• -5,10 zł
HarroBOX: Pudełko niespodzianka Wiosna
Harro

HarroBOX: Pudełko niespodzianka Wiosna

60,00 zł
54,90 zł
brutto

Świętuj z nami nadejście wiosny i zamów limitowaną edycję HarroBOX-a! Wiosenne pudełko niespodzianka wyróżnia się nie tylko unikatowym, radosnym designem w kwitnące drzewa wiśni, ale również dużą różnorodnością produktów spożywczych, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości. Część smakołyków dostępna jest w sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do wiosennych HarroBOX-ów.

Spraw słodki prezent sobie lub bliskiej Ci osobie i odkryj, jak barwny i różnorodny jest rynek azjatyckich produktów spożywczych! Sprzedaż wiosennej edycji naszych firmowych pudełek niespodzianek prowadzić będziemy do wyczerpania zapasów, nie zwlekaj więc z zamówieniem :)

Co możesz znaleźć w HarroBOX-ie?

Różne produkty o łącznej wartości min. 50,00-55,00 zł (np. słodycze, przekąski, zupy, napoje i drobne akcesoria takie jak ozdobne pałeczki bambusowe).

Dodatkowe informacje

Jeśli zamówisz oprócz HarroBOX-a inne produkty o małym gabarycie, umieścimy je w pudełku niespodziance. W przypadku, gdy zakupisz dodatkowo produkty o większym gabarycie, zapakujemy je w oddzielny karton i całość wyślemy wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Przesyłki pakujemy w dobre jakościowo pudełka, co usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.
Wymiary pudełka: 20 x 14 x 6 cm