Lista produktów wg marki JML

JML

JML Bag Noodle Chicken & Mushroom Flavour

8,90 zł

Bag Noodle Chicken & Mushroom Flavour od chińskiej firmy Jinmailang to duży, treściwy bulion drobiowy z grzybami oraz sprężystym makaronem, będący wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Doskonale przyprawiona, aromatyczna zupa z mieszanką wyrazistych przypraw. Możesz dodać do niej jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jeśli lubisz azjatyckie potrawy, ta zupa na pewno Ci zasmakuje!

JML

JML Bag Noodle Spicy Beef Flavour

8,90 zł

Bag Noodle Spicy Beef Flavour od chińskiej firmy Jinmailang to duży, treściwy i bardzo pikantny bulion wołowy ze sprężystym makaronem, który jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Doskonale przyprawiona zupa z papryczkami i mieszanką wyrazistych przypraw. Możesz dodać do niej jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jeśli lubisz ostre potrawy, ta zupa na pewno Ci zasmakuje!

JML

JML Bag Noodle Spicy Chicken Flavour

8,90 zł

Bag Noodle Spicy Chicken Flavour od chińskiej firmy Jinmailang to duży, treściwy i bardzo pikantny bulion drobiowy ze sprężystym makaronem, który jest wspaniałą alternatywą dla zwykłych zupek. Doskonale przyprawiona zupa z papryczkami i mieszanką wyrazistych przypraw. Możesz dodać do niej jajko, ulubione warzywa lub ugotowane mięso. Jeśli lubisz ostre potrawy, ta zupa na pewno Ci zasmakuje!