dotpay_schemat.jpg

Jak zapłacić za kupione produkty?

 

Płatności w naszym sklepie obsługuje firma Dotpay.pl. Jej atutem jest elastyczność i rozwiązania dedykowane, oraz najszerszy dostęp do kanałów płatność w Polsce. Firma Dotpay.pl posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze transakcji internetowych. Transakcje obsługiwane przez Dotpay.pl zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Mają państwo do wyboru następujące formy płatności:

  • karty płatnicze
  • przelewy transferowe
  • e-przelewy

Najnowsze metody szyfrowania danych gwarantują pełną niezawodność dokonywanych transakcji. Gdy płacą Państwo przelewem transferowym (np. przez „mTransfer” lub przez „Płacę z Inteligo”) w naszym sklepie nie pozostają żadne dane bankowe. Płatność przelewem odbywa się od strony Państwa banku i to on zapewnia bezpieczeństwo transakcji.

 

W przypadku płacenia kartą kredytową, dane karty podają Państwo na specjalnej stronie Dotpay.pl. Harro nie otrzymuje od Dotpay.pl żadnych informacji dotyczących Państwa karty, a jedynie potwierdzenie autoryzacji.

 

Jeśli jednak nie chcą Państwo korzystać z systemu płatności Dotpay, mogą Państwo wpłacić równowartość zamówienia na nasze konto bankowe przekazem lub przelewem:


Hagari Wydawnictwo i Sklep
os. Zwycięstwa 11/110, 61-646 Poznań

Santander Bank Polska
86 1090 1737 0000 0001 3399 8053

 

UWAGA! W tytule przelewu powinien znaleźć się numer zamówienia. Jego brak może opóźnić lub uniemożliwić identyfikację wpłaty! Na przelew czekamy 7 dni – po tym terminie zamówienie zostanie anulowane. Przesyłka zostanie zrealizowana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu drogą elektroniczną, chyba że, płatność odbywa się przez Pocztę Polską. Wtedy pieniądze na konto wpływają później).