Lista produktów wg marki Nestle

Nestle

Batonik Kit Kat Autumn Chestnut 1 szt.

6,00 zł

Najnowszy jesienny Kit Kat pokryty białą czekoladą i wypełniony pysznym kremem o smaku jadalnego kasztana. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny, chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Caramel 1 szt.

5,00 zł

Kit Kat Caramel to propozycja dla prawdziwych smakoszy! Indywidualnie zapakowany batonik pokryty jest czekoladą i przekładany karmelowym kremem. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł/a się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Cheese Cake 1 szt.

5,00 zł

Kit Kat pokryty białą czekoladą i wypełniony pysznym kremem o smaku sernika. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Chocolate Orange 1 szt.

5,00 zł

Kit Kat pokryty mleczną czekoladą i wypełniony pysznym kremem o smaku pomarańczy. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Daifuku Mochi 1 szt.

5,00 zł

Do stworzenia tego Kit Kata firmę Nestle zainspirowały daifuku mochi – tradycyjne japońskie łakocie robione z klejącego ryżu i pasty anko. Indywidualnie zapakowany batonik pokryty jest białą czekoladą i wypełnionych kremem o smaku słodkiej pasty z czerwonej fasoli. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł/a się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Matcha Latte 1 szt.

5,00 zł

Uczcij początek wiosny z nowym batonikiem Kit Kat Matcha Latte wyprodukowanym przez Nestle Japan! Wafelek pokryty jest białą czekoladą z dodatkiem sproszkowanej zielonej herbaty, która dzięki tradycyjnemu procesowi produkcji długo zachowuje intensywny zapach oraz składniki odżywcze, i wypełniony lekkim, mlecznym kremem. Nie będziesz mógł/a oprzeć się temu cudownie chrupiącemu wafelkowi!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Melon 1 szt.

5,00 zł

Melon to nowa odsłona kultowych japońskich batoników Kit Kat wyprodukowana przez Nestle Japan. Wafelek wspaniale oddaje soczysty, owocowy smak, łącząc w sobie białą czekoladę, ze słodkim melonem. Nie będziesz mógł/a oprzeć się temu cudownie chrupiącemu wafelkowi!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Milk Tea 1 szt.

5,00 zł

Kit Kat pokryty białą czekoladą o smaku mleka i wypełniony pysznym herbacianym kremem. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć! Batonik dostępny w kilku różnych wersjach opakowania. Wzór przypada losowo.

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Strawberry Chocolate Cake 1 szt.

5,00 zł

Kit Kat Strawberry Chocolate Cake to japońska wariacja na temat klasycznego ciasta czekoladowego z truskawkami. Indywidualnie zapakowany batonik pokryty jest czekoladą i przekładany słodkim kremem o smaku soczystych truskawek. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł/a się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Strong Green Tea Matcha 1 szt.

5,00 zł

Kit Kat pokryty białą czekoladą z dodatkiem sproszkowanej, zielonej herbaty – matchy, używanej przez Japończyków jako dodatek do potraw oraz element ceremonii parzenia herbaty. Jeszcze intensywniejszy smak zielonej herbaty, pachnąca czekolada i delikatniejszy, chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batonik Kit Kat Mini Summer Mint 1 szt.

5,00 zł

Summer Mint to wyjątkowy Kit Kat łączący w sobie smak czekolady z orzeźwiającą miętą. Cudownie pachnąca czekolada i delikatny, chrupiący wafelek przekładany kremem miętowym tworzą kombinację, która przywodzi na myśl lato!

made_in_japan.png

Nestle

Batoniki Kit Kat Mini Caramel opak.

44,90 zł

Kit Kat Caramel to propozycja dla prawdziwych smakoszy! Opakowanie zawiera 10 szt. indywidualnie zapakowanych batoników pokrytych czekoladą i przekładanych karmelowym kremem. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł/a się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batoniki Kit Kat Mini Daifuku Mochi opak.

44,90 zł

Do stworzenia tych Kit Kat-ów firmę Nestle zainspirowały daifuku mochi – tradycyjne japońskie łakocie robione z klejącego ryżu i pasty anko. Opakowanie zawiera 10 szt. indywidualnie zapakowanych batoników pokrytych białą czekoladą i wypełnionych kremem o smaku słodkiej pasty z czerwonej fasoli. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł/a się oprzeć!

made_in_japan.png

Nestle

Batoniki Kit Kat Mini Strawberry Chocolate Cake opak.

44,90 zł

Kit Kat Strawberry Chocolate Cake to japońska wariacja na temat klasycznego ciasta czekoladowego z truskawkami. Opakowanie zawiera 10 szt. indywidualnie zapakowanych batoników pokrytych czekoladą i przekładanych słodkim kremem o smaku soczystych truskawek. Cudownie pachnąca czekolada i chrupiący wafelek tworzą kombinację, której nie będziesz mógł/a się oprzeć!

made_in_japan.png