Lista produktów wg marki Tohato

Tohato

Tohato Almond Caramel Corn

14,90 zł

Almond Caramel Corn od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku karmelu z dodatkiem prażonych migdałów. Karmelowe chrupki przywodzą na myśl kształtem Curly, a ich słodki, aromatyczny smak wspaniale komponuje się z najwyższej jakości orzechami. Na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, japońskiej przekąski i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

Tohato

Tohato Bitter Caramel Corn

14,90 zł

Bitter Caramel Corn od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku palonego karmelu z dodatkiem prażonych orzeszków ziemnych. Brązowe chrupki przywodzą na myśl kształtem Curly, a ich słodki, aromatyczny smak wspaniale komponuje się z najwyższej jakości fistaszkami. Na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, japońskiej przekąski i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

Tohato

Tohato Caramel Corn Chestnut Mont Blanc

14,90 zł

Caramel Corn Chestnut Mont Blanc od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku klasycznego, francuskiego deseru z kasztanów jadalnych – Mont Blanc. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i spróbuj wyśmienitej przekąski prosto z Japonii! Caramel Corn Chestnut Mont Blanc na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym.

Tohato

Tohato Caramel Corn Hawaiian Pineapple

14,90 zł

Caramel Corn Hawaiian Pineapple od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku słodkiego ananasa. Ich opakowanie zdobią motywy rajskich kwiatów. Jasnożółte chrupki przywodzą na myśl kształtem Curly, a ich aromatyczny smak jest przyjemnie owocowy. Na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, japońskiej przekąski i poczuj się znów jak na tropikalnych wakacjach!

Tohato

Tohato Caramel Corn Original

14,90 zł

Caramel Corn Original od firmy Tohato to klasyczne, japońskie chrupki kukurydziane o smaku karmelu, przywodzące na myśl kształtem Curly. Caramel Corn Original na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, karmelowej przekąski i poczuj słodki klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

Tohato

Tohato Caramel Corn Salty Vanilla

14,90 zł

Caramel Corn Salty Vanilla od firmy Tohato to kukurydziane chrupki, które łączą w sobie słodycz lodów waniliowych z odrobiną soli. W Europie to połączenie może wydawać się nietypowe, lecz w krajach azjatyckich cieszy się ogromną popularnością, ponieważ sól pozwala wydobyć z deserów jeszcze bogatszy smak. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i spróbuj wyśmienitej przekąski prosto z Japonii! Caramel Corn Salty Vanilla na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym.

Tohato

Tohato Caramel Corn Sweet Potato

14,90 zł

Caramel Corn Sweet Potato od firmy Tohato to kukurydziane chrupki, które łączą w sobie cudownie kremową, aksamitną delikatność słodkich ziemniaków z aromatycznym karmelem. To połączenie pozwala wydobyć z chrupek jeszcze bogatszy smak. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i spróbuj wyśmienitej przekąski prosto z Japonii! Caramel Corn Sweet Potato na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym.

Tohato

Tohato Crayon Shin-chan Chocobi Chocolate

14,90 zł

Chocobi Chocolate Cookie Snack to czekoladowe chrupki kukurydziane marki Tohato, które idealnie sprawdzają się jako szybka przekąska lub dodatek do mleka, ciast lub babeczek. Spróbuj tych uroczych, japońskich ciasteczek w kształcie gwiazdek, które są ulubionym jedzeniem głównego bohatera japońskiego anime Crayon Shin-chan i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni! Każde pudełko zawiera 1 z 20 kolekcjonerskich naklejek z postaciami Crayon Shin-chan.