Lista produktów wg marki Daikoku

Daikoku

Daikoku Myfriend Big Cup Cabetsu Tanmen

14,90 zł

Nowość prosto z Japonii! Myfriend Big Cup Cabetsu Tanmen produkcji japońskiej firmy Daikoku to aromatyczny bulion tonkotsu z warzywami. Zupa instant w dużej misce łączy w sobie sowitą porcję makaronu oraz drobiowego wywaru z kapustą, marchwią, wodorostami wakame, i kukurydzą. Ramen Myfriend Big Cup jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek dostępnych na polskim rynku.

Daikoku

Daikoku Rich Curry Ramen Big Cup

14,90 zł

Nowość prosto z Japonii! Rich Curry Ramen Big Cup produkcji japońskiej firmy Daikoku to aromatyczny bulion z dodatkiem aksamitnego sosu curry i sowitej porcji makaronu w dużej misce. Ramen Rich Curry jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek dostępnych na polskim rynku. Jego wyrazisty, bogaty i pikantny smak zachwyci wszystkich miłośników azjatyckiej kuchni. Do tego jest łatwy w przygotowaniu i niezwykle sycący.

Daikoku

Daikoku Spicy Black Tantan Noodle Big Cup

14,90 zł

Nowość prosto z Japonii! Spicy Black Tantan Noodle Big Cup produkcji japońskiej firmy Daikoku to pikantny bulion miso na bazie czarnego sezamu z dodatkami. W dużej misce oprócz sowitej porcji makaronu znajdziesz mielone mięso, cebulę i ostrą paprykę. Ramen Spicy Black Tantan jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek dostępnych na polskim rynku. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso.