Herbaty

Imei

Herbata Imei Ceylon Milk Tea

79,90 zł 75,91 zł

Podaruj sobie chwilę zapomnienia i rozkoszuj się wyśmienitym smakiem herbaty z mlekiem Ceylon Milk Tea od firmy Imei z Tajwanu! Ten słodki napój na bazie najznakomitszej czarnej herbaty cejlońskiej z dodatkiem sproszkowanego mleka jest łatwy w przygotowaniu i można go pić na zimno lub na ciepło – wybór należy do Ciebie. Opakowanie zawiera 15 szt. indywidualnie zapakowanych saszetek.

made_in_taiwan.png

Imei

Herbata Imei Ceylon Milk Tea (1 saszetka)

4,90 zł 4,66 zł

Podaruj sobie chwilę zapomnienia i rozkoszuj się wyśmienitym smakiem herbaty z mlekiem Ceylon Milk Tea od firmy Imei z Tajwanu! Ten słodki napój na bazie najznakomitszej czarnej herbaty cejlońskiej z dodatkiem sproszkowanego mleka jest łatwy w przygotowaniu i można go pić na zimno lub na ciepło – wybór należy do Ciebie. Kupujesz 1 indywidualnie zapakowaną saszetkę

made_in_taiwan.png

Sangaria

Napój Sangaria Anata no Oolong-cha

5,90 zł 5,61 zł

Anata no Oolong-cha to herbata Oolong nazywana również „smoczą herbatą” ze względu na swój niebieski kolor. Dzięki zastosowaniu niskotemperaturowej metody ekstrakcji napój ma słodki, kwiatowy posmak. Napój jest w 100% naturalny, nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów oraz nie jest dosładzany, dzięki czemu jego wartość odżywcza wynosi 0 kcal. Spróbuj jedynej i niepowtarzalnej niebieskiej herbaty z Japonii!

Sangaria

Napój Sangaria Gran Milk Tea

9,90 zł 9,41 zł

Gran Milk Tea to mieszanka herbaty cejlońskiej i assamskiej o łagodnym aromacie i smaku. Napój jest wyjątkowym połączeniem głębokiego aromatu czarnych herbat i słodkiego mleka, nawiązującym do francuskiej i angielskiej tradycji picia porannej herbaty z mlekiem. Spróbuj jedynej i niepowtarzanej herbaty z mlekiem z Japonii!