Zestawy DIY

Coris

Coris Choco Banana Soft Candy

14,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Za pomocą zestawu Hora Dekita! Choco Banana Soft Candy od Coris przygotujesz w kilku prostych krokach miniaturowe banany w czekoladowej polewie i kolorowej posypce. Opakowanie zawiera tackę, cukierki, posypkę, czekoladową polewę oraz patyczek. Japoński zestaw do samodzielnego wykonywania słodyczy od firmy Coris, dzięki któremu jedzenie to nie tylko świetna zabawa, ale również sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych.

Coris

Coris Ringo Ame Soft Candy

14,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Za pomocą zestawu Hora Dekita! Ringo Ame od Coris przygotujesz w kilku prostych krokach miniaturowe cukierki imitujące popularną japońską przekąskę ringo ame, czyli jabłka w karmelu i posypce. Opakowanie zawiera tackę, cukierki, posypkę, polewę oraz patyczek. Japoński zestaw do samodzielnego wykonywania słodyczy od firmy Coris, dzięki któremu jedzenie to nie tylko świetna zabawa, ale również sposób na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych.

Kracie

Kracie Do-Dotto Tsubu Pyon Grape Soda Jelly

21,90 zł

Do-Dotto Tsubu Pyon Grape Soda Jelly powraca po 3-letniej przerwie w nowym, jeszcze fajniejszym wydaniu! Przyłącz się do zabawy i stwórz swoje własne żelki za pomocą plastikowej ośmiornicy, a potem zjedz je z pyszną pianką i kolorową posypką. Opakowanie zawiera plastikowy ośmiorniczkę, formę, łopatkę oraz cztery saszetki. Baw się i rozwijaj zdolności manualne z zestawem DIY od Kracie!

Kracie

Kracie DX Neru Neru Nerune Grape

39,90 zł

Kojarzysz zestaw DIY Neru Neru Nerune od Kracie, dzięki któremu można przygotować gęstą, winogronową piankę? DX to jego super duża wersja! Cztery razy więcej lepkiej masy i pysznych, kolorowych posypek, abyś mógł/ogła bawić się razem z rodziną lub przyjaciółmi. Opakowanie zawiera formę, proszek na piankę, miarkę, łyżeczkę, 4 patyczki oraz 4 różne, cukierkowe posypki. Neru Neru Nerune to wspaniały smak i niezapomniana zabawa!

Kracie

Kracie Gummy Tsureta Grape

19,90 zł

Gumi Tsureta powraca po kilkuletniej przerwie w nowym, jeszcze fajniejszym wydaniu! Wypróbuj jeden z najpopularniejszych japońskich produktów i stwórz mega dłuuuuuugą, lepką i soczyście winogronową żelkę z cukierkową posypką oraz słodką pianką. Opakowanie zawiera formę, proszki, miarkę, widelczyk, słomkę i cukierkową posypkę. Gumi Tsureta to wspaniały smak i niezapomniana zabawa!

Kracie

Kracie Mystery Ball Soda Ramune

24,90 zł

Kracie Mystery Ball Soda Ramune umożliwia zabawę i eksperymentowanie z kolorowymi płynami w 3 kolorach, z których otrzymujemy ładne, owalne galaretki o smaku winogrona i sody. Opakowanie zawiera wszystkie niezbędne składniki należy dodać tylko wody. Zestawy do samodzielnego wykonywania słodyczy od japońskiej firmy Kracie sprawiają, że jedzenie jest nie tylko świetną zabawą, ale również sposobem na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych.

Kracie

Kracie Naru Naru Gumi No Mi Grape

24,90 zł

Naru Naru Gumi No Mi Grape powraca po 3-letniej przerwie w nowym, jeszcze fajniejszym wydaniu! Przyłącz się do zabawy i stwórz swoje własne drzewko pełne soczystych, winogronowych owoców. Opakowanie zawiera plastikowy pień z gałązkami, formę oraz dwa proszki. Zestawy do samodzielnego wykonywania słodyczy od japońskiej firmy Kracie sprawiają, że jedzenie jest nie tylko świetną zabawą, ale również sposobem na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych.

Kracie

Kracie Neru Neru Nerune Cola & Orange Soda

19,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Przed Tobą najnowszy zestaw z serii Neru Neru Nerune, dzięki któremu przygotujesz gęstą piankę o smaku coli, a dzięki magicznej-kolorowej posypce zmienisz jej smak na pomarańczowy. Opakowanie zawiera formę, proszki, miarkę, łyżeczkę oraz cukierkową posypkę. Baw się i rozwijaj zdolności manualne z zestawem DIY od Kracie!

