• -10,10 zł
  • Nowe
  • Zniżka 10,10 zł
HarroBOX Max Vege: Pudełko niespodzianka Walentynki
Harro

HarroBOX Max Vege: Pudełko niespodzianka Walentynki

115,00 zł
104,90 zł
Brutto

Walentynki to piękne i romantyczne święto, podczas którego bardzo często obdarowujemy się prezentami. Jeśli nie wiesz, co kupić, lubisz być miło zaskakiwany/a lub po prostu szukasz pomysłu na wyjątkowy podarunek dla wyjątkowej osoby, zamów limitowaną edycję HarroBOX-a!

Przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej sympatii masę różnorodnych produktów spożywczych, abyście mogli spróbować zarówno klasyków, jak i nowości, i zapakowaliśmy je w pudełko z unikatowym, uroczym designem. Sprzedaż walentynkowej edycji naszych firmowych pudełek niespodzianek prowadzić będziemy do wyczerpania zapasów, złóż więc zamówienie odpowiednio wcześniej, aby mieć gwarancję otrzymania spójnego i przemyślanego prezentu, który zachwyci obdarowaną osobę. Niech to Święto Zakochanych będzie niezapomniane, dzięki HarroBOX-owi Walentynki! :)

Co możesz znaleźć w HarroBOX-ie Vege?

Różne produkty o łącznej wartości min. 100 zł (np. słodycze, przekąski, zupy, napoje i drobne akcesoria takie jak ozdobne pałeczki bambusowe). Produkty w HarroBOX-ie Vege są bezmięsne i nie zawierają żelatyny, mogą mieć jednak w składzie mleko, jajka lub miód.

Dodatkowe informacje

Jeśli zamówisz oprócz HarroBOX-a inne produkty o małym gabarycie, umieścimy je w pudełku niespodziance. W przypadku, gdy zakupisz dodatkowo produkty o większym gabarycie, zapakujemy je w oddzielny karton i całość wyślemy wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Przesyłki pakujemy w dobre jakościowo pudełka, co usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.
Wymiary pudełka: 35 x 26 x 5/10 cm