych Choco Flakes oraz całej masy pysznej mlecznej czekolady! Jeśli szukasz czegoś słodkiego, a zarazem chrupiącego i sycącego, dobrze trafiłeś/aś. Dodatkowo czekoladowe Crisp Choco podzielone jest na 8 kawałków, więc możesz zjeść je wspólnie z przyjaciółmi lub rodziną :)

made_in_japan.png

Nissin

Nissin Cup Noodles 5 Spices Beef

11,90 zł

Cup Noodles 5 Spices Beef to pikantna zupa wołowa skomponowana według oryginalnej japońskiej receptury. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem, bukietem warzyw i mieszanką wyselekcjonowanych przypraw jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek instant. Możesz dodać do niego jajko lub ugotowane mięso, aby był jeszcze bardziej sycący. To łatwe i błyskawiczne w przygotowaniu danie z pewnością zasmakuje miłośnikom azjatyckiej kuchni!

Nissin

Nissin Cup Noodles Soy Sauce Shrimps

11,90 zł

Cup Noodles Soy Sauce Shrimps to aromatyczna zupa na bazie owoców morza skomponowana według oryginalnej japońskiej receptury. Ten wyrazisty bulion ze sprężystym makaronem, bukietem warzyw, krewetkami, pieprzem i sosem sojowym jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek instant. Możesz dodać do niego jajko lub ugotowane mięso, aby był jeszcze bardziej sycący. To łatwe i błyskawiczne w przygotowaniu danie z pewnością zasmakuje miłośnikom azjatyckiej kuchni!

Nissin

Nissin Demae Ramen Duck Flavour

6,90 zł

Ramen Demae od japońskiej firmy Nissin to aromatyczny bulion z kaczki, będący wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący dzięki grubym, pszennym kluskom.

Nissin

Nissin Demae Ramen Japanese Curry

6,90 zł

Ramen z dodatkiem aksamitnego sosu curry to apetyczna propozycja od japońskiej firmy Nissin. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.

 

Nissin

Nissin Demae Ramen Sesame

6,90 zł

Nissin Demae Ramen Sesame Flavour to bulion shoyu z dodatkiem aromatycznego oleju sezamowego. Połączenie sowitej porcji delikatnego, kręconego makaronu oraz słodko-wytrawnego wywaru na bazie sosu sojowego, dopełnionego orzechową nutą prażonych nasion sezamu  Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący. 

Nissin

Nissin Demae Ramen Tokyo Soy Sauce

6,90 zł

Ramen z dodatkiem sosu sojowego to apetyczna propozycja od japońskiej firmy Nissin. Ten aromatyczny bulion jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.

Nissin

Nissin Demae Ramen Tonkotsu Pork

6,90 zł

Ramen Demae od japońskiej firmy Nissin to aromatyczny bulion o smaku wieprzowiny tonkotsu, będący wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący dzięki grubym, pszennym kluskom.

 

Nissin

Nissin Ramen Chinese Spiced Beef

6,90 zł

Spróbuj najnowszej propozycji od marki Nissin inspirowanej tradycyjną kuchnią chińską! Nissin Ramen Chinese Spiced Beef Flavour to bulion wołowy z dodatkiem wyrazistych, pikantnych przypraw. Połączenie sowitej porcji delikatnego, kręconego makaronu oraz wyrazistego wywaru to świetna baza do takich dodatków jak jajka, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Nissin Ramen jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący. 

Nissin

Nissin Ramen Korean Hot Chilli

6,90 zł

Spróbuj najnowszej propozycji od marki Nissin inspirowanej tradycyjną kuchnią koreańską! Nissin Ramen Korean Hot Chilli Flavour to aromatyczny bulion z dodatkiem ostrej koreańskiej papryczki chilli. Połączenie sowitej porcji delikatnego, kręconego makaronu oraz pikantnego wywaru to świetna baza do takich dodatków jak jajka, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Nissin Ramen jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.   

Nissin

Nissin Ramen Thai Roasted Chicken

6,90 zł

Spróbuj najnowszej propozycji od marki Nissin inspirowanej tradycyjną kuchnią tajską! Nissin Ramen Thai Roasted Chicken Flavour to aromatyczny bulion o smaku pieczonego kurczaka. Połączenie sowitej porcji delikatnego, kręconego makaronu oraz wyrazistego, drobiowego wywaru to świetna baza do takich dodatków jak jajka, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Nissin Ramen jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.