Dania instant

Samyang

Danie Samyang 2x Spicy Hot Chicken Ramen

11,90 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować ich najostrzejszej wersji 2x Spicy. Danie z cienkimi kluskami ramen i ekstremalnie pikantnym sosem bije rekordy popularności na świecie, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Czy zdołasz podjąć wyzwanie "Hot Spicy Noodle Challenge" z YouTube?

Samyang

Danie Samyang Buldak Kimchi Ramen

11,90 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować jednego z nich. Danie z cienkimi kluskami ramen w aromatycznym, gęstym słodko-kwaśnym sosie kimchi bije rekordy popularności wśród Koreańczyków, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Jeśli szukasz wyzwania, ten mega pikantny makaron jest dla Ciebie!

Samyang

Danie Samyang Chacharoni Jjajang Ramen

11,90 zł

Chacharoni Jjajang Ramen od firmy Samyang to danie z długimi kluskami ramen w tradycyjnym koreańskim sosie jjajang z czarnej fasoli. Dzięki dodatkowi prawdziwej oliwy z oliwek oraz odpowiedniej kompozycji przypraw Chacharoni ma łagodny smak, którego nie sposób zapomnieć. Koreańczykom jjajang kojarzy się z domem i beztroskim dzieciństwem. Teraz i Ty masz okazję spróbować tego kultowego dania ramen z Korei Południowej!

Samyang

Danie Samyang Hot Chicken Ramen Carbonara

11,90 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować jednego z nich. Danie z cienkimi kluskami ramen w gęstym, aromatycznym i śmietanowym sosie carbonara z dodatkiem kurczaka bije rekordy popularności wśród Koreańczyków, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Jeśli szukasz wyzwania, ten mega pikantny makaron jest dla Ciebie!

Harro

Zestaw na prezent Noodle (1)

55,40 zł 49,90 zł

Azjatycki rynek spożywczy jest ogromny i niezwykle barwny, dlatego w naszej ofercie wciąż pojawiają się nowe, warte poznania zupy i dania instant z Japonii, Korei Południowej oraz Chin. Jeśli nie wiesz, które kupić lub po prostu szukasz pomysłu na wyjątkowy podarunek dla miłośnika/czki azjatyckich potraw, zamów gotowy zestaw z najciekawszymi propozycjami od firm Samyang, Nissin Cup oraz Jinmailang!

Harro

Zestaw na prezent Noodle (2)

55,40 zł 49,90 zł

Azjatycki rynek spożywczy jest ogromny i niezwykle barwny, dlatego w naszej ofercie wciąż pojawiają się nowe, warte poznania zupy i dania instant z Japonii, Korei Południowej oraz Chin. Jeśli nie wiesz, które kupić lub po prostu szukasz pomysłu na wyjątkowy podarunek dla miłośnika/czki azjatyckich potraw, zamów gotowy zestaw z najciekawszymi propozycjami od firm Samyang, Nissin Cup oraz Jinmailang!

Bai Jia

Zupa Bai Jia Sweet Potato Vermicelli Artificial Fei-Chang Flavour

11,90 zł

Sweet Potato Vermicelli ma w sobie wszystko, co najlepsze! Cieniutki makaron typu vermicelli, który aż 64% składa się ze słodkich ziemniaków oraz pikantny, aromatyczny bulion wieprzowy z mieszanką wyrazistych przypraw i warzyw. Można jeść go samego lub z ulubionymi dodatkami. To błyskawiczne i sycące danie, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom oryginalnej, chińskiej kuchni.

made_in_china.png

Bai Jia

Zupa Bai Jia Sweet Potato Vermicelli Hot & Sour Flavour

11,90 zł

Sweet Potato Vermicelli ma w sobie wszystko, co najlepsze! Cieniutki makaron typu vermicelli, który aż 64% składa się ze słodkich ziemniaków oraz pikantno-kwaśny bulion drobiowy z mieszanką wyrazistych przypraw i warzyw. Można jeść go samego lub z ulubionymi dodatkami. To błyskawiczne i sycące danie, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom oryginalnej, chińskiej kuchni.

made_in_china.png

Bai Jia

Zupa Bai Jia Sweet Potato Vermicelli Hot Spicy Flavour

11,90 zł

Sweet Potato Vermicelli ma w sobie wszystko, co najlepsze! Cieniutki makaron typu vermicelli, który aż 64% składa się ze słodkich ziemniaków oraz pikantny bulion drobiowy z mieszanką wyrazistych przypraw i warzyw. Można jeść go samego lub z ulubionymi dodatkami. To błyskawiczne i sycące danie, które z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom oryginalnej, chińskiej kuchni.

made_in_china.png

JML

Zupa JML Bag Noodle Chicken & Mushroom Flavour

8,90 zł

Bag Noodle Spicy Chicken Flavour od chińskiej firmy Jinmailang to duży, treściwy bulion drobiowy z grzybami oraz sprężystym makaronem, będący wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Doskonale przyprawiona, aromatyczna zupa z mieszanką wyrazistych przypraw. Możesz dodać do niej jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jeśli lubisz azjatyckie potrawy, ta zupa na pewno Ci zasmakuje!

JML

Zupa JML Bag Noodle Spicy Beef Flavour

8,90 zł

Bag Noodle Spicy Beef Flavour od chińskiej firmy Jinmailang to duży, treściwy i bardzo pikantny bulion wołowy ze sprężystym makaronem, który jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Doskonale przyprawiona zupa z papryczkami i mieszanką wyrazistych przypraw. Możesz dodać do niej jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jeśli lubisz ostre potrawy, ta zupa na pewno Ci zasmakuje!

JML

Zupa JML Bag Noodle Spicy Chicken Flavour

8,90 zł

Bag Noodle Spicy Chicken Flavour od chińskiej firmy Jinmailang to duży, treściwy i bardzo pikantny bulion drobiowy ze sprężystym makaronem, który jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Doskonale przyprawiona zupa z papryczkami i mieszanką wyrazistych przypraw. Możesz dodać do niej jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jeśli lubisz ostre potrawy, ta zupa na pewno Ci zasmakuje!

JML

Zupa JML Bag Noodle Stew Beef Flavour

8,90 zł

Bag Noodle Stew Beef Flavour to duży, treściwy i bardzo smaczny bulion wołowy ze sprężystym makaronem, który jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Doskonale przyprawiona zupa z licznymi, mięsnymi dodatkami. Możesz uzupełnić ją o jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jeśli lubisz azjatyckie potrawy, ta zupa na pewno Ci zasmakuje!

JML

Zupa JML Bowl Noodle Spicy Beef Flavour

14,90 zł

Bowl Noodle Spicy Beef Flavour od chińskiej firmy Jinmailang to duży, treściwy i bardzo pikantny bulion wołowy ze sprężystym makaronem, który jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Doskonale przyprawiona zupa z papryczkami i mieszanką wyrazistych przypraw. Możesz dodać do niej jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jeśli lubisz ostre potrawy, ta zupa na pewno Ci zasmakuje! Teraz dostępna w dużej misce :)

Nissin

Zupa Nissin Cup Noodles 5 Spices Beef

11,90 zł

Cup Noodles 5 Spices Beef to pikantna zupa wołowa skomponowana według oryginalnej japońskiej receptury. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem, bukietem warzyw i mieszanką wyselekcjonowanych przypraw jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek instant. Możesz dodać do niego jajko lub ugotowane mięso, aby był jeszcze bardziej sycący. To łatwe i błyskawiczne w przygotowaniu danie z pewnością zasmakuje miłośnikom azjatyckiej kuchni!

Nissin

Zupa Nissin Cup Noodles Ginger Chicken

11,90 zł

Cup Noodles Ginger Chicken to aromatyczna zupa drobiowa skomponowana według oryginalnej japońskiej receptury. Ten wyrazisty bulion ze sprężystym makaronem, bukietem warzyw, imbirem i grzybami shiitake jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek instant. Możesz dodać do niego jajko lub ugotowane mięso, aby był jeszcze bardziej sycący. To łatwe i błyskawiczne w przygotowaniu danie z pewnością zasmakuje miłośnikom azjatyckiej kuchni!

Nissin

Zupa Nissin Demae Ramen Beef Flavour

6,90 zł

Nissin Demae Ramen Beef Flavour to łagodny ramen wołowy to apetyczna propozycja od japońskiej firmy Nissin. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący. 

Nissin

Zupa Nissin Demae Ramen Chicken Flavour

6,90 zł

Nissin Demae Ramen Chicken Flavour to łagodny ramen drobiowy to apetyczna propozycja od japońskiej firmy Nissin. Ten aromatyczny bulion ze sprężystym makaronem jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.

Nissin

Zupa Nissin Demae Ramen Sesame Flavour

6,90 zł

Nissin Demae Ramen Sesame Flavour to bulion shoyu z dodatkiem aromatycznego oleju sezamowego. Połączenie sowitej porcji delikatnego, kręconego makaronu oraz słodko-wytrawnego wywaru na bazie sosu sojowego, dopełnionego orzechową nutą prażonych nasion sezamu  Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.