• -5,10 zł
  • Nowe
  • Zniżka 5,10 zł
HarroBOX Vege: Pudełko niespodzianka Letni Festiwal
Harro

HarroBOX Vege: Pudełko niespodzianka Letni Festiwal

60,00 zł
54,90 zł
Brutto

Weź udział w letnim festiwalu smaków, dzięki limitowanej edycji HarroBOX-a! Do stworzenia tego wyjątkowego pudełka niespodzianki zainspirowały nas tradycyjne japońskie festiwale, które są wydarzeniami radosnymi, pełnymi optymizmu i pysznego jedzenia. Przygotowaliśmy dla Ciebie masę różnorodnych produktów spożywczych, abyś mógł/a spróbować zarówno klasyków, jak i nowości. Część smakołyków dostępna jest w naszym sklepie internetowym, inne sprowadziliśmy specjalnie do festiwalowych HarroBOX-ów.

Spraw słodki prezent sobie lub bliskiej Ci osobie i odkryj, jak barwny i różnorodny jest rynek azjatyckich produktów spożywczych! Sprzedaż festiwalowej edycji naszych firmowych pudełek niespodzianek prowadzić będziemy do wyczerpania zapasów, nie zwlekaj więc z zamówieniem :)

Co możesz znaleźć w HarroBOX-ie Vege?

Różne produkty o łącznej wartości min. 50,00-55,00 zł (np. słodycze, przekąski, zupy, napoje i drobne akcesoria takie jak ozdobne pałeczki bambusowe). Produkty w HarroBOX-ie Vege są bezmięsne i nie zawierają żelatyny, mogą mieć jednak w składzie mleko, jajka lub miód.

Dodatkowe informacje

Jeśli zamówisz oprócz HarroBOX-a inne produkty o małym gabarycie, umieścimy je w pudełku niespodziance. W przypadku, gdy zakupisz dodatkowo produkty o większym gabarycie, zapakujemy je w oddzielny karton i całość wyślemy wybraną przez Ciebie metodą dostawy.

Przesyłki pakujemy w dobre jakościowo pudełka, co usprawnia dostawę i minimalizuje ryzyko uszkodzeń.
Wymiary pudełka: 35 x 26 x 5/10 cm