Wodorosty

Taikae

Taikae Crispy Seaweed Chili Flavour

24,90 zł

Taikae Crispy Seaweed Chili Flavour to sprasowane, prażone wodorosty w formie podłużnych listków, które są smaczną i zdrową przekąska, będąca wspaniałym źródłem jodu, wapnia, potasu, cynku i żelaza oraz witamin B12, A, D. Wodorosty nori to niezbędny składnik azjatyckich posiłków. Spożywane są na różne sposoby: z ryżem lub warzywami, jako dodatek do sałatek i mięs lub solo. Odkryj wyjątkowy smak azjatyckiej kuchni z pikantnymi wodorostami chili marki Taikae w dużym opakowaniu!

made_in_taiwan.png

Taikae

Taikae Crispy Seaweed Garlic Flavour

24,90 zł

Taikae Crispy Seaweed Garlic Flavour to sprasowane, prażone wodorosty w formie podłużnych listków, które są smaczną i zdrową przekąska, będąca wspaniałym źródłem jodu, wapnia, potasu, cynku i żelaza oraz witamin B12, A, D. Wodorosty nori to niezbędny składnik azjatyckich posiłków. Spożywane są na różne sposoby: z ryżem lub warzywami, jako dodatek do sałatek i mięs lub solo. Odkryj wyjątkowy smak azjatyckiej kuchni z aromatycznymi wodorostami czosnkowymi marki Taikae w dużym opakowaniu!

made_in_taiwan.png

Yaokin

Yaokin Umaibo Nori & Salt

2,90 zł

Umaibo łączą w sobie przyjemność chrupania i pyszne, intensywne smaki, czym podbiły serca miłośników azjatyckiej kuchni na całym świecie. Maskotką marki jest kot Umaemon, którego imię pochodzi od imienia popularnej, animowanej postaci, Doraemona. Spróbuj tej kultowej japońskiej przekąski kukurydzianej o smaku solonych wodorostów nori i przenieś się do Kraju Kwitnącej Wiśni! Sprawdź także pozostałe smaki Umaibo dostępne w naszym sklepie :)