Orientalne smaki

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Cheese Cake 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Kit Kat pokryty białą czekoladą i wypełniony pysznym kremem o smaku sernika. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Green Tea Matcha 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Kit Kat pokryty białą czekoladą z dodatkiem sproszkowanej zielonej herbaty – matchy, używanej przez Japończyków jako dodatek do potraw oraz element ceremonii parzenia herbaty. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny, chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Matcha Latte 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Uczcij początek wiosny z nowym batonikiem Kit Kat Matcha Latte wyprodukowanym przez Nestle Japan! Wafelek pokryty jest białą czekoladą z dodatkiem sproszkowanej zielonej herbaty, która dzięki tradycyjnemu procesowi produkcji długo zachowuje intensywny zapach oraz składniki odżywcze, i wypełniony lekkim, mlecznym kremem. Nie będziesz mógł/a oprzeć się temu cudownie chrupiącemu wafelkowi!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Milk Tea 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Kit Kat pokryty białą czekoladą o smaku mleka i wypełniony pysznym herbacianym kremem. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć! Batonik dostępny w kilku różnych wersjach opakowania. Wzór przypada losowo.

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Peach 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Kit Kat pokryty bladoróżową czekoladą i wypełniony lekkim kremem o smaku soczystej brzoskwini. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł/a się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Premium Mint 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Kit Kat z serii Premium pokryty gorzką czekoladą i wypełniony kremem o smaku mięty. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny, chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Rum Raisin 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Rum Raisin to jeden z regionalnych smaków Kit Katów z serii „Local Souvenir”. Dostępne są one tylko w konkretnych miejscach/regionach Japonii, dzięki czemu stanowią wspaniałą pamiątkę. Daj się porwać w niezwykłą podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni i spróbuj batonika Kit Kat prosto z Tokio!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Salt Lemon 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Wyjątkowy Kit Kat łączycy w sobie zrównoważony smak soli oceanicznej z kwaskowatą cytryną i słodką, białą czekoladą. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny, chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Strawberry 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Kit Kat pokryty białą czekoladą z dodatkiem truskawek i wypełniony pysznym kremem truskawkowym. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny, chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Strong Green Tea Matcha 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Kit Kat pokryty białą czekoladą z dodatkiem sproszkowanej, zielonej herbaty – matchy, używanej przez Japończyków jako dodatek do potraw oraz element ceremonii parzenia herbaty. Jeszcze intensywniejszy smak zielonej herbaty, pachnąca czekolada i delikatniejszy, chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Nestle Kit Kat Mini Summer Mint 1 szt.

5,00 zł 4,75 zł

Summer Mint to wyjątkowy Kit Kat łączący w sobie smak czekolady z orzeźwiającą miętą. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny, chrupiący wafelek przekładany kremem miętowym tworzą kombinację, która przywodzi na myśl lato!

made_in_japan.png

Yuraku

Batonik Yuraku Black Thunder Mini 72% Cacao Ba

6,90 zł 6,56 zł

Black Thunder to jeden z najpopularniejszych czekoladowych batonów w Kraju Kwitnącej Wiśni. Uwielbiamy przez Japończyków, a także zagranicznych turystów, dostępny jest w wielu różnych smakach. Ta wersja pełna jest chrupiących ciasteczek i oblana gorzką czekoladą z wysokim procentem aromatu kakaowego 72%. Teraz i Ty możesz spróbować słynnego Black Thunder!

made_in_japan.png

Morinaga

Chocolate Ball Strawberry Morinaga

13,90 zł 13,21 zł

Chocolate Ball Strawberry to popularne japońskie czekoladki w kształcie kuleczek. Każda czekoladka wypełniona jest czekoladą z kawałkami ciasteczek i oblana truskawkowym kremem. Jeśli na myśl o bogatym smaku, rozpływającej się w ustach czekoladzie i truskawkach cieknie Ci ślinka, to Chocolate Ball są właśnie dla Ciebie! Każde opakowanie zdobi wizerunek uroczej Kyoro-chan, maskotki marki, która powstała w 1967 roku i posiada własny serial animowany.

Coris

Chocolate Kinako Mochi Coris

24,90 zł 23,66 zł

Za pomocą Chocolate Kinako Mochi przygotujesz w kilku prostych krokach smakowite cukierki mochi z czekoladową polewą i posypką z kinako. Opakowanie zawiera tackę, cukierki, posypkę z kinako, czekoladową polewę oraz widelczyk.

Oishi

Chrupka Oishi Akiko Snack Coffe Mocha

2,90 zł 2,76 zł

Chrupka Akiko Snack łączy w sobie przyjemność chrupania ze smakiem kultowej kawy mokka z dodatkiem dużej ilości mleka i czekolady. Spróbuj tej zupełnie nowej przekąski od wietnamskiej firmy Oishi. Zachwyci Cię nie tylko jej przyjemnie kawowy smak i czekoladowe nadzienie, ale i długość, bowiem Akiko Snack mierzy prawie 20 cm długości!

made_in_vietnam.png

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Beef Tongue

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku ozora wołowego i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Burger Teriyaki

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku burgera teriyaki i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Cheese

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku sera fromage i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Corn Potage

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku zupy kukurydzianej i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Mentaiko

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku mentaiko i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Natto

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku potrawy natto i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Nori & Salt

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku solonych wodorostów nori i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Salami

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku salami i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Takoyaki

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku takoyaki i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Tonkatsu Sauce

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku sosu tonkatsu i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Vegetable Salad

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku sałatki warzywnej i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Yaokin

Chrupka Yaokin Umaibo Yakitori

3,90 zł 3,71 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku szaszłyka drobiowego yakitori i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni!

Cheetos

Chrupki Cheetos Corn Cracker American Turkey

17,90 zł 17,01 zł

Corn Cracker to chińska odmiana znanych i lubianych chrupek Cheetos. Spróbuj niezwykłych chipsów kukurydzianych, które wyglądają jak maczugi! Cheetos American Turkey to pyszne, azjatyckie chrupki o smaku amerykańskiego indyka. Przypadną do gustu wszystkim miłośnikom i miłośniczkom dobrze przyprawionych przekąsek.

made_in_china.png

Cheetos

Chrupki Cheetos Corn Cracker Japanes Steak

17,90 zł 17,01 zł

Corn Cracker to chińska odmiana znanych i lubianych chrupek Cheetos. Spróbuj niezwykłych chipsów kukurydzianych, które wyglądają jak maczugi! Cheetos Japanes Steak to pyszne, azjatyckie chrupki o smaku steka po japońsku. Przypadną do gustu wszystkim miłośnikom i miłośniczkom dobrze przyprawionych przekąsek.

made_in_china.png

Cheetos

Chrupki Cheetos Shrimp Chips

14,90 zł 14,16 zł

Shrimp Chips to chińska odmiana znanych i lubianych chrupek Cheetos. Spróbuj niezwykłych prażynek, które są lekkie, chrupkie i pełne smaku! Cheetos Shrimp Chips to pyszne, azjatyckie chrupki o smaku krewetek. Przypadną do gustu wszystkim miłośnikom i miłośniczkom dobrze przyprawionych przekąsek.

made_in_china.png

Want Want

Chrupki Lonely God Potato Twists Rose Salt

19,90 zł 18,91 zł

Want Want to największa firma produkująca przekąski na Tajwanie i w Chinach. Jednym z ich czołowych produktów są Lonely God Potato Twists – chrupki ziemniaczane w kształcie świderków, których maskotką jest uroczy cherubinek. W wersji limitowanej Rose Salt świderki mają jasnoróżowy kolor i łączą w sobie delikatny smak róży z odrobiną soli. Szukasz szybkiej, unikatowej przekąski? Musisz spróbować pysznych i chrupiących Potato Twists!

made_in_china.png

Want Want

Chrupki Lonely God Potato Twists Seaweed

11,90 zł 11,31 zł

Want Want to największa firma produkująca przekąski na Tajwanie i w Chinach. Jednym z ich czołowych produktów są Lonely God Potato Twists – chrupki ziemniaczane w kształcie świderków, których maskotką jest uroczy cherubinek. W wersji Seaweed świderki mają zielony kolor i niepowtarzalny smak wodorostów. Szukasz szybkiej przekąski? Musisz spróbować pysznych i chrupiących Potato Twists!

made_in_china.png

Lotte

Chrupki Lotte Popping Chips Grilled Corn BBQ

15,90 zł 15,11 zł

Puszyste, lekkie jak piórko, wybornie chrupkie chipsy kukurydziane marki Lotte. Popping, znane też pod nazwą Kkokkalcorn mają formę trójkątnych poduszek, oprószonych słodko-słoną przyprawą BBQ na bazie sosu sojowego, oregano, rozmarynu i oleożywicy paprykowej. Samodzielnie smakują świetnie, a jeszcze lepiej z odświeżającym dipem!

