SFC Soda Drink Melon 350 ml
    SFC

    SFC Soda Drink Melon 350 ml

    11,90 zł
    brutto

    SFC Soda Drink Melon 350 ml – najsłodsze koreańskie orzeźwienie!

    Przenieś się myślami do słonecznej Korei z puszką orzeźwiającej SFC Soda Drink Melon 350 ml! Ten wyjątkowy, koreański napój gazowany to prawdziwa gratka dla miłośników słodkich i soczystych smaków. SFC Soda Melon łączy lekkie bąbelki z intensywnym, autentycznym aromatem dojrzałego melona, tworząc idealną kompozycję na upalne dni.

    Marka SFC słynie z produkcji wysokiej jakości azjatyckich napojów, a ich Soda Melon to jeden z ulubionych smaków, ceniony za swoją naturalną słodycz i doskonałe schłodzenie. Niezależnie od tego, czy szukasz egzotycznego dodatku do posiłku, czy po prostu chwili przyjemności, ten melonowy napój jest dla Ciebie.

    Poczuj egzotykę w każdym bąbelku

    SFC Soda Drink Melon wyróżnia się na tle tradycyjnych napojów gazowanych. Słodki, ale nieprzesłodzony smak melona doskonale komponuje się z delikatną gazowaną bazą. To idealna równowaga, która sprawia, że napój jest niesamowicie pijalny i z powodzeniem może zastąpić standardową lemoniadę lub inny napój azjatycki. Kluczowe cechy SFC Soda Melon:

    • Intensywny smak melona: autentyczny, soczysty aromat melona w napoju.
    • Idealne orzeźwienie: lekkie bąbelki gwarantują maksymalne ugaszenie pragnienia.
    • Koreańska Jakość: produkt od renomowanej i zaufanej firmy SFC.
    • Wygodna porcja: puszka 350 ml – idealna do zabrania w podróż lub do pracy.

    Dlaczego warto wybrać Koreańską Sodę SFC w Harro.pl?

    Nie pozwól, by umknął Ci ten azjatycki hit! SFC Soda Drink Melon to unikatowa propozycja, której nie znajdziesz w każdym supermarkecie. Kupując w Harro.pl, masz pewność, że otrzymujesz oryginalny, koreański napój gazowany najwyższej jakości.

    Zamów SFC Soda Melon 350 ml już dziś i doświadcz prawdziwego, melonowego orzeźwienia! Ciesz się szybką dostawą i odkrywaj najlepsze azjatyckie słodycze i napoje dostępne tylko w Harro.pl!

    Smak: melon
    Pojemność: 350 ml

    woda, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, koncentrat z melona, dwutlenek węgla (E290), aromaty, barwnik [zielony S (E142 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci)], regulator kwasowości (E330), przeciwutleniacz (E300), sól

    (w 100 ml): wartość energetyczna 227kJ/54kcal, tłuszcze 0 g (w tym kwasy nasycone 0 g), węglowodany 13,4 g (w tym cukry 11,4 g), białko 3 g, sól 0,018 g