Lista produktów wg marki Meiji

Meiji

Meiji Fruit Juice Gummy Dark Cherry Mix

14,90 zł

Dark Cherry Mix 100% to limitowana edycja żelek z serii Fruit Juice Gummy od japońskiej firmy Meiji. Delektuj się ich niezwykle aromatycznym, słodkim smakiem oraz miękką konsystencją, która przywodzi na myśl prawdziwe owoce. Dzięki naturalnemu sokowi z czereśni oraz innych ciemnych owoców (m.in. porzeczki i śliwki) w składzie, Fruit Juice Gummy Dark Cherry Mix przywodzą na myśl najwspanialsze letnie dni. Możesz zjeść je samemu lub podzielić się z przyjaciółmi, bądź jednak pewny/a, że gdy raz ich spróbujesz, trafią do grona Twoich ulubionych słodyczy!

made_in_japan.png

Meiji

Meiji Galbo Chocolate

17,90 zł

Niezwykłe czekoladki prosto z Japonii. Każda lśniąca czekoladowa skorupka Galbo Chocolate kryje w sobie ciasteczko nasączone najlepszej jakości czekoladą. Cóż za pyszne połączenie! Co ciekawe, polewa nie rozpływa się pod wpływem temperatury, dzięki czemu czekolada nie pozostaje na palcach. Czekoladki Galbo możesz zjeść samemu lub podzielić się nimi z przyjaciółmi, bądź jednak pewny/a, że gdy raz ich spróbujesz, trafią do grona Twoich ulubionych słodyczy!

made_in_japan.png

Meiji

Meiji Galbo Strawberry

17,90 zł

Niezwykłe czekoladki prosto z Japonii. Każda lśniąca truskawkowa skorupka Galbo Strawberry kryje w sobie ciasteczko nasączone najlepszej jakości czekoladą. Cóż za pyszne połączenie! Co ciekawe, polewa nie rozpływa się pod wpływem temperatury, dzięki czemu czekolada nie pozostaje na palcach. Czekoladki Galbo możesz zjeść samemu lub podzielić się nimi z przyjaciółmi, bądź jednak pewny/a, że gdy raz ich spróbujesz, trafią do grona Twoich ulubionych słodyczy!

made_in_japan.png