Lista produktów wg marki Koikeya

Koikeya

Koikeya Potato Chips Strong Oni Consomme Beef

14,90 zł

Masz już dość zwyczajnych przekąsek? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Potato Chips Strong Oni Consomme Beef to karbowane chipsy o wyrazistym smaku i aromatycznym zapachu pikantnego bulionu mięsnego z warzywami (m.in. cebulą i czosnkiem). Potato Chips Strong produkowane są przez japońską firmę Koikeya, której słone i ostre przekąski cieszą się nieprzerwaną popularnością od 1953 roku!

Koikeya

Koikeya Potato Chips Strong Pizza

14,90 zł

Masz już dość zwyczajnych przekąsek? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Potato Chips Strong Gachi-Noukou Pizza to karbowane chipsy o wyrazistym smaku i aromatycznym zapachu włoskiej pizzy Margherita pokrytej sosem pomidorowym, mozzarellą, świeżą bazylią i oliwą z oliwek. Potato Chips Strong produkowane są przez japońską firmę Koikeya, której słone i ostre przekąski cieszą się nieprzerwaną popularnością od 1953 roku!

Koikeya

Koikeya Potato Chips Strong Spicy Mentaiko

14,90 zł

Masz już dość zwyczajnych przekąsek? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Potato Chips Strong Arakure Spicy Mentaiko to karbowane chipsy o charakterystycznym morskim, pikantnym smaku i aromatycznym zapachu marynowanej w chilli ikry dorsza. Potato Chips Strong produkowane są przez japońską firmę Koikeya, której słone i ostre przekąski cieszą się nieprzerwaną popularnością od 1953 roku!

Koikeya

Koikeya Scorn Addictive BBQ

14,90 zł

Przed Tobą zupełnie nowe i jeszcze fajniejsze chrupki kukurydziane Scorn! Transformacji uległa nie tylko ich szata graficzna, ale i skład. Dzięki ulepszonej mieszance przypraw, Scorn Addictive BBQ mają jeszcze bogatszy aromat. W podłużnych chrupkach-maczugach oddano oryginalny smak soczystej, grillowanej wołowiny z dodatkiem japońskiego sosu barbecue. Nawet nie zauważysz, kiedy uzależnisz się od ich chrupania!

Koikeya

Koikeya Scorn Crispy Rich Flavoured Shrimp

14,90 zł

Przed Tobą zupełnie nowe i jeszcze fajniejsze chrupki kukurydziane Scorn! Transformacji uległa nie tylko ich szata graficzna, ale i skład. Dzięki ulepszonej mieszance przypraw, Scorn Crispy Rich Flavoured Shrimp mają jeszcze bogatszy aromat. W podłużnych chrupkach-maczugach oddano oryginalny, słodkawy smak krewetek. Nawet nie zauważysz, kiedy uzależnisz się od ich chrupania!

Koikeya

Koikeya Scorn Melty Quattro Cheese

14,90 zł

Przed Tobą zupełnie nowe i jeszcze fajniejsze chrupki kukurydziane Scorn! Transformacji uległa nie tylko ich szata graficzna, ale i skład. Dzięki ulepszonej mieszance przypraw, Scorn Melty Quattro Cheese mają jeszcze bogatszy aromat. W podłużnych chrupkach-maczugach oddano oryginalny smak czterech gatunków sera: goudy, camemberta, mozzarelli i cheddara. Nawet nie zauważysz, kiedy uzależnisz się od ich chrupania!