Lista produktów wg marki Tohato

Tohato

Bonchi Peanut Age Senbei

7,90 zł

Peanut Age Senbei firmy Bonchi to wyjątkowo lekkie i chrupiące krakersy senbei z najwyższej jakości ryżu. Dzięki orzeszkom ziemnym przekąska ma unikalny smak i teksturę. Idealnie nadaje się do maczania w dipach lub jako dodatek do herbaty. Peanut Age Senbei mają wygodne, poręczne opakowanie i niską zawartość tłuszczu, dzięki czemu możesz się nimi cieszyć w każdej chwili! Odkryj nowe, orzechowe oblicze krakersów senbei z Kraju Kwitnącej Wiśni :)

Tohato

Tohato Almond Caramel Corn

14,90 zł

Almond Caramel Corn od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku karmelu z dodatkiem prażonych migdałów. Karmelowe chrupki przywodzą na myśl kształtem Curly, a ich słodki, aromatyczny smak wspaniale komponuje się z najwyższej jakości orzechami. Na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, japońskiej przekąski i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

Tohato

Tohato Beano Black Pepper

12,90 zł

Spróbuj pysznych japońskich chrupek, które w 100% składają się z zielonego groszku. Beano Black Pepper łączą w sobie słodycz groszku z ostrością czarnego pieprzu. Gwarantujemy, że od tych zielonych chrupek trudno się oderwać! Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla zwykłych przekąsek, koniecznie spróbuj Beano Black Pepper od Tohato. Produkt beztłuszczowy, bogaty w błonnik i białko.

Tohato

Tohato Beano Uma-Shio

12,90 zł

Spróbuj pysznych japońskich chrupek, które w 100% składają się z zielonego groszku! Dzięki nowej mieszance przypraw z dodatkiem masła, czosnku i kurczaka Beano są pełne smaku i trudno się od nich oderwać. Jeśli szukasz ciekawej alternatywy dla zwykłych przekąsek, koniecznie spróbuj Beano Uma-Shio od Tohato. Produkt beztłuszczowy, bogaty w błonnik i białko.

Tohato

Tohato Bitter Caramel Corn

14,90 zł

Bitter Caramel Corn od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku palonego karmelu z dodatkiem prażonych orzeszków ziemnych. Brązowe chrupki przywodzą na myśl kształtem Curly, a ich słodki, aromatyczny smak wspaniale komponuje się z najwyższej jakości fistaszkami. Na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, japońskiej przekąski i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

Tohato

Tohato Caramel Corn Chestnut Mont Blanc

14,90 zł

Caramel Corn Chestnut Mont Blanc od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku klasycznego, francuskiego deseru z kasztanów jadalnych – Mont Blanc. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i spróbuj wyśmienitej przekąski prosto z Japonii! Caramel Corn Chestnut Mont Blanc na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym.

Tohato

Tohato Caramel Corn Hawaiian Pineapple

14,90 zł

Caramel Corn Hawaiian Pineapple od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku słodkiego ananasa. Ich opakowanie zdobią motywy rajskich kwiatów. Jasnożółte chrupki przywodzą na myśl kształtem Curly, a ich aromatyczny smak jest przyjemnie owocowy. Na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, japońskiej przekąski i poczuj się znów jak na tropikalnych wakacjach!

Tohato

Tohato Caramel Corn Original

14,90 zł

Caramel Corn Original od firmy Tohato to klasyczne, japońskie chrupki kukurydziane o smaku karmelu, przywodzące na myśl kształtem Curly. Caramel Corn Original na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, karmelowej przekąski i poczuj słodki klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

Tohato

Tohato Caramel Corn Peach

14,90 zł

Caramel Corn Peach od firmy Tohato to kukurydziane chrupki o smaku brzoskwiniowym. Ich opakowanie zdobią motywy charakterystyczne dla japońskiego święta Lalek, Hina-matsuri. Różowe chrupki przywodzą na myśl kształtem Curly, a ich słodki, aromatyczny jest przyjemnie owocowy. Na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym. Spróbuj tej uroczej, japońskiej przekąski i poczuj klimat Kraju Kwitnącej Wiśni!

Tohato

Tohato Caramel Corn Salty Lemon

14,90 zł

Caramel Corn Salty Lemon od firmy Tohato to kukurydziane chrupki, które łączą w sobie cytrynową kwaskowość z odrobiną soli. W Europie to połączenie może wydawać się nietypowe, lecz w krajach azjatyckich cieszy się ogromną popularnością, ponieważ sól pozwala wydobyć z owoców jeszcze bogatszy smak. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i spróbuj wyśmienitej przekąski prosto z Japonii! Caramel Corn Salty Lemon na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym.

Tohato

Tohato Caramel Corn Salty Vanilla

14,90 zł

Caramel Corn Salty Vanilla od firmy Tohato to kukurydziane chrupki, które łączą w sobie słodycz lodów waniliowych z odrobiną soli. W Europie to połączenie może wydawać się nietypowe, lecz w krajach azjatyckich cieszy się ogromną popularnością, ponieważ sól pozwala wydobyć z deserów jeszcze bogatszy smak. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i spróbuj wyśmienitej przekąski prosto z Japonii! Caramel Corn Salty Vanilla na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym.

Tohato

Tohato Caramel Corn Sweet Potato

14,90 zł

Caramel Corn Sweet Potato od firmy Tohato to kukurydziane chrupki, które łączą w sobie cudownie kremową, aksamitną delikatność słodkich ziemniaków z aromatycznym karmelem. To połączenie pozwala wydobyć z chrupek jeszcze bogatszy smak. Podaruj sobie chwilę zapomnienia i spróbuj wyśmienitej przekąski prosto z Japonii! Caramel Corn Sweet Potato na pewno przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym.