Lista produktów wg marki Fritolay

Fritolay

Fritolay Cheetos Crunchy BBQ

12,90 zł

Cheetos Crunchy BBQ od japońskiego oddziału firmy Fritolay to pyszne chrupki kukurydziane, które zostały starannie doprawione słodko-słoną mieszanką BBQ na bazie ekstraktu wołowego, cebuli i czarnego pieprzu. Ich chrupiąca tekstura i aromatyczny, dymny smak sprawiają, że nie można się od nich oderwać. Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla zwykłych przekąsek, koniecznie sprawdź Cheetos Crunchy BBQ i dodaj trochę chrupkości swojemu życiu! ;)

made_in_japan.png

Fritolay

Fritolay Cheetos Crunchy Cheese

12,90 zł

Cheetos Crunchy Cheese od japońskiego oddziału firmy Fritolay to uzależniająco pyszne chrupki kukurydziane o intensywnym serowym smaku. Ich chrupiąca tekstura i bogaty smak sprawiają, że są jednymi z najlepiej sprzedających się przekąsek w Japonii. Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla zwykłych chipsów, koniecznie sprawdź Cheetos Crunchy Cheese i dodaj trochę chrupkości swojemu życiu! ;)

made_in_japan.png

Fritolay

Fritolay Ganso Takoyaki-Tei Mild Sause

12,90 zł

Ganso Takoyaki-Tei Mild Sause od japońskiego oddziału firmy Fritolay to chrupki kukurydziane o puszystej konsystencji, które smakują niczym takoyaki – potrawa z lekkiego ciasta i ośmiornicy. Chrupiąca tekstura i aromatyczny smak sosu sojowego, wodorostów i ośmiornicy sprawiają, że od chrupek Ganso Takoyaki-Tei nie można się oderwać. Jeśli szukasz przekąski o typowo japońskim aromacie, koniecznie sprawdź Ganso Takoyaki-Tei Mild Sause!

made_in_japan.png