Kracie

Kracie Neru Neru Nerune Grape

19,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Z zestawem Neru Neru Nerune Grape przygotujesz gęstą, winogronową piankę. Wystarczy, że wymieszasz sproszkowane składniki z jedną łyżką wody, a następnie za pomocą łyżeczki zbierzesz lepką masą i zanurzysz w kolorowej posypce! Opakowanie zawiera formę, proszki, miarkę, łyżeczkę oraz cukierkową posypkę. Neru Neru Nerune to wspaniały smak i niezapomniana zabawa!

Kracie

Kracie Otona No Neru Neru Nerune Strawberry

19,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Przed Tobą najnowszy zestaw z serii Neru Neru Nerune Premium, dzięki któremu przygotujesz gęstą mega piankę o smaku soczystych truskawek. Wystarczy, że wymieszasz sproszkowane składniki z wodą, a następnie za pomocą łyżeczki zbierzesz lepką owocową masą i zanurzysz w kolorowej posypce! Baw się i rozwijaj zdolności manualne z zestawem DIY od Kracie!

Kracie

Kracie Popin Cookin Hamburger

29,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Za pomocą Popin Cookin Fast Food Hamburger przygotujesz dwa miniaturowe hamburgery, porcję frytek, kubek coli i ketchup. Opakowanie zawiera formę z miarką, nożyk, łyżeczkę, kubeczek na colę oraz sześć proszków. Baw się i rozwijaj zdolności manualne z zestawem DIY od Kracie!!

Kracie

Kracie Popin Cookin Kurukuru Takoyaki

21,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Z zestawem Kurukuru Takoyaki przygotujesz miniaturową wersję jednej z najpopularniejszych japońskich potraw, takoyaki. Zmieszaj proszek z wodą, wlej ciasto do otworów w tacce, dodaj żelki w kształcie ośmiornic, uformuj kulki i ciesz się wspaniałym smakiem takoyaki maczając je w karmelowym sosie!

Kracie

Kracie Popin Cookin Nerikyan Land

29,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Za pomocą Popin Cookin Popin Cookin Nerikyan Land przygotujesz miękkie cukierki w uroczych kształtach. Opakowanie zawiera formę, pięć cukierkowych bloczków (biały, niebieski, żółty, różowy i czarny), wałeczek oraz cukrową posypkę. Baw się i rozwijaj zdolności manualne z zestawem DIY od Kracie!

Kracie

Kracie Popin Cookin Sukutte Kingyo! Goldfish

24,90 zł

Poczuj się jak na japońskim festiwalu i stwórz własną, w pełni jadalną, łyżkę z papieru ryżowego oraz żelkowe rybki w trzech smakach: sodowym, winogronowym i brzoskwiniowym. Wszystko to dzięki zestawowi Popin Cookin Sukutte Kingyo! Goldfish od Kracie! Opakowanie zawiera wszystkie niezbędne składniki – należy dodać tylko wody. Zestawy do samodzielnego wykonywania słodyczy od japońskiej firmy Kracie sprawiają, że jedzenie jest nie tylko świetną zabawą, ale również sposobem na rozwijanie wyobraźni i zdolności manualnych.

Kracie

Kracie Popin Cookin Tanoshi Omatsuri

29,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Za pomocą Popin Cookin Tanoshi Omatsuri przygotujesz przysmaki z japońskiego festiwalu Omatsuri: kolby kukurydzy, kandyzowane jabłka, banany w polewie czekoladowej i posypce oraz lody. Opakowanie zawiera: formę, sześć proszków, łyżeczkę, cukierkową posypką i wykałaczki. Baw się i rozwijaj zdolności manualne z zestawem DIY od Kracie!

Kracie

Kracie Popin Cookin Tsukuro! O-Bento

29,90 zł

Witamy w zakręconym świecie japońskich słodyczy DIY, w którym wszystko zależy od twojej wyobraźni! Za pomocą Popin Cookin Tsukuro! O-Bento przygotujesz bento, czyli japoński posiłek na wynos, mający postać pojedynczej porcji. Opakowanie zawiera formę, sześć proszków, plastikową torebkę, widelczyk oraz sezamową posypkę. Baw się i rozwijaj zdolności manualne z zestawem DIY od Kracie!