Tohato

Chrupki Tohato Chocobi Chocolate Cookie Snack

13,90 zł 13,21 zł

Chocobi Chocolate Cookie Snack to czekoladowe chrupki kukurydziane marki Tohato, które idealnie sprawdzają się jako szybka przekąska lub dodatek do mleka, ciast lub babeczek. Spróbuj tych uroczych, japońskich ciasteczek w kształcie gwiazdek, które są ulubionym jedzeniem głównego bohatera japońskiego anime Crayon Shin-chan i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni! Każde pudełko zawiera 1 z 20 kolekcjonerskich naklejek z postaciami Crayon Shin-chan.

Tohato

Chrupki Tohato Nyanyo Great War Snack

13,90 zł 13,21 zł

Nyanyo Great War Snack od firmy Tohato to chrupki kukurydziane o smaku aromatycznego bulionu warzywnego consommé, które idealnie sprawdzają się jako szybka przekąska. Spróbuj tych uroczych japońskich ciasteczek w kształcie postaci z gry mobilnej Nyanko Great War i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni! Każde pudełko zawiera 1 z 16 kolekcjonerskich naklejek z postaciami Nyanko Great War.

Glico

Ciastka Collon Cream Sakura & Matcha Glico

13,90 zł 13,21 zł

Collon Crean Sakura & Matcha to ciasteczka w postaci waflowych mini rurek łączące w sobie delikatną, aromatyczną sakurę ze sproszkowaną zieloną herbatą matchą. Do ich produkcji zainspirowały firmę Glico rozkwitające na wiosnę w Japonii kwiaty wiśni. Spróbuj idealnie wypieczonych ciastek z dodatkiem matchy wypełnionych po brzegi puszystym kremem o smaku kwiatów sakury.

made_in_japan.png

Imei

Ciastka Cream Puff Chocolate Imei

15,90 zł 15,11 zł

Cream Puff to pyszne ciasteczka z ciasta parzonego, do którego nie dodaje się cukru, wypełnione kremem czekoladowym. Dzięki swojej lekkiej konsystencji i przyjemnemu smakowi świetnie sprawdzą się jako przekąska do kawy lub herbaty. Sprawdź również pozostałe rodzaje Cream Puff od firmy Imei, które mamy w ofercie naszego sklepu :)

made_in_china.png

Imei

Ciastka Cream Puff Milk Pudding Imei

15,90 zł 15,11 zł

Cream Puff to pyszne ciasteczka z ciasta parzonego, do którego nie dodaje się cukru, wypełnione kremem o smaku mlecznego puddingu. Dzięki swojej lekkiej konsystencji i przyjemnemu smakowi świetnie sprawdzą się jako przekąska do kawy lub herbaty. Sprawdź również pozostałe rodzaje Cream Puff od firmy Imei, które mamy w ofercie naszego sklepu :)

made_in_china.png

Imei

Ciastka Cream Puff Strawberry Imei

15,90 zł 15,11 zł

Cream Puff to pyszne ciasteczka z ciasta parzonego, do którego nie dodaje się cukru, wypełnione kremem truskawkowym. Dzięki swojej lekkiej konsystencji i przyjemnemu smakowi świetnie sprawdzą się jako przekąska do kawy lub herbaty. Sprawdź również pozostałe rodzaje Cream Puff od firmy Imei, które mamy w ofercie naszego sklepu :)

made_in_china.png

Glico

Ciastka Glico Collon Biscuit Roll Chocolate

7,90 zł 7,51 zł

Collon Biscuit Roll Chocolate to ciasteczka w postaci waflowych mini rurek wypełnione lekkim czekoladowym kremem. Idealnie wypieczone wafelki ze słodkim nadzieniem to lekka przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Świetnie sprawdzi się również jako prezent dla miłośnika/czki azjatyckich słodyczy.

made_in_japan.png

Glico

Ciastka Glico Collon Biscuit Roll Cream

7,90 zł 7,51 zł

Collon Biscuit Roll Cream to ciasteczka w postaci waflowych mini rurek wypełnione lekkim śmietankowym kremem. Idealnie wypieczone wafelki ze słodkim nadzieniem to lekka przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Świetnie sprawdzi się również jako prezent dla miłośnika/czki azjatyckich słodyczy.

made_in_japan.png

Bourbon

Ciastka Kikori Chocolate Every Burger Biscuits Bourbon

14,90 zł 14,16 zł

Kikori Every Burger Chocolate Snack to pyszna i zabawna przekąska od japońskiej firmy Bourbon. Chrupiące ciasteczka w kształcie mini-burgerów przekładane są mleczną czekoladą imitującą kotlet i kremem wyglądającym jak ser! Przyłącz się do zabawy i spróbuj tych uroczych ciastek prosto z Japonii.

Lotte

Ciastka Lotte Choco Pie Banana Lotte 12-pack

34,90 zł 33,16 zł

Spróbuj koreańskiego klasyka w zupełnie nowej odsłonie! Choco Pie Banana od firmy Lotte to pudełko 12 szt. indywidualnie zapakowanych puszystych ciasteczek biszkoptowych o smaku bananowym pokrytych grubą warstwą czekolady i nadziewanych pianką marshmallow. Gwarantujemy, że podbiją Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastka Lotte Choco Pie Black Sugar Milk Tea 12-pack

34,90 zł 33,16 zł

Spróbuj koreańskiego klasyka w zupełnie nowej odsłonie! Choco Pie Black Sugar Milk Tea od firmy Lotte to pudełko 12 szt. indywidualnie zapakowanych puszystych ciasteczek biszkoptowych o smaku uwielbianej w krajach azjatyckich bubble tea (herbata z mlekiem i brązowym cukrem z dodatkiem kuleczek tapioki) pokrytych grubą warstwą czekolady i nadziewanych pianką marshmallow. Gwarantujemy, że podbiją Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastka Lotte Choco Pie Green Tea 12-pack

34,90 zł 33,16 zł

Spróbuj koreańskiego klasyka w zupełnie nowej odsłonie! Choco Pie Green Tea od firmy Lotte to pudełko 12 szt. indywidualnie zapakowanych puszystych ciasteczek biszkoptowych z dodatkiem sproszkowanej zielonej herbaty matchy pokrytych grubą warstwą czekolady i nadziewanych pianką marshmallow. Gwarantujemy, że podbiją Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastka Lotte Choco Pie Original 12-pack

34,90 zł 33,16 zł

Choco Pie Original od firmy Lotte to pudełko 12 szt. indywidualnie zapakowanych puszystych ciasteczek biszkoptowych pokrytych grubą warstwą czekolady i nadziewanych pianką marshmallow. Koniecznie spróbuj tego koreańskiego klasyka. Gwarantujemy, że podbije Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastka Lotte Moncher Cacao Cake 12-pack

35,90 zł 34,11 zł

Moncher Cacao Cake od firmy Lotte to pudełko 12 szt. indywidualnie zapakowanych mięciutkich ciasteczek biszkoptowych pokrytych grubą warstwą najwyższej jakości czekolady. Między wilgotnymi biszkoptami kryje się słodki krem śmietankowy, będący znakiem rozpoznawczym marki. Koniecznie spróbuj tego koreańskiego klasyka. Gwarantujemy, że podbije Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastka Lotte Moncher Cream Cake 12-pack

35,90 zł 34,11 zł

Moncher Cream Cake od firmy Lotte to pudełko 12 szt. indywidualnie zapakowanych mięciutkich ciasteczek biszkoptowych pokrytych grubą warstwą najwyższej jakości czekolady. Między wilgotnymi biszkoptami kryje się słodki krem śmietankowy, będący znakiem rozpoznawczym marki. Koniecznie spróbuj tego koreańskiego klasyka. Gwarantujemy, że podbije Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Meiji

Ciastka Meiji Hello Panda Cheese Cream

9,90 zł 9,41 zł

Hello Panda Cheese Cream produkowane są przez japońską firmę Meiji od 1979 roku. Wykonane z kruchego, delikatnego ciasta i wypełnione po brzegi pysznym serowym kremem są jednym z ulubionych produktów naszych klientów! Idealnie nadają się na lekką przekąskę, a każde z nich zdobi urocza panda uprawiająca inny sport.

made_in_singapore.png

Meiji

Ciastka Meiji Hello Panda Chocolate

9,90 zł 9,41 zł

Hello Panda Chocolate produkowane są przez japońską firmę Meiji od 1979 roku. Wykonane z kruchego, delikatnego ciasta i wypełnione po brzegi pyszną mleczną czekoladą są jednym z ulubionych produktów naszych klientów! Idealnie nadają się na lekką przekąskę, a każde z nich zdobi urocza panda uprawiająca inny sport.

made_in_singapore.png

Meiji

Ciastka Meiji Hello Panda Cookies & Cream

9,90 zł 9,41 zł

Hello Panda Cookies & Cream produkowane są przez japońską firmę Meiji od 1979 roku. Wykonane z kruchego, czekoladowego ciasta i wypełnione po brzegi pysznym śmietankowym kremem są jednym z ulubionych produktów naszych klientów! Idealnie nadają się na lekką przekąskę, a każde z nich zdobi urocza panda uprawiająca inny sport.

made_in_singapore.png

Meiji

Ciastka Meiji Hello Panda Milk Vanilla

9,90 zł 9,41 zł

Hello Panda Milk Vanilla produkowane są przez japońską firmę Meiji od 1979 roku. Wykonane z kruchego, delikatnego ciasta i wypełnione po brzegi pysznym mlecznym kremem są jednym z ulubionych produktów naszych klientów! Idealnie nadają się na lekką przekąskę, a każde z nich zdobi urocza panda uprawiająca inny sport.

made_in_singapore.png

Meiji

Ciastka Meiji Hello Panda Strawberry

9,90 zł 9,41 zł

Hello Panda Strawberry produkowane są przez japońską firmę Meiji od 1979 roku. Wykonane z kruchego, delikatnego ciasta i wypełnione po brzegi pysznym truskawkowym kremem są jednym z ulubionych produktów naszych klientów! Idealnie nadają się na lekką przekąskę, a każde z nich zdobi urocza panda uprawiająca inny sport.

made_in_singapore.png

Imei

Ciastka Puff Pastry Almond Imei

19,90 zł 18,91 zł

Tajwańskie ciasteczka Puff Pastry Almond od firmy Imei wspaniałe nadają się zarówno do popołudniowej herbatki jak i na śniadanie. Zrobione są z ciasta francuskiego, które dzięki swojej specyficznej, warstwowej strukturze w postaci cieniutkich listków jest mięciutkie i delikatne. Na górze przysmaku znajduje się warstwa prażonych migdałów, która nadaje ciastkom chrupkości.

made_in_china.png

Imei

Ciastka Puff Pastry Raisin & Honey Imei

19,90 zł 18,91 zł

Tajwańskie ciasteczka Puff Pastry Raisin & Honey od firmy Imei wspaniałe nadają się zarówno do popołudniowej herbatki jak i na śniadanie. Zrobione są z ciasta francuskiego, które dzięki swojej specyficznej, warstwowej strukturze w postaci cieniutkich listków jest mięciutkie i delikatne. W środku przysmaku znajduje się warstwa rodzynek w miodzie.

made_in_china.png

Lotte

Ciastko Custard Cream Cake Lotte 1 szt.

4,90 zł 4,66 zł

Puszyste, aromatyczne ciasteczko biszkoptowe Best Choice to koreański klasyk. Nadziewane kremem o smaku custard z pewnością podbije Twoje serce i podniebienie! Czym jest custard? To angielski sos będący popularnym dodatkiem do deserów. Najczęściej podawany jest na słodko, ale można także spotkać wersje słone lub pikantne.

made_in_china.png

Unico

Ciastko Lava Bites Hojicha Unico 1 szt.

2,90 zł 2,76 zł

Wykonane z kruchego, maślanego ciasta i wypełnione po brzegi pysznym kremem o smaku prażonej zielonej japońskiej herbaty hojicha ciastko Lava Bites z pewnością podbije Twoje podniebienie! Można jeść je na zimno lub podgrzać, aby uzyskać efekt płynnego środka jak w ciastach lawowych! Kupujesz 1 indywidualnie zapakowane ciastko.

made_in_japan.png

ikona_be_konserwantow.png

Unico

Ciastko Lava Bites Matcha Unico 1 szt.

2,90 zł 2,76 zł

Wykonane z kruchego ciasta z dodatkiem matchy i wypełnione po brzegi pysznym kremem o smaku zielonej herbaty ciastko Lava Bites z pewnością podbije Twoje podniebienie!  Można jeść je na zimno lub podgrzać, aby uzyskać efekt płynnego środka jak w ciastach lawowych! Kupujesz 1 indywidualnie zapakowane ciastko.

ikona_be_konserwantow.png

Unico

Ciastko Lava Bites Strawberry Unico 1 szt.

2,90 zł 2,76 zł

Wykonane z kruchego, delikatnego ciasta i wypełnione po brzegi pysznym kremem truskawkowym ciastko Lava Bites z pewnością podbije Twoje podniebienie! Można jeść je na zimno lub podgrzać, aby uzyskać efekt płynnego środka jak w ciastach lawowych! Kupujesz 1 indywidualnie zapakowane ciastko.

ikona_be_konserwantow.png

Bourbon

Ciastko Lemand Crepe Cookie Bourbon 1 szt.

3,90 zł 3,71 zł

Lemand Crepe Cookies to ciasteczko z cienkiego, chrupiącego ciasta naleśnikowego ułożonego warstwowo i pokrytego słodkim kremem kakaowym. Dzięki swojej lekkiej konsystencji i przyjemnemu smakowi świetnie sprawdzi się jako przekąska do kawy lub herbaty. Lemand Crepe Cookies produkowane są przez japońską firmę Bourbon od 1974 roku nieprzerwanie cieszą się ogromną popularnością w Kraju Kwitnącej Wiśni. Kupujesz 1 indywidualnie zapakowane ciastko.

Lotte

Ciastko Lotte Choco Pie Banana 1 szt.

4,90 zł 4,66 zł

Spróbuj koreańskiego klasyka w zupełnie nowej odsłonie! Choco Pie Banana od firmy Lotte to puszyste ciasteczko biszkoptowe o smaku bananowym pokryte grubą warstwą czekolady i nadziewane pianką marshmallow. Gwarantujemy, że podbije Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastko Lotte Choco Pie Black Sugar Milk Tea 1 szt.

4,90 zł 4,66 zł

Spróbuj koreańskiego klasyka w zupełnie nowej odsłonie! Choco Pie Black Sugar Milk Tea od firmy Lotte to puszyste ciasteczko biszkoptowe o smaku uwielbianej w krajach azjatyckich bubble tea (herbata z mlekiem i brązowym cukrem z dodatkiem kuleczek tapioki) pokryte grubą warstwą czekolady i nadziewane pianką marshmallow. Gwarantujemy, że podbije Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastko Lotte Choco Pie Green Tea 1 szt.

4,90 zł 4,66 zł

Spróbuj koreańskiego klasyka w zupełnie nowej odsłonie! Choco Pie Green Tea od firmy Lotte to puszyste ciasteczko biszkoptowe z dodatkiem sproszkowanej zielonej herbaty matchy pokryte grubą warstwą czekolady i nadziewane pianką marshmallow. Gwarantujemy, że podbije Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastko Lotte Choco Pie Original 1 szt.

4,90 zł 4,66 zł

Choco Pie Original firmy Lotte to puszyste, aromatyczne ciasteczko biszkoptowe będące koreańskim klasykiem. Nadziewane pianką marshmallow i pokryte grubą warstwą czekolady z pewnością podbije Twoje serce i podniebienie!

made_in_china.png

Lotte

Ciastko Lotte Moncher Cacao Cake 1 szt.

4,90 zł 4,66 zł

Moncher Cacao Cake od firmy Lotte to mięciutkie czekoladowe ciasteczko biszkoptowe pokryte grubą warstwą najwyższej jakości czekolady. Między wilgotnymi biszkoptami kryje się słodki krem śmietankowy, będący znakiem rozpoznawczym marki. Koniecznie spróbuj tego koreańskiego klasyka. Gwarantujemy, że podbije Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Lotte

Ciastko Lotte Moncher Cream Cake 1 szt.

4,90 zł 4,66 zł

Moncher Cream Cake od firmy Lotte to mięciutkie ciasteczko biszkoptowe pokryte grubą warstwą najwyższej jakości czekolady. Między wilgotnymi biszkoptami kryje się słodki krem śmietankowy, będący znakiem rozpoznawczym marki. Koniecznie spróbuj tego koreańskiego klasyka. Gwarantujemy, że podbije Twoje serce i podniebienie :)

made_in_china.png

Yaokin

Ciastko Pandaro Butter Cookie Yaokin 1 szt.

3,90 zł 3,71 zł

Maślane ciasteczko Pandaro to słodka przekąska od firmy Yaokin. Poczuj się jak na podwieczorku w japońskiej kawiarence, chrupiąc maślane ciacho w kształcie główki pandy. Pandaro jest tak pyszne, że nawet nie zauważysz, kiedy zniknie! Sprawdź również jego melonową wersję dostępną w naszym sklepie.

made_in_china.png

Yaokin

Ciastko Pandaro Melon Cookie Yaokin 1 szt.

3,90 zł 3,71 zł

Melonowe ciasteczko Pandaro to słodka przekąska od firmy Yaokin. Poczuj się jak na podwieczorku w japońskiej kawiarence, chrupiąc melonowe ciacho w kształcie główki pandy. Pandaro jest tak pyszne, że nawet nie zauważysz, kiedy zniknie! Sprawdź również jego maślaną wersję dostępną w naszym sklepie.

made_in_china.png

Furuta

Ciastko Pokemon Sun & Moon Furuta 1 szt.

3,90 zł 3,71 zł

Spróbuj mięciutkiego czekoladowego ciasteczka wypełnionego czekoladowym kremem z drobinkami czekolady! Ciastko zapakowane jest w papierek z pokemonem z serii Pokemon. Wzór przypada losowo. Zjedz je wszystkie!

made_in_japan.png

Taiyo

Ciastko Taiyo Baumkuchen Mini Honey

13,90 zł 13,21 zł

Baumkuchen, znany również jako sękacz, to rodzaj niemieckiego ciastka, które po raz pierwszy trafiło na japoński rynek w XX wieku, a obecnie jest jednym z ulubionych deserów Japończyków! Nazwa ciasta wzięła się od charakterystycznego wzoru przypominającego słoje i oznacza dosłownie „ciasto drzewne”.  Ciastka baumkuchen od firmy Taiyo są mięciutkie, aromatyczne i puszyste. Zapewniamy, że każdy kęs wywoła uśmiech na twojej twarzy! W wersji Honey do ciasta dodano aromatyczny miód.

Taiyo

Ciastko Taiyo Baumkuchen Mini Milk

13,90 zł 13,21 zł

Baumkuchen, znany również jako sękacz, to rodzaj niemieckiego ciastka, które po raz pierwszy trafiło na japoński rynek w XX wieku, a obecnie jest jednym z ulubionych deserów Japończyków! Nazwa ciasta wzięła się od charakterystycznego wzoru przypominającego słoje i oznacza dosłownie „ciasto drzewne”.  Ciastka baumkuchen od firmy Taiyo są mięciutkie, aromatyczne i puszyste. Zapewniamy, że każdy kęs wywoła uśmiech na twojej twarzy! W wersji Milk do ciasta dodano mleko.

Taiyo

Ciastko Taiyo Baumkuchen Mini Milk Caramel

13,90 zł 13,21 zł

Baumkuchen, znany również jako sękacz, to rodzaj niemieckiego ciastka, które po raz pierwszy trafiło na japoński rynek w XX wieku, a obecnie jest jednym z ulubionych deserów Japończyków! Nazwa ciasta wzięła się od charakterystycznego wzoru przypominającego słoje i oznacza dosłownie „ciasto drzewne”.  Ciastka baumkuchen od firmy Taiyo są mięciutkie, aromatyczne i puszyste. Zapewniamy, że każdy kęs wywoła uśmiech na twojej twarzy! W wersji Caramel Milk do ciasta dodano aromatyczny karmel oraz mleko.

Taiyo

Ciastko Taiyo Baumkuchen Mini Milk Matcha

13,90 zł 13,21 zł

Baumkuchen, znany również jako sękacz, to rodzaj niemieckiego ciastka, które po raz pierwszy trafiło na japoński rynek w XX wieku, a obecnie jest jednym z ulubionych deserów Japończyków! Nazwa ciasta wzięła się od charakterystycznego wzoru przypominającego słoje i oznacza dosłownie „ciasto drzewne”.  Ciastka baumkuchen od firmy Taiyo są mięciutkie, aromatyczne i puszyste. Zapewniamy, że każdy kęs wywoła uśmiech na twojej twarzy! W wersji Milk Matcha do ciasta dodano aromatyczną sproszkowaną zieloną herbatę matchę oraz mleko.

Taiyo

Ciastko Taiyo Baumkuchen Mini Milk Strawberry

13,90 zł 13,21 zł

Baumkuchen, znany również jako sękacz, to rodzaj niemieckiego ciastka, które po raz pierwszy trafiło na japoński rynek w XX wieku, a obecnie jest jednym z ulubionych deserów Japończyków! Nazwa ciasta wzięła się od charakterystycznego wzoru przypominającego słoje i oznacza dosłownie „ciasto drzewne”.  Ciastka baumkuchen od firmy Taiyo są mięciutkie, aromatyczne i puszyste. Zapewniamy, że każdy kęs wywoła uśmiech na twojej twarzy! W wersji Milk Strawberry do ciasta dodano słodki sok truskawkowy oraz mleko.

Janeco

Ciastko z wróżbą 1 szt.

2,00 zł 1,90 zł

Ciasteczko zrobione z delikatnego i chrupkiego wafelka o lekkim posmaku waniliowym. Każde ciastko zawiera karteczkę z pozytywną wróżbą lub mądrą sentencją w języku polskim oraz angielskim, która z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy!

made_in_eu.png

Kasugai

Cukierki Nodo Ni Sukkiri Drink Candy Kasugai

21,90 zł 20,81 zł

Nodo Ni Sukkiri Drink Candy to indywidualnie pakowane landrynki w kształcie muszelek od firmy Kasugai Seika. W opakowaniu znajdziesz cukierki o smaku najpopularniejszych japońskich napojów gazowanych: klasycznej oranżady ramune, lemoniady cytrynowej, sody jogurtowej oraz coli.

made_in_japan.png

Morinaga

Cukierki Ramune Candy Soda Bottle Morinaga

13,90 zł 13,21 zł

Ramune to japońska oranżada, której cechą charakterystyczną jest szklana butelka o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Japończycy kochają smak tej lemoniady, dlatego nadają go wielu słodyczom. Teraz możesz cieszyć się oranżadą ramune w formie cukierków od firmy Morinaga, które zrobione są ze skompresowane proszku o smaku ramune i cudownie rozpływają się w ustach!

made_in_japan.png

Meiji

Czekoladki Apollo Meiji

14,90 zł 14,16 zł

Apollo to jedne z najsłynniejszych czekoladek japońskiej firmy Meiji. Stożki wykonane są z mlecznej i truskawkowej czekolady, która wprost rozpuszcza się w ustach.

made_in_japan.png

Glico

Czekoladki Caplico No Atama Strawberry & Chocolate

15,90 zł 15,11 zł

Caplico No Atama to najsłynniejsze czekoladki produkowane przez japońską firmę Glico. Przysmak wykonany jest z mlecznej i truskawkowej czekolady, która dzięki drobnym bąbelkom wprost rozpuszcza się w ustach. Opakowanie zawiera 12 szt. czekoladek w kształcie uroczych truskawek!

made_in_japan.png

Glico

Czekoladki Caplico No Atama White & Milk Chocolate

15,90 zł 15,11 zł

Caplico No Atama to najsłynniejsze czekoladki produkowane przez japońską firmę Glico. Edycja specjalna White & Milk wykonana jest z białej i mlecznej czekolady, która dzięki drobnym bąbelkom wprost rozpuszcza się w ustach. Opakowanie zawiera 12 szt. czekoladek w kształcie uroczych gwiazdek!

made_in_japan.png

Fujiya

Czekoladowy lizak Fujiya Anman Chocolate Lolly (2)

9,90 zł 9,41 zł

Anmam Chocolate Lolly to lizak z czekolady w kształcie postaci z japońskiego serialu animowanego i mangi – Anpanman. Jego zabawny kształt i pyszny, czekoladowy smak zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych. Dzięki swojemu dużemu (7,5 × 15 cm), kolorowemu opakowaniu lizak ten świetnie nadaje się na prezent, więc jeśli szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej Ci osoby, dobrze trafiłeś/aś!

Fujiya

Czekoladowy lizak Fujiya Anman Chocolate Lolly (3)

9,90 zł 9,41 zł

Anmam Chocolate Lolly to lizak z czekolady w kształcie postaci z japońskiego serialu animowanego i mangi – Anpanman. Jego zabawny kształt i pyszny, czekoladowy smak zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych. Dzięki swojemu dużemu (7,5 × 15 cm), kolorowemu opakowaniu lizak ten świetnie nadaje się na prezent, więc jeśli szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej Ci osoby, dobrze trafiłeś/aś!

Fujiya

Czekoladowy lizak Fujiya Anman Chocolate Lolly (4)

9,90 zł 9,41 zł

Anmam Chocolate Lolly to lizak z czekolady w kształcie postaci z japońskiego serialu animowanego i mangi – Anpanman. Jego zabawny kształt i pyszny, czekoladowy smak zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych. Dzięki swojemu dużemu (7,5 × 15 cm), kolorowemu opakowaniu lizak ten świetnie nadaje się na prezent, więc jeśli szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej Ci osoby, dobrze trafiłeś/aś!

Fujiya

Czekoladowy lizak Fujiya Anman Chocolate Lolly (5)

9,90 zł 9,41 zł

Anmam Chocolate Lolly to lizak z czekolady w kształcie postaci z japońskiego serialu animowanego i mangi – Anpanman. Jego zabawny kształt i pyszny, czekoladowy smak zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych. Dzięki swojemu dużemu (7,5 × 15 cm), kolorowemu opakowaniu lizak ten świetnie nadaje się na prezent, więc jeśli szukasz czegoś wyjątkowego dla bliskiej Ci osoby, dobrze trafiłeś/aś!

Samyang

Danie Samyang 2x Spicy Hot Chicken Ramen

11,90 zł 11,31 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować ich najostrzejszej wersji 2x Spicy. Danie z cienkimi kluskami ramen i ekstremalnie pikantnym sosem bije rekordy popularności na świecie, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Czy zdołasz podjąć wyzwanie "Hot Spicy Noodle Challenge" z YouTube?

Samyang

Danie Samyang Buldak Kimchi Ramen

11,90 zł 11,31 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować jednego z nich. Danie z cienkimi kluskami ramen w aromatycznym, gęstym słodko-kwaśnym sosie kimchi bije rekordy popularności wśród Koreańczyków, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Jeśli szukasz wyzwania, ten mega pikantny makaron jest dla Ciebie!

Samyang

Danie Samyang Hot Chicken Ramen Carbonara

11,90 zł 11,31 zł

Dania z serii Hot Chicken Flavour Ramen uzyskały miano legendarnych za sprawą swojego super, super, suuuper ostrego smaku. Teraz i Ty masz okazję spróbować jednego z nich. Danie z cienkimi kluskami ramen w gęstym, aromatycznym i śmietanowym sosie carbonara z dodatkiem kurczaka bije rekordy popularności wśród Koreańczyków, a do tego jest łatwe i szybkie w przygotowaniu. Jeśli szukasz wyzwania, ten mega pikantny makaron jest dla Ciebie!

Coris

Dragon Ball Super Soda Gum and Sticker Sheet Coris

24,90 zł 23,66 zł

Guma do żucia o smaku popularnej, japońskiej sody w zestawie z dużą, ozdobną kartą kolekcjonerską z serii Dragon Ball Super. Do zebrania 16 różnych wzorów, w tym dwa unikatowe. Co tu dużo pisać, dla fanów Goku i spółki zakup obowiązkowy! :)

made_in_japan.png

made_in_japan.png

New Choice

Galaretka Mini Gel Coconut New Choice

2,90 zł 2,76 zł

Pyszna galaretka o smaku kokosa z galaretką kokosową. Prosta przekąska, po którą możesz sięgnąć, gdy dopada cię mały głód. Sprawdź także pozostałe smaki! Produkt ten wyróżnia się nie tylko wyjątkowo intensywnym, owocowym smakiem i zapachem, ale również składem.

made_in_japan.png

New Choice

Galaretka Mini Gel Melon New Choice

2,90 zł 2,76 zł

Pyszna galaretka o smaku melona kantalupa z galaretką kokosową. Prosta przekąska, po którą możesz sięgnąć, gdy dopada cię mały głód. Sprawdź także pozostałe smaki! Produkt ten wyróżnia się nie tylko wyjątkowo intensywnym, owocowym smakiem i zapachem, ale również składem.

made_in_japan.png

New Choice

Galaretka Mini Gel Orange New Choice

2,90 zł 2,76 zł

Pyszna galaretka o smaku pomarańczowym z galaretką kokosową. Prosta przekąska, po którą możesz sięgnąć, gdy dopada cię mały głód. Sprawdź także pozostałe smaki! Produkt ten wyróżnia się nie tylko wyjątkowo intensywnym, owocowym smakiem i zapachem, ale również składem.

made_in_japan.png

New Choice

Galaretka Mini Gel Pineapple New Choice

2,90 zł 2,76 zł

Pyszna galaretka o smaku ananasa z galaretką kokosową. Prosta przekąska, po którą możesz sięgnąć, gdy dopada cię mały głód. Sprawdź także pozostałe smaki! Produkt ten wyróżnia się nie tylko wyjątkowo intensywnym, owocowym smakiem i zapachem, ale również składem.

made_in_japan.png

New Choice

Galaretka Mini Gel Strawberry New Choice

2,90 zł 2,76 zł

Pyszna galaretka o smaku truskawki z galaretką kokosową. Prosta przekąska, po którą możesz sięgnąć, gdy dopada cię mały głód. Sprawdź także pozostałe smaki! Produkt ten wyróżnia się nie tylko wyjątkowo intensywnym, owocowym smakiem i zapachem, ale również składem.

made_in_japan.png

New Choice

Galaretka Mini Gel Taro New Choice

2,90 zł 2,76 zł

Pyszna galaretka o smaku taro z galaretką kokosową. Prosta przekąska, po którą możesz sięgnąć, gdy dopada cię mały głód. Sprawdź także pozostałe smaki! Produkt ten wyróżnia się nie tylko wyjątkowo intensywnym, owocowym smakiem i zapachem, ale również składem.

made_in_japan.png

Ribon

Galaretki Ribon Fruit Juice Jelly Sticks

29,90 zł 28,41 zł

Ribon Fruit Juice Jelly Sticks to japoński odpowiednik szalenie popularnych na TikToku galaretek Jelly Fruits. W opakowaniu znajduje się 18 szt. owocowych galaretek w trzech smakach (pomarańczowym, jabłkowym i winogronowym) na bazie prawdziwego soku, które możesz wysiorbać wprost do buzi. Podejmij wyzwanie z #jellysticks i zostań gwiazdą mediów społecznościowych! :)

made_in_japan.png

ikona_be_konserwantow.png

Coris

Guma rozpuszczalna Kajiricho Cola Coris

4,90 zł 4,66 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy firmy Coris, w którym najważniejsze są pomysłowość i dobra zabawa! Kajiricho to długa guma rozpuszczalna o smaku coli. Konieczniej spróbuj tej przekąski!

made_in_japan.png

Coris

Guma rozpuszczalna Kajiricho Ramune Coris

4,90 zł 4,66 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy firmy Coris, w którym najważniejsze są pomysłowość i dobra zabawa! Kajiricho to długa guma rozpuszczalna o smaku japońskiej oranżady ramune. Konieczniej spróbuj tej przekąski!

made_in_japan.png

Coris

Gumy do żucia Sonomanma Cola Coris

6,90 zł 6,56 zł

Sonomanma to gumy do żucia od firmy cukierniczej Coris wypełnione słodkim, gęstym syropem. W opakowaniu znajdują się trzy gumy kulki o smaku uwielbianej przez wszystkich coli, przy czym jedna z nich kryje w sobie niespodziankę... Jaką? Spróbuj, a się przekonasz!

made_in_japan.png

Coris

Gumy do żucia Sonomanma Grape Coris

6,90 zł 6,56 zł

Sonomanma to gumy do żucia od firmy cukierniczej Coris wypełnione słodkim, gęstym syropem. W opakowaniu znajdują się trzy gumy kulki o smaku winogrona, przy czym jedna z nich kryje w sobie niespodziankę... Jaką? Spróbuj, a się przekonasz!

made_in_japan.png

Coris

Gumy do żucia Sonomanma Ramune Soda Coris

6,90 zł 6,56 zł

Sonomanma to gumy do żucia od firmy cukierniczej Coris wypełnione słodkim, gęstym syropem. W opakowaniu znajdują się trzy gumy kulki o smaku słynnej oranżady ramune, przy czym jedna z nich kryje w sobie niespodziankę... Jaką? Spróbuj, a się przekonasz!

made_in_japan.png

Harro

HarroBOX Max Vege: Pudełko niespodzianka

115,00 zł 94,90 zł

Jeśli nie wiesz, które produkty wybrać, lubisz być miło zaskakiwany/a lub po prostu szukasz pomysłu na prezent, HarroBOX to coś dla Ciebie!

Nasze firmowe pudełko niespodzianka zawiera azjatyckie produkty o łącznej wartości min. 100,00 zł. Produkty w HarroBOX-ie Vege są bezmięsne i nie zawierają żelatyny, mogą mieć jednak w składzie mleko, jajka lub miód.

Harro

HarroBOX Max Vege: Pudełko niespodzianka Boże Narodzenie

115,00 zł 94,90 zł

Przed Tobą limitowana edycja HarroBOX-a, dzięki której święta Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej magiczne! Przygotowaliśmy dla Ciebie masę różnorodnych produktów spożywczych o wartości min. 100 zł, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości, i zapakowaliśmy je w pudełko z unikatowym, świątecznym designem. Część produktów dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do zimowych box-ów. Nie zwlekaj i złóż zamówienia już dziś! Produkty w HarroBOX-ie Vege są bezmięsne i nie zawierają żelatyny, mogą mieć jednak w składzie mleko, jajka lub miód.

Harro

HarroBOX Max: Pudełko niespodzianka

115,00 zł 94,90 zł

Jeśli nie wiesz, które produkty wybrać, lubisz być miło zaskakiwany/a lub po prostu szukasz pomysłu na prezent, HarroBOX to coś dla Ciebie!

Nasze firmowe pudełko niespodzianka zawiera azjatyckie produkty o łącznej wartości min. 100,00 zł. Część z nich dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do HarroBOX-ów.

Harro

HarroBOX Max: Pudełko niespodzianka Boże Narodzenie

115,00 zł 94,90 zł

Przed Tobą limitowana edycja HarroBOX-a, dzięki której święta Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej magiczne! Przygotowaliśmy dla Ciebie masę różnorodnych produktów spożywczych o wartości min. 100 zł, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości, i zapakowaliśmy je w pudełko z unikatowym, świątecznym designem. Część produktów dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do zimowych box-ów. Nie zwlekaj i złóż zamówienia już dziś!

Harro

HarroBOX Mega: Pudełko niespodzianka

210,00 zł 189,90 zł

Jeśli nie wiesz, które produkty wybrać, lubisz być miło zaskakiwany/a lub po prostu szukasz pomysłu na prezent, HarroBOX to coś dla Ciebie!

Nasze firmowe pudełko niespodzianka zawiera azjatyckie produkty o łącznej wartości min. 200,00 zł. Część z nich dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do HarroBOX-ów.

Harro

HarroBOX Mega: Pudełko niespodzianka Boże Narodzenie

210,00 zł 189,90 zł

Przed Tobą powiększona, limitowana edycja HarroBOX-a, dzięki której święta Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej magiczne! Przygotowaliśmy dla Ciebie masę różnorodnych produktów spożywczych o wartości min. 200 zł, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości, i zapakowaliśmy je w pudełko z unikatowym, świątecznym designem. Część produktów dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do zimowych box-ów. Nie zwlekaj i złóż zamówienia już dziś!

