• Nowość
Nico Nico Nata De Coco 30% Fruit Juice: Tropical Mix Fruit 320 ml
Nawon

Nico Nico Nata De Coco 30% Fruit Juice: Tropical Mix 320 ml

6,90 zł
brutto

Nico Nico Nata De Coco Tropical Mix Fruit to napój, którego sekretem jest rewolucyjne połączenie 30% soku z owoców tropikalnych i delikatnych kawałków galaretki kokosowej. Jego niezwykły, egzotyczny smak orzeźwia ciało i umysł. Z każdym łykiem czujesz, jakbyś wgryzał się w soczysty owoc. Otwórz się na zupełnie nowe doznania i wgryź się w sok!

Nico Nico Nata De Coco jest odpowiednie w każdym miejscu i czasie. Zarówno latem, kiedy znakomicie orzeźwia, jak i w chłodne, ponure dni, gdy zapewnia odrobinę egzotyki. Doskonale sprawdza się zarówno na plaży, jak i w mieście; w pracy, jako deser w ciągu dnia czy na imprezie. Jeden z najmodniejszych azjatyckich napojów nareszcie w Polsce!

Najbardziej tajemniczy i zaskakujący składnik Nico Nico, w dużej mierze decydujący o jego oryginalności, to nata de coco. Nazwa ta, w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza „śmietankę kokosową”, jednak częściej używa się określenia „galaretka kokosowa” (ang. coconut jelly). Galaretka powstaje w procesie fermentacji wody kokosowej, odbywającej się przy udziale dobrych kultur bakterii.

Smak: owoce tropikalne
Pojemność: 320 ml

made_in_vietnam.png