Cocochi Melon Juice Nata de Coco
  Cocochi

  Cocochi Melon Juice Nata de Coco

  12,90 zł
  brutto

  Napój Cocochi Melon Juice Nata de Coco do przysmak, którego sekretem jest rewolucyjne połączenie soku z owoców tropikalnych i delikatnych kawałków galaretki kokosowej. Jego niezwykły, egzotyczny smak orzeźwia ciało i umysł. Z każdym łykiem czujesz, jakbyś wgryzał się w soczysty owoc. Otwórz się na zupełnie nowe doznania i wgryź się w sok!

  Cocochi jest odpowiednie w każdym miejscu i czasie. Zarówno latem, kiedy znakomicie orzeźwia, jak i w chłodne, ponure dni, gdy zapewnia odrobinę egzotyki. Doskonale sprawdza się zarówno na plaży, jak i w mieście; w pracy, jako deser w ciągu dnia czy na imprezie. Jeden z najmodniejszych azjatyckich napojów nareszcie w Polsce!

  Najbardziej tajemniczy i zaskakujący składnik Cocochi Melon Juice, w dużej mierze decydujący o jego oryginalności, to nata de coco. Nazwa ta, w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza „śmietankę kokosową”, jednak częściej używa się określenia „galaretka kokosowa” (ang. coconut jelly). Galaretka powstaje w procesie fermentacji wody kokosowej, odbywającej się przy udziale dobrych kultur bakterii.

  Woda kokosowa to płyn znajdujący się we wnętrzu młodych orzechów kokosowych. Jest produktem całkowicie naturalnym. Wśród licznych, niezbędnych człowiekowi mikroelementów, które zawiera wystarczy wymienić chociażby: potas, fosfor, magnez i wapń, żelazo oraz kwas foliowy, a także witaminę C, czy witaminy z grupy B. Jest produktem niskokalorycznym, bezpiecznym dla alergików, zawiera dobry cholesterol i opóźniające procesy starzenia antyoksydanty (w tym kinetynę). Nata de coco zachowuje właściwości wody kokosowej, a ponadto zawiera dużo błonnika usprawniającego przemianę materii.

  Smak: melon
  Pojemność: 450 ml

  made_in_vietnam.png