Lista produktów wg marki Yamamoto

Yamamoto

Daikoku Tanuki Cup Soba

12,90 zł

Nowość prosto z Japonii! Tanuki Cup Soba produkcji japońskiej firmy Daikoku to łagodny bulion na bazie owoców morza z wodorostami nori w tempurze oraz dużą porcją makaronu soba. Dzięki kawałkom ciasta smażonym na głębokim tłuszczu Tanuki Cup Soba to ciekawa alternatywa dla zwykłych zupek dostępnych na polskim rynku. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso.

Yamamoto

Tanuki-Oyaji No Ippin Cup Flamin Hot Maze-Soba

14,90 zł

Nowość prosto z Japonii! Tanuki-Oyaji No Ippin Cup Flamin Hot Maze-Soba produkcji japońskiej firmy Yamamoto Seifun to pikantny mazeramen, czyli ramen bez bulionu z makaronem soba. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. Ramen Tanuki-Oyaji to jedno z najciekawszych dań instant w naszym katalogu. Jest łatwy w przygotowaniu, a dzięki dużej misce, łatwo się nim najeść.

Yamamoto

Tanuki-Oyaji No Ippin Cup Tonkotsu-Fu Spicy Ramen

14,90 zł

Nowość prosto z Japonii! Tanuki-Oyaji No Ippin Cup Tonkotsu-Fu Spicy Ramen produkcji japońskiej firmy Yamamoto Seifun to pikantny bulion na bazie sosu sojowego, imbiru i czosnku z dużą ilością warzyw i makaronem soba. Produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego i jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. Ramen Tanuki-Oyaji to ciekawa alternatywa dla zwykłych zupek dostępnych na polskim rynku. Można dodać do niego ulubione dodatki.

Yamamoto

Yamamoto Cup Kizami-Age Udon

14,90 zł

Nowość prosto z Japonii! Cup Kizami-Age Udon produkcji japońskiej firmy Daikoku to makaron udon w aromatycznym bulionie rybnym z dodatkiem tofu, wodorostów wakame, zielonej cebulki i ciasta tempura. Dzięki kawałkom ciasta smażonym na głębokim tłuszczu Cup Kizami-Age Udon to ciekawa alternatywa dla zwykłych zupek dostępnych na polskim rynku. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy w przygotowaniu, a do tego apetyczny.