Harro

HarroBOX Vege: Pudełko niespodzianka

60,00 zł 54,90 zł

Jeśli nie wiesz, które produkty wybrać, lubisz być miło zaskakiwany/a lub po prostu szukasz pomysłu na prezent, HarroBOX to coś dla Ciebie!

Nasze firmowe pudełko niespodzianka zawiera azjatyckie produkty o łącznej wartości 50,00-55,00 zł. Produkty w HarroBOX-ie Vege są bezmięsne i nie zawierają żelatyny, mogą mieć jednak w składzie mleko, jajka lub miód.

Harro

HarroBOX Vege: Pudełko niespodzianka Boże Narodzenie

60,00 zł 54,90 zł

Przed Tobą limitowana edycja HarroBOX-ów, która wyróżnia się nie tylko unikatowym, halloweenowym designem, ale również dużą różnorodnością produktów spożywczych o wartości min. 50,00-55,00 zł zł, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości! Część produktów dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do zimowych box-ów. Produkty w HarroBOX-ie Vege są bezmięsne i nie zawierają żelatyny, mogą mieć jednak w składzie mleko, jajka lub miód.

Harro

HarroBOX: Pudełko niespodzianka

60,00 zł 54,90 zł

Jeśli nie wiesz, które produkty wybrać, lubisz być miło zaskakiwany/a lub po prostu szukasz pomysłu na prezent, HarroBOX to coś dla Ciebie!

Nasze firmowe pudełko niespodzianka zawiera azjatyckie produkty o łącznej wartości 50,00-55,00 zł. Część z nich dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do HarroBOX-ów.

Harro

HarroBOX: Pudełko niespodzianka Boże Narodzenie

60,00 zł 54,90 zł

Przed Tobą limitowana edycja HarroBOX-a, dzięki której święta Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej magiczne! Przygotowaliśmy dla Ciebie masę różnorodnych produktów spożywczych o wartości min. 50,00-55,00 zł, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości, i zapakowaliśmy je w pudełko z unikatowym, świątecznym designem. Część produktów dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do zimowych box-ów. Nie zwlekaj i złóż zamówienia już dziś!

Harro

HarroBOX: Puste pudełko na Twoje produkty

5,50 zł 5,00 zł

Jeśli nie chcesz zdawać się na los i kupować pudełka niespodzianki, możesz sam wybrać produkty, a my za dopłatą 5,00 zł zapakujemy je w karton HarroBOX! Dobre jakościowo, białe pudełko wyróżnia się nie tylko unikatowym designem, ale również usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.

Harro

HarroBOX: Puste pudełko na Twoje produkty Boże Narodzenie

5,50 zł 5,00 zł

Jeśli nie chcesz zdawać się na los i kupować pudełka niespodzianki, możesz sam wybrać produkty, a my za dopłatą 5,00 zł zapakujemy je w karton HarroBOX z edycji zimowej! Dobre jakościowo, białe pudełko wyróżnia się nie tylko unikatowym, świątecznym designem, ale również usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.

Imei

Herbata Imei Ceylon Milk Tea

79,90 zł 75,91 zł

Podaruj sobie chwilę zapomnienia i rozkoszuj się wyśmienitym smakiem herbaty z mlekiem Ceylon Milk Tea od firmy Imei z Tajwanu! Ten słodki napój na bazie najznakomitszej czarnej herbaty cejlońskiej z dodatkiem sproszkowanego mleka jest łatwy w przygotowaniu i można go pić na zimno lub na ciepło – wybór należy do Ciebie. Opakowanie zawiera 15 szt. indywidualnie zapakowanych saszetek.

made_in_taiwan.png

Imei

Herbata Imei Ceylon Milk Tea (1 saszetka)

4,90 zł 4,66 zł

Podaruj sobie chwilę zapomnienia i rozkoszuj się wyśmienitym smakiem herbaty z mlekiem Ceylon Milk Tea od firmy Imei z Tajwanu! Ten słodki napój na bazie najznakomitszej czarnej herbaty cejlońskiej z dodatkiem sproszkowanego mleka jest łatwy w przygotowaniu i można go pić na zimno lub na ciepło – wybór należy do Ciebie. Kupujesz 1 indywidualnie zapakowaną saszetkę

made_in_taiwan.png

Coris

Hora Dekita! Choco Banana Coris

24,90 zł 23,66 zł

Za pomocą Hora Dekita! Choco Banana przygotujesz w kilku prostych krokach miniaturowe banany w czekoladowej polewie i kolorowej posypce. Opakowanie zawiera tackę, cukierki, posypkę, czekoladową polewę oraz patyczek.

Imei

Krakersy Imei Green Onion Soda Crackers

17,90 zł 17,01 zł

Krakersy Green Onion Soda Crackers zawdzięczają swój unikatowy smak połączeniu kruchego, powoli wypiekanego ciasta pszennego z solą morską, zieloną cebulką oraz wysokiej jakości olejem roślinnym. Daj się oczarować ich słonemu, aromatycznemu smakowi, dzięki któremu były, są i będą niekwestionowanym ulubieńcem wśród miłośników azjatyckich przekąsek!

made_in_taiwan.png

Tsuguya

Mini Dorayaki Red Bean Tsuguya 1 szt.

4,90 zł 4,66 zł

Oto oryginalna wersja jednego z najpopularniejszych japońskich deserów: dorayaki! Teraz i Ty możesz spróbować tego niezwykłego przysmaku z kraju Kwitnącej Wiśni.  Mini Dorayaki od firmy Tsuguya nadziewane są pastą ze słodkiej czerwonej fasoli anko, która idealnie współgra z lekkim, sprężystym ciastem castella.

made_in_japan.png

Royal Family

Mochi Assorted Royal Family

27,90 zł 26,51 zł

Mochi marki Royal Family cenione są za wyjątkowy smak i różnorodność, a dzięki indywidualnym opakowaniom można podzielić się nimi z rodziną oraz przyjaciółmi! Torebka zawiera 18 szt. kluseczek mochi w trzech smakach: z mlecznym kremem, z zieloną herbatą i czerwoną fasolą oraz z z pastą anko z czerwonej fasoli azuki i cukru. Ilość poszczególnych smaków przypada losowo.

made_in_taiwan.png

Royal Family

Mochi Milk Royal Family 1 szt.

2,90 zł 2,76 zł

Mochi marki Royal Family cenione są za wyjątkowy smak i różnorodność. Dla tych, którzy lubią próbować nowych rzeczy, nie wydając przy tym dużych kwot, sprzedajemy je również na sztuki! Spróbuj i daj się oczarować kluseczce mochi nadziewanej mlecznym kremem.

made_in_taiwan.png

Calypso

Napój Calypso Ocean Blue Lemonade

17,90 zł 17,01 zł

Powróć wspomnieniami do gorącego lata, popijając oryginalną amerykańską lemoniadę Calypso Lemonade Drink Blue Ocean o smaku niebieskich owoców jagodowych: borówki i jeżyny. Lemoniady Calypso przygotowywane są według tradycyjnej receptury, a ich sekret tkwi w najwyżej jakości cytrynach oraz naturalnych aromatach. Co więcej serwowane są w szklanych butelkach premium ze ślicznymi, kolorowymi etykietami.

made_in_usa.png

Calypso

Napój Calypso Strawberry Lemonade

17,90 zł 17,01 zł

Powróć wspomnieniami do gorącego lata, popijając oryginalną amerykańską lemoniadę Calypso Lemonade Drink Strawberry o smaku soczystych truskawek. Lemoniady Calypso przygotowywane są według tradycyjnej receptury, a ich sekret tkwi w najwyżej jakości cytrynach oraz naturalnych aromatach. Co więcej serwowane są w szklanych butelkach premium ze ślicznymi, kolorowymi etykietami.

made_in_usa.png

Calypso

Napój Calypso Triple Melon Lemonade

17,90 zł 17,01 zł

Powróć wspomnieniami do gorącego lata, popijając oryginalną amerykańską lemoniadę Calypso Lemonade Drink Triple Melon o smaku trzech melonów: arbuza, melona miodowego i melona kantalupa. Lemoniady Calypso przygotowywane są według tradycyjnej receptury, a ich sekret tkwi w najwyżej jakości cytrynach oraz naturalnych aromatach. Co więcej serwowane są w szklanych butelkach premium ze ślicznymi, kolorowymi etykietami.

made_in_usa.png

Dydo

Napój Dydo Hanocha Green Tea Uji Matcha

14,90 zł 14,16 zł

Hanocha Green Tea to zielona herbata z dodatkiem Uji matcha wyprodukowana pod czujnym okiem japońskiego mistrza parzenia herbaty, Yonedy Suehiro. Dzięki prażeniu herbaty w dwóch temperaturach, napar ma zbalansowany, aromatyczny smak i wyraźnie wyczuwalną słodycz matchy. Napój jest w 100% naturalny, nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów oraz nie jest dosładzany, dzięki czemu jego wartość odżywcza wynosi 0 kcal.

Dydo

Napój Dydo Peach Nectar

14,90 zł 14,16 zł

Peach Nectar to japoński napój niegazowany, który podbije Twoje serce. Do jego produkcji użyto pulpy brzoskwiniowej (stanowi ona aż 23% składu!), dzięki czemu ma bogaty, owocowy smak. Co więcej nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów. Najlepiej smakuje schłodzony.

Kirin

Napój Kirin Salty Lychee Juice

14,90 zł 14,16 zł

Salty Lychee Juice to słodko-słony napój z serii Sekai no Kitchen firmy Kirin, który łączy w sobie słodki sok owocowy z liczi z odrobiną soli z Okinawy. W Europie to połączenie może wydawać się nietypowe, lecz w krajach azjatyckich cieszy się ogromną popularnością, ponieważ sól pozwala wydobyć z owoców jeszcze bogatszy smak. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i spróbuj wyśmienitego napoju Kirin Salty Lychee Juice prosto z Japonii! Najlepiej smakuje schłodzony ;)

Nittoh

Napój Nittoh Fruit Tea Drink Powder (1 saszetka)

4,90 zł 4,66 zł

Podaruj sobie chwilę zapomnienia i rozkoszuj się wyśmienitym smakiem Fruit Tea Drink Powder od firmy Nittoh z Japonii! Ten słodki napój herbaciany z dodatkiem mango, brzoskwini i ananasa przeniesie Twoje kubki smakowe wprost do Kraju Kwitnącej Wiśni! Można go pić na zimno lub na ciepło – wybór należy do Ciebie. Kupujesz 1 indywidualnie zapakowaną saszetkę.

made_in_japan.png

Nittoh

Napój Nittoh Salt Lychee Drink Powder (1 saszetka)

4,90 zł 4,66 zł

Podaruj sobie chwilę zapomnienia i rozkoszuj się wyśmienitym smakiem Salt Lychee Drink Powder od firmy Nittoh z Japonii! Ten słodki napój o smaku soli i egzotycznego liczi przeniesie Twoje kubki smakowe wprost do Kraju Kwitnącej Wiśni! Można go pić na zimno lub na ciepło – wybór należy do Ciebie. Kupujesz 1 indywidualnie zapakowaną saszetkę.

made_in_japan.png

Nittoh

Napój Nittoh Shine Muscat Drink Powder (1 saszetka)

4,90 zł 4,66 zł

Podaruj sobie chwilę zapomnienia i rozkoszuj się wyśmienitym smakiem Shine Muscat Drink Powder od firmy Nittoh z Japonii! Ten słodki napój o smaku orzeźwiającego winogrona muscat przeniesie Twoje kubki smakowe wprost do Kraju Kwitnącej Wiśni! Można go pić na zimno lub na ciepło – wybór należy do Ciebie. Kupujesz 1 indywidualnie zapakowaną saszetkę.

made_in_japan.png

Nittoh

Napój Nittoh Ume Herbal Drink Powder (1 saszetka)

4,90 zł 4,66 zł

Podaruj sobie chwilę zapomnienia i rozkoszuj się wyśmienitym smakiem Ume & Honey Herbal Drink Powder od firmy Nittoh z Japonii! Ten słodki napój o smaku ume, moreli japońskiej, i miodu przeniesie Twoje kubki smakowe wprost do Kraju Kwitnącej Wiśni! Można go pić na zimno lub na ciepło – wybór należy do Ciebie. Kupujesz 1 indywidualnie zapakowaną saszetkę.

made_in_japan.png

Sangaria

Napój Sangaria Anata no Oolong-cha

5,90 zł 5,61 zł

Anata no Oolong-cha to herbata Oolong nazywana również „smoczą herbatą” ze względu na swój niebieski kolor. Dzięki zastosowaniu niskotemperaturowej metody ekstrakcji napój ma słodki, kwiatowy posmak. Napój jest w 100% naturalny, nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów oraz nie jest dosładzany, dzięki czemu jego wartość odżywcza wynosi 0 kcal. Spróbuj jedynej i niepowtarzalnej niebieskiej herbaty z Japonii!

Sangaria

Napój Sangaria Gran Milk Tea

9,90 zł 9,41 zł

Gran Milk Tea to mieszanka herbaty cejlońskiej i assamskiej o łagodnym aromacie i smaku. Napój jest wyjątkowym połączeniem głębokiego aromatu czarnych herbat i słodkiego mleka, nawiązującym do francuskiej i angielskiej tradycji picia porannej herbaty z mlekiem. Spróbuj jedynej i niepowtarzanej herbaty z mlekiem z Japonii!

Tomomasu

Napój Tomomasu Mango Cider Soda

12,90 zł 12,26 zł

Tomomasu Mango Cider Soda to znany i lubiany napój gazowany z Japonii. Słodki smak mango i dużo bąbelków gwarantują orzeźwienie w każdej sytuacji. Firma Tomomasu to jeden z czołowych producentów napojów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jej produkty mają butelki ze szkła ze ślicznymi, kolorowymi etykietami i w całości nadają się do recyklingu. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Tomomasu Soda i dodaj sobie energii do działania!

Tomomasu

Napój Tomomasu Muskmelon Cider Soda

12,90 zł 12,26 zł

Tomomasu Muskmelon Cider Soda to znany i lubiany napój gazowany z Japonii. Przyjemnie melonowy smak i dużo bąbelków gwarantują orzeźwienie w każdej sytuacji. Firma Tomomasu to jeden z czołowych producentów napojów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jej produkty mają butelki ze szkła ze ślicznymi, kolorowymi etykietami i w całości nadają się do recyklingu. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Tomomasu Soda i dodaj sobie energii do działania!

Tomomasu

Napój Tomomasu Watermelon Cider Soda

12,29 zł 11,67 zł

Tomomasu Watermelon Cider Soda to znany i lubiany napój gazowany z Japonii. Słodki arbuzowy smak i dużo bąbelków gwarantują orzeźwienie w każdej sytuacji. Firma Tomomasu to jeden z czołowych producentów napojów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Jej produkty mają butelki ze szkła ze ślicznymi, kolorowymi etykietami i w całości nadają się do recyklingu. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Tomomasu Soda i dodaj sobie energii do działania!

Suntory

Nektar Suntory Gokuri Real Pink & White Grapefruit

11,90 zł 11,31 zł

Suntory Gokuri Real Pink & White Grapefruit Nectar to idealne połączenie słodyczy z goryczką. Dzięki zastosowaniu prawdziwej pulpy grejpfrutowej (stanowi aż 22% składu) napój Gokuri ma bardzo bogaty smak i niepowtarzalną konsystencję. Owocowy nektar w pięknej, aluminiowej butelce o pojemności 400 ml gwarantuje orzeźwienie w każdej sytuacji. Spróbuj cudownego, unikalnego smaku Gokuri Grapefruit Fruits Juice i dodaj sobie energii do działania!

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Blueberry

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku borówek i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Classic

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o klasycznym smaku i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Cola

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku coli i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Grape

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku ciemnego winogrona i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Lychee

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku liczi i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Mango

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku mango i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Melon

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku melona i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Orange

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku pomarańczy i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Pineapple

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku ananasa i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Strawberry

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku truskawek i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Hatakosen

Oranżada Hatakosen Ramune Watermelon

11,90 zł 11,31 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w charakterystycznej szklanej butelce o nietypowym kształcie i sposobie otwierania z kulką. Firma Hatakosen (znana również jako Hata) to jeden z czołowych producentów ramune – w swojej ofercie ma kilkanaście rodzajów tego napoju, od tradycyjnych, aż po owocowe. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku arbuza i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Sangaria

Oranżada Sangaria Ramune Grape Soda

14,90 zł 14,16 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w aluminiowej butelce. Firma Sangaria to jeden z czołowych producentów ramune. Jej produkty charakteryzują się aluminiowymi butelkami, które w całości nadają się recyklingu. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku winogron i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Sangaria

Oranżada Sangaria Ramune Melon Soda

14,90 zł 14,16 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w aluminiowej butelce. Firma Sangaria to jeden z czołowych producentów ramune. Jej produkty charakteryzują się aluminiowymi butelkami, które w całości nadają się recyklingu. Spróbuj ich cudownej lemoniady o smaku melona i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Sangaria

Oranżada Sangaria Ramune Original Soda

14,90 zł 14,16 zł

Oryginalna japońska oranżada ramune w aluminiowej butelce. Firma Sangaria to jeden z czołowych producentów ramune. Jej produkty charakteryzują się aluminiowymi butelkami, które w całości nadają się recyklingu. Spróbuj ich cudownej lemoniady o tradycyjnym smaku i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

made_in_japan.png

Emro Aziatica

Ozdobne pałeczki drewniane Orient niebieskie

11,90 zł 11,31 zł

Pałeczki z drewna bambusowego do jedzenia sushi, ryżu i innych orientalnych potraw. Dzięki ozdobnej, lakierowanej powłoce z motywem orientalnym nadają się do wielokrotnego użytku. Pałeczki to charakterystyczny i nieodłączny elementy azjatyckiej kultury. Idealnie sprawdzą się jako prezent dla miłośnika/czki japońskiej i chińskiej kuchni.

