Lista produktów wg marki Sakuma

Sakuma

Sakuma Apple Milk Candy

14,90 zł

Sakuma Apple Milk Candy to mleczne cukierki o smaku czerwonych jabłek, które pod landrynkową skorupką kryją mleczny chrupek. Dzięki temu, że w ich składzie znajduje się sok jabłkowy, Sakuma Apple mają przyjemnie owocowy smak i świetnie sprawdzają się jako przekąska.

made_in_japan.png

Sakuma

Sakuma Drops Demon Slayer Limited Edition

14,90 zł

Sakuma Drops Demon Slayer Limited Edition to pyszne, kolorowe landrynki w eleganckiej metalowej puszce z wizerunkiem postaci z anime Demon Slayer. Twarde karmelki mają intensywnie owocowe smaki i pozostawiają w ustach przyjemny aromat. Dzięki solidnemu opakowaniu możesz zabrać je ze sobą, gdzie tylko zechcesz. Na pewno zrobią wrażenie na Twoich znajomych. Świetnie sprawdzą się także jako prezent dla miłośnika przygód Tanjiro. Metalowa puszka dostępna jest w 16 wzorach z anime Kimetsu no Yaiba. Wzór przypada losowo.

made_in_japan.png   edycja_limitowana.png

Sakuma

Sakuma Drops Hello Kitty Edition

14,90 zł

Sakuma Drops Hello Kitty Edition to pyszne, kolorowe landrynki w eleganckiej metalowej puszce z wizerunkiem słodkie kotki Kitty. Twarde karmelki mają intensywnie owocowe smaki i pozostawiają w ustach przyjemny aromat. Dzięki solidnemu opakowaniu możesz zabrać je ze sobą, gdzie tylko zechcesz. Na pewno zrobią wrażenie na Twoich znajomych. Świetnie sprawdzą się także jako prezent dla miłośnika uroczych rzeczy!

made_in_japan.png   edycja_limitowana.png

Sakuma

Sakuma Grape Milk Candy

14,90 zł

Sakuma Grape Milk Candy to mleczne cukierki o smaku ciemnego winogrona, które pod landrynkową skorupką kryją mleczny chrupek. Dzięki temu, że w ich składzie znajduje się sok winogronowy, Sakuma Grape mają przyjemnie owocowy smak i świetnie sprawdzają się jako przekąska.

made_in_japan.png

Sakuma

Sakuma Matcha Milk Candy

14,90 zł

Sakuma Matcha Milk Candy to mleczne cukierki o smaku zielonej herbaty, które pod landrynkową skorupką kryją mleczny chrupek. Dzięki temu, że w ich składzie znajduje się Matcha Uji, wysokiej jakości sproszkowana zielona herbata z okolic Uji w prefekturze Kioto, najbardziej cenionego regionu w japońskiej tradycji herbacianej, Sakuma Matcha mają głęboki smak i świetnie sprawdzają się jako przekąska.

made_in_japan.png

Sakuma

Sakuma Strawberry Milk Candy

17,90 zł

Sakuma Strawberry Milk Candy to mleczne cukierki o smaku truskawek, które pod landrynkową skorupką kryją mleczny chrupek. Dzięki temu, że w ich składzie znajduje się sok truskawkowy, Sakuma Ichigo Strawberry mają przyjemnie owocowy smak i świetnie sprawdzają się jako przekąska. Co więcej jest ich prawie dwa razy więcej niż w standardowych opakowaniach cukierków Sakuma!

made_in_japan.png