Nissin Demae Ramen Miso Flavour
  Nissin

  Nissin Demae Ramen Miso Flavour

  6,90 zł
  brutto

  Nissin to japońska firma-legenda. Jej założyciel, Momofuko Ando, wynalazł zupę instant i jako pierwszy wprowadził ją na rynek, chcąc w ten sposób rozwiązać problem niedożywienia w Japonii spowodowany II Wojną Światową. Z początku jego drobiowy ramen był produktem drogim i uznawanym za luksusowy, ale szybko zyskał na popularności i rozpowszechnił się wśród Japończyków. Mimo upływu lat Nissin wciąż jest liderem w swojej branży, a jego zupami zajadają się ludzie z całego świata.

  Nissin Demae Ramen Miso Flavour to ramen z miso – tradycyjną gęstą pastą japońska, produkowana ze sfermentowanej soi. Ten aromatyczny bulion jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Można dodać do niego jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jest łatwy i szybki w przygotowaniu, a do tego niezwykle sycący.

  Jak przyrządzić?

  Włóż makaron do 500 ml wrzącej wody i gotuj przez 3 minuty. Zdejmij garnek z ognia. Wlej zawartość saszetki z bazą do miski i zalej ją gorącą wodą, aby się rozpuściła. Przełóż makaron do miski i całość zamieszaj. Na koniec dodaj zawartość saszetki z przyprawami. Ciesz się oryginalnym, azjatyckim smakiem zupy Nissin!

  Smak: miso

  Waga netto: 100 g
  Waga brutto: 145 g