made_in_china.png

Emro Aziatica

Ozdobne pałeczki Maneki Neko Kolor wzór 1

11,90 zł 11,31 zł

Pałeczki z drewna bambusowego do jedzenia sushi, ryżu i innych orientalnych potraw. Dzięki ozdobnej, lakierowanej powłoce z motywem maneki neko, japońskiego kota uważanego za symbol szczęścia, bogactwa i powodzenia, nadają się do wielokrotnego użytku. Pałeczki to charakterystyczny i nieodłączny elementy azjatyckiej kultury. Idealnie sprawdzą się jako prezent dla miłośnika/czki japońskiej i chińskiej kuchni.

made_in_china.png

Emro Aziatica

Ozdobne pałeczki Orient czarne

9,67 zł 9,19 zł

Pałeczki z drewna bambusowego do jedzenia sushi, ryżu i innych orientalnych potraw. Dzięki ozdobnej, lakierowanej powłoce z motywem orientalnym nadają się do wielokrotnego użytku. Pałeczki to charakterystyczny i nieodłączny elementy azjatyckiej kultury. Idealnie sprawdzą się jako prezent dla miłośnika/czki japońskiej i chińskiej kuchni.

made_in_china.png

Emro Aziatica

Ozdobne pałeczki Orient czerwone

11,90 zł 11,31 zł

Pałeczki z drewna bambusowego do jedzenia sushi, ryżu i innych orientalnych potraw. Dzięki ozdobnej, lakierowanej powłoce z motywem orientalnym nadają się do wielokrotnego użytku. Pałeczki to charakterystyczny i nieodłączny elementy azjatyckiej kultury. Idealnie sprawdzą się jako prezent dla miłośnika/czki japońskiej i chińskiej kuchni.

made_in_china.png

Emro Aziatica

Ozdobne pałeczki Orient zielone

11,90 zł 11,31 zł

Pałeczki z drewna bambusowego do jedzenia sushi, ryżu i innych orientalnych potraw. Dzięki ozdobnej, lakierowanej powłoce z motywem orientalnym nadają się do wielokrotnego użytku. Pałeczki to charakterystyczny i nieodłączny elementy azjatyckiej kultury. Idealnie sprawdzą się jako prezent dla miłośnika/czki japońskiej i chińskiej kuchni.

made_in_china.png

Janeco

Pakiet 5+1 GRATIS: Ciastko z wróżbą

12,00 zł 10,00 zł

Ciasteczka zrobione z delikatnego i chrupkiego wafelka o lekkim posmaku waniliowym. Każde ciastko zawiera karteczkę z pozytywną wróżbą lub mądrą sentencją w języku polskim oraz angielskim, która z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy! Kupując w pakiecie, otrzymujesz 1 ciastko GRATIS!

made_in_eu.png

Glico

Paluszki Glico Pocky Choco Banana

9,90 zł 9,41 zł

Pocky to najpopularniejsze słodycze z kraju Kwitnącej Wiśni. Idealnie wypieczone czekoladowe paluszki, pokryte czekoladą o smaku banana to pyszna, lekka przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie bananowych Pocky!

made_in_thailand.png

Glico

Paluszki Glico Pocky Chocolate

9,90 zł 9,41 zł

Pocky to najpopularniejsze słodycze z kraju Kwitnącej Wiśni. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki, pokryte mleczną czekoladą to pyszna, lekka przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie czekoladowych Pocky!

made_in_thailand.png

Glico

Paluszki Glico Pocky Coconut & Brown Sugar

9,90 zł 9,41 zł

Limitowana edycja najpopularniejszych paluszków świata, będąca hołdem dla kuchni indonezyjskiej! Idealnie wypieczone paluszki, pokryte kremem o smaku pikantnego kokosa i słodkiego brązowego cukru, to egzotyczna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie Pocky Coconut & Brown Sugar i odkryj, dlaczego Indonezyjczycy tak uwielbiają mieszankę pikatno-słodkich smaków!

made_in_indonesia.png

Glico

Paluszki Glico Pocky Cookies & Cream

9,90 zł 9,41 zł

Pocky to najpopularniejsze słodycze z kraju Kwitnącej Wiśni. Idealnie wypieczone czekoladowe paluszki, pokryte śmietankowym kremem z drobinkami czekoladowych ciasteczek to pyszna, lekka przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie ciasteczkowych Pocky!

made_in_thailand.png

Glico

Paluszki Glico Pocky Matcha Green Tea

9,90 zł 9,41 zł

Pocky to najpopularniejsze słodycze z kraju Kwitnącej Wiśni. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki, pokryte czekoladą o smaku zielonej herbaty (matchy) to pyszna, lekka przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie japońskich Pocky Matcha Green Tea!

made_in_thailand.png

Glico

Paluszki Glico Pocky Nutty Almond

9,90 zł 9,41 zł

Pocky to najpopularniejsze słodycze z kraju Kwitnącej Wiśni. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki, pokryte czekoladą o smaku migdałowym z kawałkami kruszonych migdałów to pyszna, lekka przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie japońskich Pocky!

made_in_thailand.png

Glico

Paluszki Glico Pocky Premium Strawberry 1 opak.

2,90 zł 2,76 zł

Pocky Premium Zeitaku Strawberry Chocolate to idealnie wypieczone czekoladowe paluszki, pokryte super grubą warstwą truskawkowego kremu. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie Pocky i odkryj smak edycji limitowanej Zeitaku Strawberry Chocolate! Kupujesz jedno foliowe opakowanie, w którym znajdują się dwa paluszki.

Glico

Paluszki Glico Pretz Larb

7,90 zł 7,51 zł

Pretz przypominają znane i lubiane Pocky, ale dostępne są nie tylko na słodko. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki o smaku pikantnej sałatki z mielonego mięsa charakterystycznej dla kuchni laotańskiej to pyszna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie Pretz Larb!

made_in_china.png

Glico

Paluszki Glico Pretz Original Flavour

7,90 zł 7,51 zł

Pretz przypominają znane i lubiane Pocky, ale dostępne są nie tylko na słodko. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki o smaku pieczonych ziemniaków to pyszna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie klasycznych paluszków Pretz!

made_in_china.png

Glico

Paluszki Glico Pretz Sweet Corn

7,90 zł 7,51 zł

Pretz przypominają znane i lubiane Pocky, ale dostępne są nie tylko na słodko. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki o smaku uwielbianej w Japonii kremowej zupy kukurydzianej to pyszna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie Pretz Sweet Corn!

made_in_china.png

Glico

Paluszki Glico Pretz Tom Yum Kung

7,90 zł 7,51 zł

Pretz przypominają znane i lubiane Pocky, ale dostępne są nie tylko na słodko. Idealnie wypieczone zbożowe paluszki o smaku pikantno-kwaśnej zupy Tom Yum King z krewetkami to pyszna przekąska, którą można zjeść samemu lub podzielić się z przyjaciółmi. Już teraz zakosztuj przyjemności, jaką daje chrupanie Pretz w stylu tajskim!

made_in_china.png

Lotte

Paluszki Lotte Pepero Crunchy Crunky

9,90 zł 9,41 zł

Pepero to kruche, koreańskie ciasteczka w polewie. Co sprawia, że niektórzy uważają je za lepsze od japońskich paluszków Pocky? Gruba warstwa czekolady z całą masą chrupiących, prażonych płatków zbożowych! Przekonaj się sam/a, jak niesamowicie smakują jedne z najpopularniejszych azjatyckich słodyczy w edycji Crunchy Crunky.

made_in_korea.png

Lotte

Paluszki Lotte Pepero Snowy Almond

9,90 zł 9,41 zł

Pepero to kruche, koreańskie ciasteczka w polewie. Co sprawia, że niektórzy uważają je za lepsze od japońskich paluszków Pocky? Gruba warstwa białej czekolady i masa kruszonych migdałów! Przekonaj się sam/a, jak niesamowicie smakują jedne z najpopularniejszych azjatyckich słodyczy w edycji Snowy Almond.

made_in_korea.png

Glico

Paluszki Pejoy Orange Blossom & Passion Fruit Glico

19,90 zł 18,91 zł

Pejoy to idealna przekąska dla osób poszukujących produktów wysokiej jakości o wykwintnych smakach. W eleganckim pudełku ze złotymi ornamentami i motywami roślinnymi kryją się idealnie wypieczone paluszki zbożowe z dodatkiem sproszkowanej marakui wypełnione kremem o smaku kwiatów pomarańczy i marakui. Spróbuj i przekonaj się sam/a, jak smakowite jest chrupanie Orange Blossom & Passion Fruit!   

made_in_china.png

Glico

Paluszki Pejoy Peach & Matcha Glico

19,90 zł 18,91 zł

Pejoy to idealna przekąska dla osób poszukujących produktów wysokiej jakości o wykwintnych smakach. W eleganckim pudełku ze złotymi ornamentami i motywami roślinnymi kryją się idealnie wypieczone paluszki zbożowe z dodatkiem sproszkowanej zielonej herbaty matchy wypełnione kremem o smaku soczystej brzoskwini. Spróbuj i przekonaj się sam/a, jak smakowite jest chrupanie Pejoy Peach & Matcha! 

made_in_china.png