• Nowość
  • Obecnie brak na stanie
Nissin

Nissin Cup Men Shokunin Shoyu

19,90 zł
brutto
  Obecnie brak na stanie

Cup Men Shokunin Shoyu marki Nissin to pełnoziarnisty, pszenny makaron z bulionem na bazie wodorostów pełnych umami o smaku wyrazistego sosu sojowego! Ramen został zwieńczony dodatkiem pędów bambusa, nori, uroczym kamaboko w kształcie kwiatów i świeżą zieloną cebulą!

Nissin to japońska firma-legenda. Jej założyciel, Momofuko Ando, wynalazł zupę instant i jako pierwszy wprowadził ją na rynek, chcąc w ten sposób rozwiązać problem niedożywienia w Japonii spowodowany II Wojną Światową. Z początku jego drobiowy ramen był produktem drogim i uznawanym za luksusowy, ale szybko zyskał na popularności i rozpowszechnił się wśród Japończyków. Mimo upływu lat Nissin wciąż jest liderem w swojej branży, a jego zupami zajadają się ludzie z całego świata.

Jak przyrządzić?

Z miseczki zdejmij pokrywkę do połowy i wyjmij torebkę z koncentratem i proszkiem. Zagotuj 390 ml wody. Dodaj proszek, zalalej wrzątkiem do wewnętrznej linii i przykryj pokrywką. Podgrzej koncentrat na pokrywce. Po 4 minutach dodaj koncentrat i wymieszaj z makaronem. Ciesz się oryginalnym smakiem dania Nissin!

Smak: bulion shoyu i wodorosty

Waga netto: 88 g
Waga brutto: 135 g