Krakersy i precle

Befco

Befco Bakauke Aonori Rice Crackers 1 opak.

2,90 zł

Bakauke Aonori od firmy Befco to popularne w Japonii krakersy ryżowe senbei, które łączą w sobie tradycję z poszukiwaniem nowych, zaskakujących smaków. Bakauke mają niecodzienny, podłużny kształt, a ciasto na nie smażone jest na głębokim oleju, dzięki czemu są wyjątkowo chrupkie. Wersja Aonori z dodatkiem sosu sojowego oraz delikatnych wodorostów nori zasmakuje wszystkim miłośnikom aromatycznych przekąsek.

made_in_japan.png

Befco

Befco Bakauke Gomaage Rice Crackers 1 opak.

2,90 zł

Bakauke Gomaage od firmy Befco to popularne w Japonii krakersy ryżowe senbei, które łączą w sobie tradycję z poszukiwaniem nowych, zaskakujących smaków. Bakauke mają niecodzienny, podłużny kształt, a ciasto na nie smażone jest na głębokim oleju, dzięki czemu są wyjątkowo chrupkie. Wersja Gomaage z dodatkiem słodko-pikantnego sosu sojowego oraz prażonego sezamu zasmakuje wszystkim miłośnikom słonych przekąsek o intensywnym smaku.

made_in_japan.png

Kameda

Kameda Ebi Usuyaki

15,90 zł

Jeden z ulubionych przysmaków Japończyków nareszcie w Polsce! Krakersy Kameda Ebi Usuyaki zawdzięczają swój unikatowy smak połączeniu grubego, powoli wypiekanego ciasta ryżowego ze starannie wyselekcjonowanymi przyprawami! Cenione są za chrupką konsystencję oraz przyjemnie krewetkowy aromat. Ebi Usuyaki wspaniale smakują same, jak i z dodatkami.

made_in_japan.png

Kameda

Kameda Salada Usuyaki

15,90 zł

Jeden z ulubionych przysmaków Japończyków nareszcie w Polsce! Krakersy Kameda Salada Usuyaki zawdzięczają swój unikatowy smak połączeniu grubego, powoli wypiekanego ciasta ryżowego ze starannie wyselekcjonowanymi przyprawami! Cenione są za chrupką konsystencję oraz przyjemnie słony aromat. Salada Usuyaki wspaniale smakują same, jak i z dodatkami.

made_in_japan.png

Nice Choice

Nice Choice Soy Cracker French Cheese Flavour

4,90 zł

Krakersy Soy Cracker French Cheese zawdzięczają swój unikatowy smak połączeniu kruchego, powoli wypiekanego ciasta pszenno-sojowego z sezamem, pieprzem oraz różnorodnymi francuskimi serami. Daj się oczarować ich słonemu, aromatycznemu smakowi, dzięki któremu były, są i będą niekwestionowanym ulubieńcem wśród miłośników azjatyckich przekąsek!

made_in_taiwan.png